Jak wznowić zakończoną ofertę z tym samym numerem i zachować jej popularność?

Na czym polega nowy sposób wznawiania oferty?
  • udostępnimy ją ponownie w Allegro z tym samym numerem i adresem WWW
  • zachowamy jej popularność (np. jeśli wznowisz 30 dniową ofertę po 10 dniach od jej zakończenia, w ofercie nadal będzie naliczona popularność z ostatnich 20 dni jej trwania)
  • liczymy od nowa jej czas trwania (jeśli wznawiasz ofertę 10 dniową - udostępnimy ją w serwisie na kolejne 10 dni) Możesz wznowić ofertę kup teraz, sklepową lub ogłoszeniową w ciągu 60 dni od jej zakończenia. Po tym czasie przenosimy ofertę do archiwum
Jak wznowić ofertę?

Sposób 1: Przejdź do zakładki Moje oferty - i skorzystaj z przycisku Akcje, dostępnego przy każdej ofercie. Znajdzie tam opcję Wznów.

Sposób 2: Otwórz stronę oferty na Allegro i skorzystaj z opcji Wznów. Przekierujemy Cię do formularza edycji oferty - tam możesz poprawić jej dane i ponownie ją wystawić.

Gdy wznawiasz ofertę, musi ona spełnić aktualne zasady Allegro. Nie wznowimy oferty, jeśli brakuje w niej na przykład parametrów obowiązkowych.

Co z popularnością?

Popularność to liczba zakupów w ofercie z 30 ostatnich dni. Jeśli wznowisz ofertę zanim minie 30 dni od jej zakończenia, zachowasz popularność proporcjonalnie. Oznacza to, że jeśli wznowisz ofertę po 20 dniach od jej zakończenia, będzie w niej naliczona popularność z ostatnich 10 dni jej trwania.

Co z opłatami?

Gdy wznowisz ofertę, wznowimy też opłaty:

  • jeśli dany cykl opłatowy (za wystawienie, promowanie, opcje dodatkowe) nie dobiegł do końca - nie naliczamy od razu nowych opłat, nie ingerujemy w cykl opłatowy. Kolejne opłaty pojawią się zgodne z cyklem.
  • jeśli cykl opłatowy (za wystawienie, promowanie, opcje dodatkowe) dobiegł do końca - rozpoczniemy nowy wraz z ponownym startem oferty.
Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Warto wiedzieć więcej


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro