gdzie?

FAQ

Jestem Sprzedającym. Kiedy Allegro może ingerować w opinię Kupującego?

Za treść komentarza odpowiedzialny jest Kupujący. Możesz jednak wspólnie z Kupującym zdecydować o usunięciu oceny typu nie polecam.

My również możemy rozważyć usunięcie oceny wraz komentarzem opisowym (a także odpowiedzi na komentarz) w szczególnych przypadkach. Każde zgłoszenie rozpatrujemy indywidualnie. Możemy odmówić podjęcia działań, jeśli podstawy do ingerencji nie będą wystarczające.

Sytuacja
Działanie Allegro
Treść komentarza narusza zasady Allegro.
Usunięcie oceny wraz z komentarzem.
Kupujący wybrał niewłaściwy typ oceny sprzedaży (np. nie polecam zamiast polecam), co jednoznacznie wynika z treści komentarza opisowego.
Usunięcie oceny wraz z komentarzem, jeśli jego treść jednoznacznie wskazuje na pomyłkę. Jeśli kupujący nie wystawił komentarza opisowego, a jedynynie ocenę gwiazdkową, nie podejmiemy działania.
Kupujący wystawił ocenę sprzedaży zbyt wcześnie.
Jeśli typ oceny i treść komentarza jednoznacznie nie wskazuje na pomyłkę, nie podejmiemy działania. Komentarze są ostateczne, dlatego zalecamy, aby były one wystawiane dopiero wtedy, kiedy nie ma żadnych wątpliwości co do zakupionego przedmiotu.

Jeśli jeden z powyższych warunków jest spełniony, napisz do nas i zgłoś komentarz.

Nie usuwamy ocen sprzedaży i komentarzy opisowych wystawionych w wyniku nieporozumienia między kontrahentami, o ile są zgodne z zasadami Allegro.

Ocenę sprzedaży wraz z komentarzem opisowym możemy także usunąć na podstawie odpowiedniego wyroku sądu.


Dowiedz się więcej

Co Kupujący może napisać w komentarzu opisowym do transakcji?

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro