19-21.10 sprzedający ma urlop

Możesz w tym czasie u niego kupować, jednak wysyłka towaru może się opóźnić.

1 z 2

POMPA PALIWA VW PASSAT B6 B7 2005-2014 1.9 2.0 TDi

od
Super Sprzedawcy
lesniakmel
126,70
Allegro Smart!
5 osób kupiło 5 sztuk

kup do 13:00 - wyślemy dziś

Przesyłka płatna z góry
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost8,99 zł
z pakietem
Allegro Smart!
0,00 zł
Allegro Pocztex Kurier 489,90 zł
Przesyłka kurierska13,00 zł
Allegro Poczta Polska Odbiór w Punkcie8,00 zł
z pakietem
Allegro Smart!
0,00 zł
Allegro Przesyłka polecona5,90 zł
z pakietem
Allegro Smart!
0,00 zł
Kurier DPD15,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost12,49 zł
Kurier DPD pobraniowy20,00 zł
Allegro Pocztex Kurier 48 pobraniowy12,36 zł
Przesyłka kurierska pobraniowa15,50 zł
Allegro Poczta Polska Odbiór w Punkcie pobranie10,46 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 56 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

  • Stan:
    Nowy
  • Faktura:
    Wystawiam fakturę VAT
  • Jakość części (zgodnie z GVO):
    P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
  • Producent części:
    Inny
  • Typ samochodu:
    Samochody osobowe
  • Typ silnika:
    Diesel
  • Waga (z opakowaniem):
    1 kg

Opis

Posiadamy pompy paliwa na naszych aukcjach innych renomowanych firm takich jak : DELPHI MAGNETI MARELLI SKV PIERBURG i inne

pompa paliwa nr MAGNETI MARELLI: MAM00013

Tryb pracy: elektryczny

Wydatek [l/h]: 280

Napięcie na wejsciu [V]: 12

Ciśnienie robocze [bar]: 0,5

Jednostka pakowania: 1

Ilość w jednostce pakowania: 1

Marka Model / Silnik / Rozpoczęcie prod. / Zakończenie prod. / Pojemność / Moc KM /Moc KW /Paliwo /Kod silnika

PASSAT B7

VW PASSAT B7 (362) (08.2010 - 12.2014) 2.0 TDI 08.2010 12.2014 1968 170 125 Diesel CFGB

VW PASSAT B7 (362) (08.2010 - 12.2014) 2.0 TDI 4motion 08.2010 01.2013 1968 170 125 Diesel CFGB

--------------------------

PASSAT B6

VW PASSAT (3C2) (03.2005 - 11.2010) 1.9 TDI 03.2005 11.2008 1896 105 77 Diesel BKC

VW PASSAT (3C2) (03.2005 - 11.2010) 2.0 BlueTDI 01.2009 11.2010 1968 143 105 Diesel CBAC

VW PASSAT (3C2) (03.2005 - 11.2010) 2.0 TDI 11.2008 07.2010 1968 110 81 Diesel CBDC

VW PASSAT (3C2) (03.2005 - 11.2010) 2.0 TDI 08.2005 07.2010 1968 170 125 Diesel BMR

VW PASSAT (3C2) (03.2005 - 11.2010) 2.0 TDI 08.2005 05.2009 1968 163 120 Diesel BUZ

VW PASSAT (3C2) (03.2005 - 11.2010) 2.0 TDI 03.2005 05.2009 1968 140 103 Diesel BMP

VW PASSAT (3C2) (03.2005 - 11.2010) 2.0 TDI 03.2005 11.2010 1968 136 100 Diesel BMA

VW PASSAT (3C2) (03.2005 - 11.2010) 2.0 TDI 11.2005 05.2007 1968 120 88 Diesel BWV

VW PASSAT (3C2) (03.2005 - 11.2010) 2.0 TDI 16V 03.2005 07.2010 1968 140 103 Diesel BKP

VW PASSAT (3C2) (03.2005 - 11.2010) 2.0 TDI 16V 4motion 03.2005 08.2010 1968 140 103 Diesel BKP

VW PASSAT (3C2) (03.2005 - 11.2010) 2.0 TDI 4motion 03.2005 05.2009 1968 140 103 Diesel BMP

VW PASSAT (3C2) (03.2005 - 11.2010) 2.0 TDI 4motion 05.2009 07.2010 1968 170 125 Diesel CBBB

--------------------------

VW PASSAT CC (357) (05.2008 - 01.2012) 2.0 BlueTDI 05.2009 11.2010 1968 143 105 Diesel CBAC

VW PASSAT CC (357) (05.2008 - 01.2012) 2.0 TDI 06.2008 05.2011 1968 136 100 Diesel CBAA

VW PASSAT CC (357) (05.2008 - 01.2012) 2.0 TDI 06.2008 01.2012 1968 140 103 Diesel CBAB

VW PASSAT CC (357) (05.2008 - 01.2012) 2.0 TDI 06.2008 01.2012 1968 170 125 Diesel CBBB

VW PASSAT CC (357) (05.2008 - 01.2012) 2.0 TDI 4motion 08.2009 01.2012 1968 140 103 Diesel CBAB

VW PASSAT CC (357) (05.2008 - 01.2012) 2.0 TDI 4motion 11.2009 01.2012 1968 170 125 Diesel CBBB

--------------------------

VW PASSAT Variant (365) (08.2010 - 12.2014) 2.0 TDI 08.2010 12.2014 1968 170 125 Diesel CFGB

VW PASSAT Variant (365) (08.2010 - 12.2014) 2.0 TDI 4motion 08.2010 01.2013 1968 170 125 Diesel CFGB

--------------------------

VW PASSAT Variant (3C5) (08.2005 - 10.2011) 1.9 TDI 08.2005 11.2008 1896 105 77 Diesel BKC

VW PASSAT Variant (3C5) (08.2005 - 10.2011) 2.0 BlueTDI 01.2009 11.2010 1968 143 105 Diesel CBAC

VW PASSAT Variant (3C5) (08.2005 - 10.2011) 2.0 TDI 08.2005 05.2009 1968 163 120 Diesel BUZ

VW PASSAT Variant (3C5) (08.2005 - 10.2011) 2.0 TDI 08.2005 11.2010 1968 170 125 Diesel BMR

VW PASSAT Variant (3C5) (08.2005 - 10.2011) 2.0 TDI 11.2008 11.2010 1968 110 81 Diesel CBDC

VW PASSAT Variant (3C5) (08.2005 - 10.2011) 2.0 TDI 08.2005 05.2009 1968 140 103 Diesel BMP

VW PASSAT Variant (3C5) (08.2005 - 10.2011) 2.0 TDI 11.2005 05.2007 1968 120 88 Diesel BWV

VW PASSAT Variant (3C5) (08.2005 - 10.2011) 2.0 TDI 08.2005 11.2010 1968 136 100 Diesel BMA

VW PASSAT Variant (3C5) (08.2005 - 10.2011) 2.0 TDI 16V 08.2005 11.2010 1968 140 103 Diesel BKP

VW PASSAT Variant (3C5) (08.2005 - 10.2011) 2.0 TDI 16V 4motion 08.2005 11.2010 1968 140 103 Diesel BKP

VW PASSAT Variant (3C5) (08.2005 - 10.2011) 2.0 TDI 4motion 08.2005 05.2009 1968 140 103 Diesel BMP

VW PASSAT Variant (3C5) (08.2005 - 10.2011) 2.0 TDI 4motion 05.2009 11.2010 1968 170 125 Diesel CBBB

NUMERY PORÓWNAWCZE

AUDI 1J0919050B

AUDI 1K0919050G

JP GROUP 1115205109

LUCAS ELECTRICAL FDB1202

MAGNETI MARELLI 219900000075

METZGER 2250002

PIERBURG 72830300

PIERBURG 728303370

PIERBURG 728303600

PIERBURG 75002100

PIERBURG 750021000

PIERBURG 750068010

PIERBURG 75011100

SEAT 1J0919050B

SEAT 1K0919050G

SEAT 1K0919050G*

SKODA 1J0919050B

SKODA 1K0919050G

SKODA 1K0919050G*

STELLOX 1001141SX

VALEO 347268

VEMO V10091227

VW 1C0919050

VW 1C0919050*

VW 1C0919050A

VW 1C0919050A*

VW 1C0919050B

VW 1C0919050B*

VW 1C0919050C

VW 1C0919050C*

VW 1C0919050D

VW 1C0919050D*

VW 1C0919050E

VW 1C0919050E*

VW 1J0919050B

VW 1J0919050B*

VW 1K0919050G

VW 1K0919050G*

Dostawa i płatność
od 5,90 zł

Lokalizacja: Kraków, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u lesniakmel za co najmniej 1100.00 zł.

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost
pierwsza sztuka
z pakietem
8,99 zł
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze
z pakietem
0,00 zł
Allegro Pocztex Kurier 48
pierwsza sztuka
9,90 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
13,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze
Allegro Poczta Polska Odbiór w Punkcie
pierwsza sztuka
z pakietem
8,00 zł
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
3-4 dni robocze
z pakietem
0,00 zł
Allegro Przesyłka polecona
pierwsza sztuka
z pakietem
5,90 zł
0,00 zł
kolejna sztuka
z pakietem
5,90 zł
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
5-6 dni roboczych
z pakietem
0,00 zł
0,00 zł
Kurier DPD
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost
pierwsza sztuka
12,49 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2 dni robocze
Kurier DPD pobraniowy
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze
Allegro Pocztex Kurier 48 pobraniowy
pierwsza sztuka
12,36 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
15,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
2-3 dni robocze
Allegro Poczta Polska Odbiór w Punkcie pobranie
pierwsza sztuka
10,46 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
100
czas realizacji
3-4 dni robocze

Przesyłka zagraniczna

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Hiszpania
pierwsza sztuka
140,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
Wielka Brytania
pierwsza sztuka
90,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
Litwa
pierwsza sztuka
97,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
Belgia
pierwsza sztuka
97,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
Holandia
pierwsza sztuka
97,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
Słowacja
pierwsza sztuka
97,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
Dania
pierwsza sztuka
97,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
Irlandia
pierwsza sztuka
75,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
Szwecja
pierwsza sztuka
100,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
Czechy
pierwsza sztuka
97,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
Niemcy
pierwsza sztuka
50,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
Austria
pierwsza sztuka
97,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
Włochy
pierwsza sztuka
100,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
Francja
pierwsza sztuka
70,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
Dodatkowe informacje

FG0989-12B1 pompa paliwa

Płatności
Reklamacja

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Mateusz Leśniak MEL
os.zlotej jesieni 13
31-828 Kraków
Dodatkowe informacje

Reklamacja towaru: Przedmioty sprzedawane prze firmę MEL są objęte 24-miesięczną gwarancją producenta. Reklamacyjny towar należy odesłać na adres: MEL Mateusz Leśniak, os. złotej jesieni 13b/4  31-828 Kraków. Koniecznie należy dołączyć dowód zakupu (paragon/ faktura VAT) oraz formularz z przyczyna reklamacji. 

Proszę dodać również numer VIN pojazdu , moc , rok produkcji , pojemność skokową pojazdu  w celu przesłania danych do producenta 

Gwarancja producenta obejmuje tylko wady produkcyjne. Nie obejmuje natomiast uszkodzeń, których przyczyną jest nieprawidłowy montaż, modyfikacja przedmiotu, wypadek bądź został w inny sposób zniszczony przez Kupującego. Przedmioty takie tracą gwarancję. Pod tym linkiem znajdziecie państwo formularz reklamacyjny http://mel.apitka.pl/allegro/Reklamacja_towaru.docx

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Mateusz Leśniak MEL
os.złotej jesieni 13b/4
31-828 Kraków

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący lub za darmo dla wybranych metod Smart!
Dodatkowe informacje

Zwrot towaru Zgodnie z obowiązującym prawem konsumentowi, który zakupił towar na odległość, przysługuje prawo zwrotu bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, za wyjątkiem kosztów odesłania rzeczy, w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki (na podstawie art. 27 Prawa konsumenckiego).Towar jednak musi być odesłany nowy, w nienaruszonym stanie, bez śladów montażu czy użytkowania na adres: MEL Mateusz Leśniak, os. złotej jesieni 13b/4   31-828 Kraków. Do zwrotu należy dołączyć dowód zakupu, formularz z odstąpieniem od umowy kupna oraz adres rachunku bankowego, na który dokonamy zwrotu pieniędzy. Zwroty weryfikujemy w okresie paru dni. Paczki za pobraniem nie będą przyjmowane. 

Zwrot z Allegro Smart!

Kupując Towar w ramach tej Oferty i wybierając metody dostawy:

  • Allegro Paczkomaty InPost, Paczkomaty 24/7,
  • Allegro Paczka w RUCHU, Paczka w RUCHU
  • Paczka 24 odbiór w punkcie, Paczka 48 odbiór w punkcie, Allegro Poczta Polska Odbiór w punkcie

możesz skorzystać z bezpłatnego zwrotu Towaru z Allegro Smart!, o ile Sprzedający dopuszcza zwrot tego Towaru w ramach Oferty. W takim przypadku należy skorzystać z formularza dostępnego w zakładce Kupione. Bezpłatne zwroty Towaru z Allegro Smart! nie obejmują przesyłek doręczanych listem poleconym oraz ekonomicznym.

O sprzedającym
lesniakmel
lesniakmel

99,6%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 3 lat

Dane firmy

Mateusz Leśniak
Mateusz Leśniak
os.Bohaterów Września 43/23
31-621 Kraków
REGON: 123116836
NIP: 6762360361

Kontakt

  • 504 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 15:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

ODBIORY WŁASNE

os.złotej jesieni 13 ( obok zegarmistrza )

31-828 Kraków

telefon : 504 073 290

----------------------------

REJESTRACJA FIRMY


Mateusz Leśniak MEL

os.Bohaterów września 43/23

31-621 Kraków

telefon :504 073 290

Pozostałe informacje

TOWAR KUPIONY do 13 : 20 WYSYŁAMY TEGO SAMEGO DNIA

Wyświetlenia:2824
Numer oferty:7097744726
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro