Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę

Apple AirPods Pro 2

  1. Apple AirPods Pro 2
podziel się
FacebookTwitter

Premiera AirPods Pro 2 już pod koniec 2021 r.

Co wiemy o AirPods Pro 2?

Pierwsze AirPods Pro zadebiutowały w październiku 2019 roku, czyli rok temu. Z miejsca stały się hitem sprzedaży, najprawdopodobniej dzięki połączeniu znanej marki, świetnej jakości wykonania, aktywnej redukcji szumów i wielu funkcji ułatwiających kontrolę muzyki. Do tego oczywiście bezproblemowo i w mgnieniu oka można je sparować z iPhone’em.

Według najnowszych przecieków, firma z Cupertino już od jakiegoś czasu pracuje nad odświeżeniem swoich flagowych słuchawek dousznych. Druga generacja ma być przede wszystkim rozwinięciem pomysłów z pierwszej, oferując usprawnienia obecnej technologii i dodając kilka nowych funkcji. Co do wyglądu, to wszystko wskazuje na to, że w tym przypadku niewiele się zmieni. Nadal mamy mieć do czynienia ze stosunkowo prostą bryłą z gumowymi wypustkami osadzającymi się wewnątrz uszu.

Co powinno zatem ulec zmianie? Przede wszystkim rzecz najważniejsza przy słuchawkach bezprzewodowych - czas pracy na baterii. W AirPods Pro ten wynosił około cztery i pół godziny na jednym ładowaniu. To stosunkowo niewiele. Oczywiście ładujące etui pozwalało na wiele cykli ładowania, ale bez przerwy nie mogliśmy słuchać muzyki więcej niż te 4,5 godziny. Teraz mamy mieć do czynienia z około sześcioma godzinami pracy na jednym ładowaniu. Ponadto usprawniona ma być redukcja szumów, która ułatwi życie m.in. użytkowników podróżujących zatłoczoną komunikacją miejską. Ostatnią nowością jest podobno czujnik natężenia światła. Brzmi to interesująco w kontekście urządzenia, które nie za bardzo kojarzy się nam z czymś, na co wpływa słońce. Może chodzi o sytuacje, gdy czujnik ten w telefonie jest zasłonięty i słuchawki poinformują naszego iPhone’a, jak mocno ma świecić się jego ekran?

Na oficjalne ogłoszenie AirPods Pro 2 poczekamy zapewne jeszcze trochę, bo różne źródła wskazują na premierę w okolicach końca 2021 lub początku 2022 roku. Przewidywana cena to 249 dolarów.

Zobacz słuchawki AirPods Pro


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro