gdzie?

FAQ

Gdzie sprawdzić i jak dodać opinię dotyczącą produktu?

Opinie produktowe to oceny konkretnego przedmiotu, które zamieszczają jego posiadacze. Dotyczą wyłącznie produktu - oznacza to, że takie same oceny pojawią się na wszystkich kartach przedmiotu z danym produktem, na przykład każdy wystawiony na Allegro telefon Xiaomi Redmi 4X będzie miał na stronie oferty te same oceny.

Produkty możesz ocenić w skali 5-stopniowej (1 to ocena najniższa, 5 – najwyższa).

Gdzie znaleźć opinie

Opinie produktowe znajdziesz w wybranych kategoriach. Przejdź na stronę przedmiotu, na przykład w kategorii Telefony komórkowe.

Średnią ocen oraz ich liczbę znajdziesz pod nazwą przedmiotu:

opinie produktowe

Kliknij w liczbę ocen, abu zobaczyć tekstowe komentarze dotyczące przedmiotu. Znajdziesz je też bezpośrednio w sekcji Opinie o produkcie, pod opisem przedmiotu.

Jak dodać opinię

Po zakupie przedmiotu z jednej z powyższych kategorii, możesz go ocenić w tym samym formularzu, w którym wystawiasz ocenę sprzedającemu. Przejdź do zakładki Kupione, odszukaj wybrane zamówienie i kliknij wystaw ocenę.

Możesz też dodać opinię niezależnie od formularza oceny transakcji. Przejdź do Moje zakupy i przy wybranym przedmiocie kliknij oceń produkt.

Przedmiot możesz ocenić w pięciostopniowej skali oraz dodać komentarz na jego temat. Możesz też wskazać wady i zalety produktu.

Nie opisuj Sprzedającego ani przebiegu transakcji. Dodaj wyłącznie opinię dotyczącą przedmiotu, który oceniasz.

Jak ocenić opinię

Opinie dotyczące przedmiotu możesz oceniać. Na podstawie ocen, będziemy je sortować od najbardziej pomocnych. Dzięki temu inni Klienci łatwiej dotrą do rzetelnych opinii na temat poszukiwanych produktów.

Aby to zrobić, przy wybranej opinii kliknij na ikonę z kciukiem w górę - jeśli uznajesz treść za pomocną, lub w dół - jesli twierdzisz, że treść nie jest pomocna. Każdą opinię możesz ocenić tylko raz.

ocena opinii

Czy ten artykuł był pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

 

Allegro