gdzie?

FAQ

Jestem kupującym. Kiedy Allegro może ingerować w moją opinię?

Za treść komentarza odpowiedzialny jest kupujący. Możesz jednak wspólnie ze sprzedającym zdecydować o usunięciu komentarza z oceną typu nie polecam. Dowiedz się więcej.

Również Allegro może rozważyć usunięcie oceny wraz z komentarzem opisowym (a także odpowiedzi na komentarz) w szczególnych przypadkach. Każde zgłoszenie rozpatrujemy indywidualnie. Możemy odmówić podjęcia działań, jeśli podstawy do ingerencji nie będą wystarczające.

Sytuacja Działanie Allegro
Treść komentarza narusza zasady Allegro Usunięcie oceny wraz z komentarzem.
Ocena została wystawiona do niewłaściwej transakcji Usunięcie oceny wraz z komentarzem, jeśli jego treść jednoznacznie wskazuje na pomyłkę. Jeśli kupujący nie wystawił komentarza opisowego, Allegro nie podejmie działania.
Kupujący wybrał niewłaściwy typ oceny sprzedaży (np. nie polecam zamiast polecam), co jednoznacznie wynika z treści komentarza opisowego Usunięcie oceny wraz z komentarzem, jeśli jego treść jednoznacznie wskazuje na pomyłkę. Jeśli kupujący nie wystawił komentarza opisowego, Allegro nie podejmie działania.
Kupujący wystawił ocenę sprzedaży zbyt wcześnie Jeśli typ oceny i treść komentarza jednoznacznie nie wskazuje na pomyłkę, Allegro nie podejmie działania. Komentarze są ostateczne, dlatego zalecamy, aby były one wystawiane dopiero wtedy, kiedy nie ma żadnych wątpliwości co do zakupionego przedmiotu.

Jeśli jeden z powyższych warunków jest spełniony, napisz do nas. Nie usuwamy ocen sprzedaży i komentarzy opisowych wystawionych w wyniku nieporozumienia między kontrahentami, o ile są zgodne z zasadami Allegro.

Ocenę sprzedaży wraz z komentarzem opisowym możemy także usunąć na podstawie odpowiedniego wyroku sądu.

Czy ten artykuł był pomocny?