Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

gdzie?

FAQ

Czy mogę używać kilku kont na Allegro?

Choć możesz posiadać kilka kont zarejestrowanych na swoje poprawne dane osobowe, niedozwolone jest używanie tych kont do naruszania zasad, które obowiązują na Allegro. W szczególności chodzi m.in. o składanie ofert kupna we własnych transakcjach, przebijanie swoich ofert kupna złożonych w transakcjach innych użytkowników oraz wystawianie ocen sprzedaży. Niedozwolone jest też stosowanie dodatkowych kont do omijania systemu opłat i prowizji na Allegro oraz do unikania płatności.

Powyższe zasady dotyczą także kont osób, które mieszkają razem, pracują razem lub używają tego samego komputera (w szczególności członków rodziny, współpracowników i znajomych). Dla uniknięcia wątpliwości sprzedawanie i kupowanie między takimi osobami nie mogą być przeprowadzane przy pomocy Allegro.

Jeśli używasz dodatkowych kont niezgodnie z zasadami, wszystkie (łącznie z kontem "macierzystym") mogą zostać zawieszone.

Jeżeli Twoje wcześniejsze konto na Allegro zostało zawieszone, nie możesz założyć nowego, dopóki serwis nie wyrazi zgody na ponowną rejestrację. Wyjaśnij blokadę poprzedniego konta.

Jeśli masz wątpliwości, czy możesz użyć dodatkowego konta, napisz do nas.

Czy ten artykuł był pomocny?