Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Poplony źródłem pasz - Gawrońska-Kulesza, Nelken

od Super Sprzedawcy ANTYKWARIAT_PRL
2,00 zł
Przesyłka płatna z góry
List polecony ekonomiczny
7,50 zł
Paczka48
13,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 1 sztuki
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Używany
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę bez VAT
 • Okładka:
  miękka
 • Rok wydania (xxxx):
  1978

Opis

109 str, skreślona z ewidencji biblioteki, okładka zafoliowana, kilka kartek ślady po taśmie, zaplamienia, , stan dst+.

Dostawa i płatność
od 7,50 zł

Lokalizacja: aleksandrów łódzki, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
7,50 zł
kolejna sztuka
0,50 zł
maksymalnie w paczce
199
czas realizacji
7-8 dni roboczych
Paczka48
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
199
czas realizacji
6 dni roboczych

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę bez VAT
Gwarancja
24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
Dodatkowe informacje

gwarancja dla przedmiotów nowych fabrycznie zawierajacych kartę gwarancyjną poducenta ,przedmioty antykwaryczne oraz kolekcjonerskie są wyłączone z odpowiedzialności  rękojmi. 

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Piotr Papuga Antykwariat PRL
Prawęcice 7a
95-070 aleksandrów łódzki
Dodatkowe informacje

reklamacja kontakt nr. tel. 609 182 984 - antykwariat.prl@interia.eu lub biuro@antykwariatprl.pl

 Nie możesz jednak zareklamować towaru na podstawie określonej wady, jeżeli została ona ujawniona w opisie transakcji.                                      

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Antykwariat PRL
Prawęcice 7a
95-070 aleksandrów łódzki

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.

O sprzedającym
ANTYKWARIAT_PRL
ANTYKWARIAT_PRL
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

558

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

piotr papuga
ANTYKWARIAT.PRL
prawęcice 7a
95-070 aleksandrów łódzki
REGON: 470957248
NIP: 726-113-15-32

Kontakt

 • 609 *** *** (pokaż)
 • 609 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

ANTYKWARIAT PRL ------ PIOTR PAPUGA --------------- PRAWĘCICE 7a 95-070 Aleksandrów łódzki nr.konta CREDIT AGRICOLE 51 1940 1076 5816 4125 0000 0000 nr. tel.  609 182 984 - antykwariat.prl@interia.eu lub biuro@antykwariatprl.pl PO ZAKOŃCZENIU AUKCJI WYSYŁANY JEST AUTOMATYCZNY MAIL Z NUMEREM KONTA I KOSZTEM WYSYŁKI przy wpłacie proszę koniecznie podać w tytule przelewu tytuł lub numer aukcji,ewentualnie nick z allegro przedmioty wysyłamy POCZTĄ POLSKĄ  do 48 godzin od otrzymania przelewu - za wyjątkiem niedziel i dni świątecznych. na allegro ANTYKWARIAT_PRL oraz ANTYKWARIATPRL NIE WYSYŁAM  ZA POBRANIEM Jeżeli z czymś się nie zgadzasz, - skontaktuj się. Każdy problem zawsze można rozwiązać.książki wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszt przesyłki jest podany na aukcji .. Wysyłka zakupionego przedmiotu następuje najdalej w ciągu 48 godzin od zaksięgowania przelewu na nasz rachunek Po zakończeniu aukcji otrzymują Państwo maila z numerem konta.-   nieustannie poszerzam ofertę o ciekawe pozycje. W przypadku zakupu większej ilości książek proszę o kontakt mailowy, po zakończeniu ostatniej aukcji.. .Przed odbiorem osobistym należy potwierdzić swoje przybycie telefonicznie lub mailem  z jedno dniowym wyprzedzeniem. W przypadku zaginięcia przesyłki zwrócimy Państwu wpłacone na nasze konto pieniądze.  - Wszystkie rzeczy pakujemy w jedną paczkę -  . Masz prawo zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyn w ciągu 14 dni - dotyczy aukcji Kup Teraz. Przesyłkę proszę odesłać na adres powyżej - zwracamy koszt zakupionego towaru, bez kosztów przesyłek .

Rodo  działalność gospodarcza która tylko pobiera dane osobowe w celu realizacji zamówienia Polityka bezpieczeństwa danych osobowych w firmie Antykwariat PRL  1.Cel pozyskiwania danych osobowych w firmie..... -celem pozyskiwania danych osobowych jest realizacja zamówienia złożonego przez kupującego za pośrednictwem platformy zakupowej . 2.Zbiór danych osobowych które są przetwarzane w firmie ..... -imię i nazwisko osoby składającej zamówienie -adres -numer telefonu -adres a-mail -numer konta bankowe -nip ,regon -nazwę firmy 3.Rejest czynności przetwarzania danych osobowych -dane osobowe są pobierane z platformy  -przechowywane są na dysku twardym komputera firmy do czasu wydrukowania listy nadawczej poprzez platformę Poczty Polskiej . -dane osobowe są w formie elektronicznej które drukowane  są w celu realizacji zamówienia i umieszczane na przesyłce -jeśli klient zażąda faktury jego dane w postaci kopi faktury przekazywane są do firmy zajmującej się księgowością - Imposta Sp. z o.o., Grotniki - Biura rachunkowe,  po uznaniu reklamacji zostaje dokonany przelew zwrotny na konto kupującego 4.Okres przetwarzania danych osobowych Dane osobowe przetwarzane będą tak długo jak to jest niezbędne do wykonania umowy a po tym czasie przez okres odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić administrator danych i jakie mogą być podnoszone wobec administratora danych .W tym wypadku nie dłużej niż 2 lata Po tym czasie zostają usunięte z komputera . 5.Forma przetwarzania danych osobowych w firmie W czasie przetwarzania danych osobowych informacje mogą występować w postaci -plików lub informacji przechowywanych na dysku komputera -gotowych dokumentów wydrukowanych na papierze 6.Ryzyko kradzieży danych osobowych Administrator przeprowadził kontrolę w celu oceny ryzyka kradzieży danych osobowych Możliwe zagrożenia a)błędy, pomyłki b)działanie złośliwego oprogramowania c) awaria sprzętu d)kradzież danych osobowych (sprzętu ) e) pożar ,zalanie d)zagrożenia zewnętrzne klęski żywiołowe e) sieć internetowa f) przerwy w dostawie zasilania 7.Środki zapobiegawcze (analiza ryzyka ) W wyniku przeprowadzonej kontroli administrator wyróżnij potencjalnie najniebezpieczniejsze zagrożenia jako a) awaria sprzętu b) działanie złośliwego oprogramowania c) c ) błędy ,pomyłki W celu zmniejszenia zagrożeń administrator wdraża a)aktualizację oprogramowania b)aktualizację programu antywirusowego c) używanie hasła do komputera d) likwidację niepotrzebnych baz danych klientów e)sprawdzanie stanu technicznego sprzętu ( ładowarka ) f) zabezpieczenie pomieszczenia przed kradzieżą g) zabezpieczenie sieci internetowej hasłem h) platforma  zabezpieczona hasłem i) menadżer sprzedaży zabezpieczony hasłem j) platforma Poczty Polskiej zabezpieczona hasłem 8.Poufność Informacje przetwarzane dostępne są tylko dla osób upoważnionych w tym wypadku dla administratora danych osobowych

Pozostałe informacje

ANTYKWARIAT PRL ------ PIOTR PAPUGA --------------- PRAWĘCICE 7a 95-070 Aleksandrów łódzki

nr.konta CREDIT AGRICOLE 51 1940 1076 5816 4125 0000 0000

nr. tel.  609 182 984 - antykwariat.prl@interia.eu lub biuro@antykwariatprl.pl

PO ZAKOŃCZENIU AUKCJI WYSYŁANY JEST AUTOMATYCZNY MAIL Z NUMEREM KONTA I KOSZTEM WYSYŁKI

przy wpłacie proszę koniecznie podać w tytule przelewu tytuł lub numer aukcji,ewentualnie nick z allegro

przedmioty wysyłamy POCZTĄ POLSKĄ  do 48 godzin od otrzymania przelewu - za wyjątkiem niedziel i dni świątecznych.


na allegro ANTYKWARIAT_PRL oraz ANTYKWARIATPRL

NIE WYSYŁAM  ZA POBRANIEM

Jeżeli

z czymś się nie zgadzasz, - skontaktuj się. Każdy problem zawsze można

rozwiązać.książki wysyłam za pośrednictwem Poczty Polskiej. Koszt

przesyłki jest podany na aukcji .. Wysyłka zakupionego przedmiotu

następuje najdalej w ciągu 48 godzin od zaksięgowania przelewu na nasz

rachunek Po zakończeniu aukcji otrzymują Państwo maila z numerem konta.-

  nieustannie poszerzam ofertę o ciekawe pozycje. W przypadku zakupu

większej ilości książek proszę o kontakt mailowy, po zakończeniu

ostatniej aukcji.. .Przed odbiorem osobistym należy

potwierdzić swoje przybycie telefonicznie lub mailem  z jedno dniowym

wyprzedzeniem. W przypadku zaginięcia przesyłki zwrócimy Państwu

wpłacone na nasze konto pieniądze.  - Wszystkie rzeczy pakujemy w jedną paczkę -  . Masz

prawo zwrócić zakupiony towar bez podania przyczyn w ciągu 14 dni -

dotyczy aukcji Kup Teraz. Przesyłkę proszę odesłać na adres powyżej -

zwracamy koszt zakupionego towaru, bez kosztów przesyłek .


 Rodo  działalność gospodarcza która tylko pobiera dane osobowe w celu realizacji zamówienia Polityka bezpieczeństwa danych osobowych w firmie Antykwariat PRL  1.Cel pozyskiwania danych osobowych w firmie..... -celem pozyskiwania danych osobowych jest realizacja zamówienia złożonego przez kupującego za pośrednictwem platformy zakupowej . 2.Zbiór danych osobowych które są przetwarzane w firmie ..... -imię i nazwisko osoby składającej zamówienie -adres -numer telefonu -adres a-mail -numer konta bankowe -nip ,regon -nazwę firmy 3.Rejest czynności przetwarzania danych osobowych -dane osobowe są pobierane z platformy  -przechowywane są na dysku twardym komputera firmy do czasu wydrukowania listy nadawczej poprzez platformę Poczty Polskiej . -dane osobowe są w formie elektronicznej które drukowane  są w celu realizacji zamówienia i umieszczane na przesyłce -jeśli klient zażąda faktury jego dane w postaci kopi faktury przekazywane są do firmy zajmującej się księgowością - Imposta Sp. z o.o., Grotniki - Biura rachunkowe,  po uznaniu reklamacji zostaje dokonany przelew zwrotny na konto kupującego 4.Okres przetwarzania danych osobowych Dane osobowe przetwarzane będą tak długo jak to jest niezbędne do wykonania umowy a po tym czasie przez okres odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń jakie może podnosić administrator danych i jakie mogą być podnoszone wobec administratora danych .W tym wypadku nie dłużej niż 2 lata Po tym czasie zostają usunięte z komputera . 5.Forma przetwarzania danych osobowych w firmie W czasie przetwarzania danych osobowych informacje mogą występować w postaci -plików lub informacji przechowywanych na dysku komputera -gotowych dokumentów wydrukowanych na papierze 6.Ryzyko kradzieży danych osobowych Administrator przeprowadził kontrolę w celu oceny ryzyka kradzieży danych osobowych Możliwe zagrożenia a)błędy, pomyłki b)działanie złośliwego oprogramowania c) awaria sprzętu d)kradzież danych osobowych (sprzętu ) e) pożar ,zalanie d)zagrożenia zewnętrzne klęski żywiołowe e) sieć internetowa f) przerwy w dostawie zasilania 7.Środki zapobiegawcze (analiza ryzyka ) W wyniku przeprowadzonej kontroli administrator wyróżnij potencjalnie najniebezpieczniejsze zagrożenia jako a) awaria sprzętu b) działanie złośliwego oprogramowania c) c ) błędy ,pomyłki W celu zmniejszenia zagrożeń administrator wdraża a)aktualizację oprogramowania b)aktualizację programu antywirusowego c) używanie hasła do komputera d) likwidację niepotrzebnych baz danych klientów e)sprawdzanie stanu technicznego sprzętu ( ładowarka ) f) zabezpieczenie pomieszczenia przed kradzieżą g) zabezpieczenie sieci internetowej hasłem h) platforma  zabezpieczona hasłem i) menadżer sprzedaży zabezpieczony hasłem j) platforma Poczty Polskiej zabezpieczona hasłem 8.Poufność Informacje przetwarzane dostępne są tylko dla osób upoważnionych w tym wypadku dla administratora danych osobowych

Wyświetlenia:31
Numer oferty:7209257524
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry