Czym jest pełna aktywacja konta i jak mogę ją przeprowadzić?

Bez pełnej aktywacji konta, klienci serwisu mają ograniczony dostęp do niektórych usług - na przykład nie mogą wystawiać ofert sprzedaży.

Jeśli chcesz korzystać z Allegro bez ograniczeń, aktywuj swoje konto. Aktywacja ma na celu potwierdzenie Twoich danych. Jest jednorazowa i bezpłatna.

Aktywację konta przeprowadzisz na 3 sposoby
  • Szybka wpłata online - wybierz bank z listy dostępnych banków, wpłać kwotę 1,01 zł na nasz rachunek. Aktywujemy Twoje konto w ciągu 3 dni roboczych a przelaną kwotę w całości zwrócimy na Twój rachunek bankowy.
  • Przelew elektroniczny - jeśli Twojego banku nie ma na liście banków, wybierz opcję Przelew z innego banku. Skopiuj podane dane i zaloguj się na stronie Twojego banku. Wpłać 1,01 zł na wskazany przez nas numer rachunku. Przelaną kwotę zwrócimy Ci w całości.
  • Aktywacja podczas zapłaty za przedmiot - po rejestracji konta zrób zakupy na Allegro i zapłać za nie szybkim przelewem przez Allegro Finanse. Jeżeli płatność obsłuży PayU, Twoje konto zostanie automatycznie aktywowane.

Wymienione wyżej sposoby aktywacji umożliwiają weryfikację danych nowych klientów serwisu, co pomaga dodatkowo zwiększyć poziom bezpieczeństwa przeprowadzanych transakcji.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Nadal szukasz odpowiedzi?  ZAPYTAJ NA ALLEGRO GADANE

Warto wiedzieć więcej


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro