Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Apple Watch SE

  1. Apple Watch SE
podziel się
FacebookTwitter

Apple Watch SE - dostępny od 18 września 2020 r.

Apple Watch SE oficjalnie

  • Koperta 44 mm lub 40 mm
  • Wyświetlacz Retina
  • GPS + Cellular
  • GPS
  • Powiadomienia o zbyt wysokim lub niskim tętnie
  • Powiadomienia o arytmii
  • Obsługa Ustawień rodzinnych (modele GPS + Cellular)
  • Wodoodporność do głębokości 50 metrów

Apple Watch SE — specyfikacja

Apple Watch Series 6 nie jest jedynym nowym zegarkiem w ofercie firmy z Cupertino. Dołączył do niej właśnie Apple Watch SE, czyli model smartwatcha ze średniej półki, który jest świetnym uzupełnieniem dotychczasowej oferty. Sprawdziliśmy, co dokładnie oferuje.

Nowy topowy zegarek Apple’a, czyli Apple Watch Series 6, został wyceniony na 1899 zł w górę. Oprócz tego dostępny jest leciwy Apple Watch Series 3, za którego trzeba zapłacić od 999 zł w górę. Firma z Cupertino uznała, że pomiędzy nimi jest miejsce na jeszcze jeden model, ale nie chciała zostawiać w sprzedaży ani Apple Watcha Series 4, ani Apple Watcha Series 5.

Apple Watch SE łączy cechy ich obu

Nowy model został wyceniony na 1299 zł w górę, co oznacza, że jest jedynie o 300 zł droższy od Apple Watch Series 3, a tym samym o 500 zł tańszy niż najnowszy Apple Watch Series 6 w bazowej wersji. Apple Watch SE, jak na te pieniądze, oferuje jednak zaskakująco wiele.

Nowe urządzenie z linii SE bazuje pod względem designu na Apple Watchach Series 4/5/6, a nie na Series 3. Współdzieli też podzespoły z dwoma pierwszymi z nich, w tym wyświetlacz bez wsparcia trybu always-on oraz procesor Apple S5. Oprócz tego zabrakło w nim elektrokardiogramu oraz pulsoksymetru.

Mimo to Apple Watch SE ma ogromne możliwości, zwłaszcza w wersji wspierającej LTE. Urządzenie wspiera funkcję Family Setup, dzięki czemu może stać się samodzielnym zamiennikiem telefonu, co przyda się przede wszystkim dzieciom oraz seniorom, którzy nie widzą potrzeby w posiadaniu własnego telefonu.

Kup Apple Watch SE

Zobacz także Apple Watch Series 3


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro