Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

POMPA HYDRAULICZNA 20 TON

226,00 zł
2 osoby kupiły 2 sztuki
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
15,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
18,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 6 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Wystawiam fakturę VAT
 • Marka:
  Inny

Opis

Pompa hydrauliczna  20 ton

Waga [kg] - 7,1 

Rozmiar gwintu przyłącza ["] - 13/16-20UNEF

Maksymalne obciążenie [tony] - 20

Kolor czarny

Pompa o szerokim zastosowaniu w zakładzie mechanicznym i nie tylko do m.in.:

pras warsztatowych, rozpieraków, ściągaczy zawieszenia, ściągaczy wtryskiwaczy, siłowników itp. 

Posiadamy też siłowniki do pomp na innej akcji oraz adaptery.

SZYBKA WYSYŁKA 

Tel: 510 801 700

Wystawiamy Fakturę VAT

Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Cały Kraj, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u develine za co najmniej 1499.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
1-2 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
20
czas realizacji
1-2 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Reklamacje narzędzi z Allegro
ul. Dolna 16/33
10-699 Olsztyn
Dodatkowe informacje

Prosimy dołaczyć opis usterki, datę sprzędaży oraz nr dokumentu zakupu towaru.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Zwrot narzędzi Allegro
ul. Dolna 16/33
10-699 Olsztyn

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

W przypadku odstąpienia od umowy należy jak najszybciej wysłać skan wypełnionego formularza odstąpienia od umowy na adres e-mail: biuro@warsztat-narzędzia.pl. 

W przypadku nieodebrania przesyłki za pobraniem kupujący będzie obciążony kosztami podwójnej wysyłki (wysyłki oraz zwrotu towaru). 

Brak pisemnego odstąpienia od umowy skutkuje naliczaniem opłaty za magazynowanie paczki w wysokości 1 zł za dzień.

Sprzedający nie ma obowiązku przyjęcia zwrotu w ramach odstąpienia od umowy, jeśli

 • otrzymał oświadczenie o zwrocie wysłane po upływie 14 dni od daty otrzymania przez kupującego towaru;
 • zakup kupującego był związany z prowadzoną przez niego działalnością gospodarczą;
 • sprzedający wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po jego spełnieniu utraci prawo odstąpienia od umowy.

  

Konsumentowi, przysługuje na podstawie art. 27 Prawa konsumenckiego, prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość, bez podania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych w art. 33, art. 34 Prawa konsumenckiego.
•    Termin odstąpienia od umowy zawartej na odległość wynosi 14 dni od momentu wydania rzeczy, a do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.
•    Oświadczenie o odstąpieniu od umowy Konsument może złożyć na formularzu, którego wzór stanowi załącznik - formularz odstąpienia od umowy lub w innej pisemnej formie zgodnej z Prawem konsumenckim. Po uprzednim kontakcie ze Sprzedającym, wraz z oświadczeniem odstąpienia od umowy, Konsument powinien dostarczyć dokumenty księgowe, wymagane w związku z prowadzoną przez Sprzedającego formą sprawozdawczości - odpowiednio podpisaną korektę FV bądź pisemne oświadczenie o zwrocie towaru w związku z transakcją dokumentowaną na podstawie paragonu fiskalnego.
•    Sprzedający wyłącza możliwość złożenia oświadczenia o odstąpieniu od umowy w innej niż pisemna forma.
•    Sprzedający niezwłocznie potwierdzi Konsumentowi na e-mail (podany przy zawieraniu umowy i inny jeżeli został podany w złożonym oświadczeniu) otrzymanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy.
•    W przypadku odstąpienia od umowy, umowa jest uważana za niezawartą.
•    Konsument ma obowiązek zwrócić rzecz Sprzedającemu niezwłocznie, jednak nie później niż 14 dni od dnia, w którym odstąpił od umowy. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie rzeczy przed jego upływem.
•    Konsument odsyła rzeczy będące przedmiotem umowy, od której odstąpił na własny koszt i ryzyko.
•    Konsument nie ponosi kosztów dostarczania treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli nie wyraził zgody na spełnienie świadczenia przed upływem terminu do odstąpienia od umowy lub nie został poinformowany o utracie przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy w chwili udzielania takiej zgody lub przedsiębiorca nie dostarczył potwierdzenia zgodnie z art. 15 ust. 1 i art. 21 ust. 1. Prawa konsumenckiego.
•    Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będącej przedmiotem umowy a będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.
•    Sprzedający niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy złożonego przez Konsumenta zwróci Konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy, a jeżeli Konsument wybrał sposób dostawy inny niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez Sprzedającego, Sprzedający nie zwróci Konsumentowi dodatkowych kosztów zgodnie z art 33 Prawa konsumenckiego.
•    Sprzedający dokonuje zwrotu zapłaty przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył Konsument, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób płatności, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami.
•    Sprzedający może wstrzymać się ze zwrotem zapłaty otrzymanej od Konsumenta do chwili otrzymania rzeczy z powrotem lub dostarczenia przez Konsumenta dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
•    Konsumentowi zgodnie z art. 38 Prawa konsumenckiego nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy:
- w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedający nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy,
- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb,
- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia,
- w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,
- w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami,
- w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu,
- o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą Konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy,
- o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę.

O sprzedającym
develine
develine
99,7%
kupujących poleca tego sprzedającego

957

 

3

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Kontakt

 • +48 *** *** *** (pokaż)

Informacje o sprzedającym

Jesteśmy firmą, zajmującą się kompleksowym zaopatrzeniem warsztatów i serwisów samochodowych w profesjonalny sprzęt oraz narzędzia z branży motoryzacyjnej. Wieloletnie doświadczenie w handlu oraz fachowe i rzetelne doradztwo, pozwalają nam zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów. Większość towaru posiadamy w magazynach wysokiego składowania, skąd wysyłamy nasz towar firmami kurierskimi. Nie prowadzimy sprzedaży stacjonarnej, nie mamy wystawki, dzięki czemu będziesz miał pewność że towar jest oryginalnie spakowany i nie brakuje pojedynczych elementów, w skutek nieprawidłowego spakowania, tzw. towaru z regału pokazowego. 

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy wystawiony towar na aukcji, był w naszym magazynie, w ilości co najmniej kilku sztuk. Nie wystawiamy towaru, który dopiero po zamówieniu klienta zamawiamy u producenta, jak to potrafią robić inni sprzedawcy, wystawiający po kilka tysięcy aukcji.   

Stawiamy na szybką wysyłkę i wysoką jakość obsługi.

Szybka dostawa, rzetelność, i sumienna obsługa klienta to atrybuty które nas wyróżniają o czym świadczą POZYTYWNE komentarze 99,9% zadowolonych klientów. 

                                                                       

                                                                  Zapraszamy do kontaktu - chętnie doradzimy

Pozostałe informacje

Szanowni Klienci!

Decydując się na zakupy na naszych aukcjach, nieodzownym jest przetwarzanie Waszych DANYCH OSOBOWYCH w zakresie (imię, nazwisko, ew. nazwa firmy i nr NIP, adres, nr telefonu, adres e-mail) do wykonania umowy z osobą, której dane dotyczą lub do podjęcia działań, poprzedzających jej zawarcie. W momencie zawarcia umowy, Wasze dane osobowe, podane za pośrednictwem portalu Allegro, w w/w zakresie, będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Aby zrealizować ten cel, Wasze dane osoobowe mogą zostać powierzone współpracującym z nami podmiotom, na podstawie zawartych umów o powierzenie przetwarzania danych osobowych, które to jest niezbędne dla prawidłowego wykonania umowy, tj. przewoźnikom, towarzystwom ubezpieczeniowym w przypadku przesyłek ubezpieczonych, firmie zajmującej się magazynowaniem towaru i obsługą logistyczną, czy podmiotom bezpośrednio współpracującym z nami, w zakresie wymiany handlowej. Jednocześnie, po zawarciu umowy, Wasze dane osobowe będą przetwarzane w celu wypełnienia obowiązków prawnych na nas ciążących, tj. prowadzeniu ksiąg rachunkowych i rozliczeń księgowych oraz w przypadkach, gdy przetwarzanie danych osobowych będzie służyło do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez nas lub przez stronę trzecią. W przypadku przetwarzania danych na podstawie wykonywania umowy, Państwa dane osobowe mogą być przetwarzane do czasu wykonania umowy, a po tym czasie, przez okres odpowiadający okresowi przedawnienia roszczeń, jakie może podnosić administrator danych i jakie mogą być podnoszone wobec administratora danych. Przepisy szczególne określające czas, przez jaki powinny być przechowywane dane osobowe mogą wydłużać czas przetwarzania danych osobowych.


W razie jakichkolwiek pytań, w zakresie przetwarzania danych osobowych, zapraszam do kontaktu pod adresem e-mail: biuro@warsztat-narzedzia.pl


Życzymy udanych zakupów!

Wyświetlenia:913
Numer oferty:7040097419
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Inni klienci oglądali również

Do góry