Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

gdzie?

FAQ

Jak jest obliczana prowizja od sprzedaży?

Aby szybko i łatwo sprawdzić dokładną wysokość prowizji w wybranej kategorii, skorzystaj z kalkulatora opłat.

Wysokość prowizji od sprzedaży nie jest jednakowa dla wszystkich ofert i zależy od:
  • ceny końcowej, za którą sprzedasz przedmiot - czyli najwyższej oferty w licytacji lub ceny kup teraz,
  • kategorii, w której go wystawisz,
  • liczby sprzedanych przedmiotów w danej ofercie - w ofertach wieloprzedmiotowych naliczoną prowizję za 1 sztukę pomnóż przez liczbę sprzedanych sztuk,

Prowizję od sprzedaży naliczamy w chwili, gdy kupujący zrobi zakup w Twojej ofercie (czyli w chwili wygrania w licytacji lub skorzystania z opcji kup teraz). Prowizję zaokrąglamy w górę do pełnych groszy. Na wysokość prowizji nie wpływają ewentualne koszty wysyłki.

Jeśli do sprzedaży dojdzie w wyróżnionej ofercie, pobierzemy dodatkową prowizję w wysokości 0,5% ceny końcowej. Dotyczy to kategorii Delikatesy, Dom i ogród, Zdrowie (bez kategorii usługowych).

Prowizji od sprzedaży nie naliczamy w kategoriach ogłoszeniowych (Samochody, Motocykle i quady; Używane, Inne pojazdy i łodzie, Przyczepy, naczepy, Maszyny rolnicze, Maszyny budowlane, Nieruchomości, Usługi, Wakacje i Żywe zwierzęta). Oznacza to, że zapłacisz w nich tylko za wystawienie oferty.

Masz pytanie? Napisz do nas.

Czy ten artykuł był pomocny?