Sprzedaż zakończona

Nie było ofert kupna

POMPA PALIWA POMPKA OPEL SIGNUM 2.2 DIRECT

99,00 zł
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
20,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
25,00 zł
sprawdź szczegóły
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Używany
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Waga (z opakowaniem):
  5 kg
 • Producent części:
  VDO
 • Typ samochodu:
  Samochody osobowe
 • Typ silnika:
  Benzyna

Opis

 • POMPA PALIWA POMPKA
 • OPEL, SIGNUM 2.2 DIRECT
 • 2005
 • ID części: 77591
 • Kod kreskowy: 000000076424

Informacje dodatkowe:

Dostawa i płatność
od 20,00 zł

Lokalizacja: Ostrowiec Świętokrzyski, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
2

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
25,00 zł
maksymalnie w paczce
1

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Punkty odbioru

RENOMET RECYKLING SP. Z.O.O.
KILIŃSKIEGO 20 H
27-400 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
woj. świętokrzyskie

 • poniedziałek - piątek 08:00 - 17:00
 • sobota 08:00 - 13:00

płatność kartą i gotówką
do odbioru w 7 dni roboczych
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

RENOMET RECYKLING SP Z O.O.
KILIŃSKIEGO 20H
27-400 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
Dodatkowe informacje

     

Dbamy o Twoje prawa, w tym prawo do złożenia reklamacji na   sprzedawane przez nas towary. Poniżej znajdziesz szczegółowe informacje   dotyczące naszej odpowiedzialności z tytułu wady sprzedanego przez nas Towaru   oraz Twoich uprawnień związanych z reklamacją na podstawie ustawowej – z   tytułu rękojmi.

 

Ważne! Pamiętaj, że jeżeli na dany Towar została udzielona także gwarancja, to również na jej   podstawie możesz złożyć reklamację – w tym wypadku jednak adresatem będzie   gwarant wskazany w gwarancji. Gwarancja określa również każdorazowo zakres   Twoich uprawnień. Pamiętaj, że wykonanie uprawnień z gwarancji nie wpływa na   naszą odpowiedzialność z tytułu rękojmi oraz, że gwarancja nie wyłącza, nie   ogranicza ani nie zawiesza Twoich uprawnień wynikających z przepisów o   rękojmi za wady rzeczy sprzedanej

Podstawa i zakres naszej odpowiedzialności za wady Towaru z tytułu   rękojmi jest określona powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w   szczególności przepisami Kodeksu Cywilnego, a dla umów sprzedaży zawartych do   dnia 24 grudnia 2014 roku przepisami ustawy z dnia 27 lipca 2002 r. o   szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu   cywilnego (Dziennik Ustaw z 2002 roku o numerze 141, poz. 1176 ze zm.). 

Mamy obowiązek dostarczyć Towar bez wad. Odpowiadamy z tytułu   rękojmi, jeżeli wada fizyczna Towaru zostanie stwierdzona przed upływem jednego   roku od dnia jego wydania Kupującemu. Ważne!   Jesteśmy odpowiedzialni z tytułu rękojmi za wady fizyczne, które istniały w chwili przejścia   niebezpieczeństwa na Kupującego lub wynikły z przyczyny tkwiącej w rzeczy   sprzedanej w tej samej chwili.

Reklamację możesz złożyć na przykład: 

· pisemnie na   adres: ul Kilińskiego 20 H, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski;

· w formie   elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: renomet.recykling@gmail.com;

W opisie reklamacji podaj: 

(1) informacje i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w   szczególności rodzaju i daty wystąpienia wady;

 (2) żądanie sposobu   doprowadzenia produktu do zgodności z umową sprzedaży lub oświadczenie o   obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy sprzedaży; oraz 

(3) swoje dane kontaktowe   – ułatwi to i przyśpieszy rozpatrzenie Twojej reklamacji. Pamiętaj, że wymogi   podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na   skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji.


Pamiętaj, że Kupujący, który wykonuje uprawnienia z tytułu rękojmi,   jest obowiązany na nasz koszt dostarczyć   Towar wadliwy na adres: ul Kilińskiego 20 H, 27-400 Ostrowiec   Świętokrzyski. Jeżeli jednak ze względu na rodzaj Towaru lub sposób jego   zamontowania jego dostarczenie byłoby nadmiernie utrudnione, Kupujący   obowiązany jest nam udostępnić Towar w miejscu, w którym się znajduje.

Ustosunkujemy się do Twojej reklamacji niezwłocznie, nie później niż   w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia.

Postanowienia dotyczące   przedsiębiorców

· Zgodnie z art. 558 § 1   Kodeksu Cywilnego odpowiedzialność Sprzedającego z tytułu rękojmi za Towar   wobec Kupującego nie będącego konsumentem zostaje wyłączona.

· Z chwilą wydania przez   Sprzedającego Towaru przewoźnikowi przechodzą na Kupującego nie będącego   konsumentem korzyści i ciężary związane z Towarem oraz niebezpieczeństwo   przypadkowej utraty lub uszkodzenia Towaru. Sprzedający w takim wypadku nie   ponosi odpowiedzialności za utratę, ubytek lub uszkodzenie Towaru powstałe od   przyjęcia go do przewozu aż do wydania go Kupującemu oraz za opóźnienie w   przewozie przesyłki.


Pozasądowe sposoby rozpatrywania   reklamacji i dochodzenia roszczeń

Szczegółowe informacje dotyczące możliwości skorzystania przez   Klienta będącego konsumentem z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji   i dochodzenia roszczeń oraz zasady dostępu do tych procedur dostępne są na   stronie internetowej Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów pod adresem:   https://uokik.gov.pl/pozasadowe_rozwiazywanie_sporow_konsumenckich.php.

Przy Prezesie Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów działa także   punkt kontaktowy (telefon: 22 55 60 333, email: kontakt.adr@uokik.gov.pl lub   adres pisemny: Pl. Powstańców Warszawy 1, 00-030 Warszawa.), którego zadaniem   jest między innymi udzielanie pomocy konsumentom w sprawach dotyczących   pozasądowego rozwiązywania sporów konsumenckich. 

Konsument posiada następujące przykładowe możliwości skorzystania z   pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń: 

(1)   wniosek o rozstrzygnięcie sporu do stałego polubownego sądu konsumenckiego   (więcej informacji na stronie: http://www.spsk.wiih.org.pl/);

(2) wniosek w   sprawie pozasądowego rozwiązania sporu do wojewódzkiego inspektora Inspekcji   Handlowej (więcej informacji na stronie inspektora właściwego ze względu na   miejsce wykonywania działalności gospodarczej przez Sprzedawcę); oraz 

(3)   pomoc powiatowego (miejskiego) rzecznika konsumentów lub organizacji   społecznej, do której zadań statutowych należy ochrona konsumentów (m.in.   Federacja Konsumentów, Stowarzyszenie Konsumentów Polskich). Porady udzielane   są między innymi mailowo pod adresem porady@dlakonsumentow.pl oraz pod   numerem infolinii konsumenckiej 801 440 220 (infolinia czynna w Dni Robocze,   w godzinach 8:00 - 18:00, opłata za połączenie wg taryfy operatora).

Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest   platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i   przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi   interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej   obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego   rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z   internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług (więcej informacji   na stronie samej platformy lub pod adresem internetowym Urzędu Ochrony   Konkurencji i Konsumentów:   https://uokik.gov.pl/spory_konsumenckie_faq_platforma_odr.php.

    

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

RENOMET RECYKLING SP Z O.O.
KILIŃSKIEGO 20H
27-400 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
O sprzedającym
renometT16-2
renometT16-2
98,1%
kupujących poleca tego sprzedającego

1150

 

22

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

RENOMET RECYKLING SP. Z.O.O.
KILIŃSKIEGO 20 H
27-400 OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI
REGON: 292807294
NIP: 661-214-76-25

Kontakt

 • 503****** (pokaż)
 • 503****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 17:00
sobota
08:00 - 13:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Drogi Kupujący,  zdajemy sobie sprawę jak ważne jest zaufanie i bezpieczeństwo zakupów, dlatego też rzetelnie udostępniamy Ci informacje o nas, o warunkach sprzedaży i prowadzonej przez nas działalności. 

Poniżej znajdziesz podstawowe informacje dotyczące nas jako Sprzedającego i Transakcji zawieranych z nami za pośrednictwem platformy handlowej Allegro oraz Twoich uprawnień jako Kupującego. Szczegółowe informacje dotyczące danego Towaru oraz Transakcji znajdziesz każdorazowo w jej opisie. To tam znajdziesz m.in. informacje o głównych cechach Towaru, o jego łącznej cenie wraz z podatkami oraz koszcie i terminie dostawy.  

Pamiętaj, że jesteśmy do Twojej dyspozycji i w razie pytań możesz się zawsze z nami skontaktować korzystając z danych podanych poniżej.  Zachęcamy Cię do uważnej lektury i zakupów,  Sprzedający RENOMETT16-2 

PS Dla ułatwienia lektury przyjęliśmy nazewnictwo z Regulaminu Allegro. Przykładowo jeżeli poniżej będziemy mówili o Towarze, Transakcji, Sprzedającym lub Kupującym, to ich definicje znajdziesz w Regulaminie. Sam Regulamin Allegro dostępny jest w zakładce „Regulamin” na stronie Allegro. Niniejsze informacje skierowane są zarówno do konsumentów, jak i innych podmiotów zawierających z nami umowy sprzedaży, z zastrzeżeniem postanowień wyraźnie dotyczących jedynie konsumentów bądź innych podmiotów. 

Sprzedającym w ramach Konta RENOMETT16 i RENOMETT16-2 jest spółka „RENOMET RECYKLING” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ z siedzibą w Ostrowcu Świętokrzyskim wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000159680, adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: ul Kilińskiego 20 H, 27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, NIP: 6612147625, REGON: 29280729400000, sąd rejestrowy przechowujący dokumentację spółki: Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, wysokość kapitału zakładowego: 50.000,00 zł.  • numer telefonu: 503781003, 503780993 • adres poczty elektronicznej: renomet.recykling@gmail.com 

Pozostałe informacje

email: renomet.recykling@gmail.com
telefon: 503781003
telefon: 503780993
Wyświetlenia:87
Numer oferty:6999775725
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry