Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Pompa Ciepła 9 kW basenowa MEGA PROMOCJA

3 900,00 zł
389,97 zł x 11 rat (przykład)
Liczba sztuk
z 2 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

  • Stan:
    Nowy
  • Faktura:
    Wystawiam fakturę VAT

Opis

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST:

POMPA CIEPŁA 9 kW

Do basenów o pojemności do 30-40 m3 wody

Moc grzewcza: 6,5-9 kW

Moc silnika: 1.70 kW

CENA: 3.599 zł brutto

Pompy ciepła wykorzystują darmową energie cieplną powietrza. Energia jest przekazywana do wymiennika. Zainstalowana pompa basenowa tłoczy wodę przez wymiennik pompy ciepłą i ogrzewa basen. Jednostka zawiera wentylator, który wciąga powietrze z zewnątrz i kieruje je przez wymiennik kolektora energii. Płynny czynnik chłodniczy w cewce EVAPORATORa absorbuje ciepło z powietrza i następnie czynnik chłodzący ulega odparowaniu. Ciepły gaz przechodzi przez kompresor, gdzie jest sprężany aż do powstania bardzo gorącego gazu, który następnie przechodzi przez kondensator (wymiennik ciepła wody). To tutaj następuje wymiana ciepła - ciepły gaz oddaje ciepło chłodniejszej wodzie w basenie krążące przez wymiennik. Woda basenu staje się cieplejsza, a gorący gaz ulega schłodzeniu, przepływa przez wymiennik kondensatora, wraca do formy ciekłej i po minięciu zaworu rozprężnego, cały proces zaczyna się od nowa. Energia jest pobierana z powietrza na zewnątrz i przenoszona do wody w basenie. Każdy Kw zużyty przez pompę ciepła to 4-6 kW energii zwróconej do basenu.

Zalety i cechy basenowej pompy ciepła:

- pracuje w temperaturze OD 5st C

- prosta w obsłudze kontrola na wyświetlaczu LCD

- wszystkie funkcje kontrolowane za pomocą mikroprocesora

- cicha praca obrotowego kompresora, wentylatora

- automatyczne odmrażanie

- tytanowy wymiennik ciepła odporny na sól i chlor

- Wbudowane odprowadzanie skroplin i włącznik przepływu

UWAGA:

Możliwość montażu pompy ciepła u Klienta w atrakcyjnej cenie!

  

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktuj się z nami już dziś!

I ciesz się wymarzonym basenem  z ciepłą wodą w zaciszu swojego domu!

POLBAS

Milejowice, ul. Cerekiewska 27

26-652 Zakrzew

tel. +48 48 385 03 60

tel. +48 48 385 89 67

kom. 883 008 200

e-mail: polbas@polbas.pl

e-mail: biuro@polbas.pl

Dostawa i płatność

Lokalizacja: Zakrzew, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Polbas Spółka Cywilna
Cerekiewska 27
26-652 Milejowice
Dodatkowe informacje

  

1. Sprzedający zobowiązuje się do dostarczenia Kupującym rzeczy bez wad

2. Sprzedający jest odpowiedzialny względem Kupującego, jeżeli dostarczony Towar ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia), chyba że Kupujący wiedział o wadzie w chwili zawarcia umowy, a wada ujawni się w terminie roku od daty dostawy Towaru. Sprzedający wyłącza odpowiedzialność wobec Kupujących niebędących Konsumentami

3. Kupujący, wykonujący prawa z rękojmi (dalej zwane: Reklamacją) może: złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy, chyba że Sprzedający niezwłocznie i bez nadmiernych niedogodności dla Kupującego wymieni Towar na wolny od wad albo wadę usunie; zażądać wymiany rzeczy na wolną od wad albo usunięcia wady - Sprzedajacy może odmówić zadośćuczynienia żądaniu Kupującego, jeżeli doprowadzenie do zgodności z umową wadliwego Towaru w sposób wybrany przez Kupującego jest niemożliwe albo w porównaniu z drugim możliwym sposobem doprowadzenia do zgodności z umową wymagałoby nadmiernych kosztów

4. Aby wykonać prawo z rękojmi Kupujący jest zobowiązany do przesłania stosownego pisma, wskazującego wadę Towaru i żądania Kupującego, na adres siedziby Sprzedającego. Do pisma muszą być dołączone dokładne zdjęcia wady.  Sprzedający dołoży wszelkich starań aby rozpatrzyć Reklamację w terminie jak najszybszym, nie później jednak niż w terminie 14 dni od daty otrzymania stosownego pisma. Sprzedający poinformuje pisemnie lub poprzez e-mail o sposobie załatwienia Reklamacji

5. W przypadku Reklamacji, gdy konieczne jest dostarczenie wadliwego Towaru do siedziby Sprzedającego, Kupujący dostarczy ten Towar na koszt własny.

6. Poza wskazaną powyżej procedurą rozpatrywanie reklamacji, nie istnieją żadne inne pozasądowe sposoby rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Polbas
Cerekiewska 27
26-652 Milejowice

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
O sprzedającym
POLBASbaseny
POLBASbaseny
Użytkownik nie otrzymał żadnego komentarza
w ciągu ostatnich 12 miesięcy.

Dane firmy

Polbas Spółka Cywilna
Cerekiewska 27
26-652 Zakrzew
REGON: 142864213
NIP: 7962939209

Kontakt

poniedziałek - piątek
09:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

POLBAS to największy producent basenów poliestrowych w Polsce i jedna z największych firm branżowych w Europie. Nasz nowoczesny zakład produkcyjny położony jest na działce o powierzchni 40.000 m2. Dzięki najnowszym trendom technologicznym i parkowi maszynowemu mamy pewność, że możemy oferować Klientom produkty najwyższej jakości. Tylko u nas klient może na własne oczy zobaczyć zakład produkcyjny mieszczący się w pobliżu biura, największą w Polsce ekspozycję basenów (czynną cały rok) oraz w pełni działający basen pokazowy z którego może nawet skorzystać.   

PRZYJDŹ, ZOBACZ, SPRAWDŹ, PORÓWNAJ! SIEDZIBA FIRMY TO JEJ NAJLEPSZA WIZYTÓWKA!!!

Niestety na rynku pojawiają się nieudolne kopie naszych basenów. Wiele firm próbujących podrobić nasze baseny to amatorzy, którzy nie mają doświadczenia w branży basenowej. Używają oni najtańszych surowców, co przekłada się na jakość produktu. Chcieliśmy przestrzec klientów, aby przed zakupem odwiedzić siedzibę sprzedawcy/producenta i przekonać się o jakości oferowanych produktów.

Wyświetlenia:294
Numer oferty:6907594320
Zgłoś naruszenie zasad

Inni klienci oglądali również

Do góry