Jak zmienić dane do wypłat?

Jeśli chcesz zaktualizować swoje dane do wypłat, przejdź do zakładki Ustawienia wypłat i kliknij [zmień]. Następnie:

  1. Przejdź do formularza. Podaj w nim swoje dane. Muszą one być identyczne z danymi z Twojego konta bankowego, na które mają trafić wypłacane pieniądze. Jeżeli nie pamiętasz ich dokładnie, sprawdź dane na wyciągu z Twojego rachunku bankowego. Następnie kliknij [aktywuj wypłaty].
  2. Zrób przelew weryfikacyjny na kwotę 1,01 zł z konta bankowego, które wpiszesz w formularzu. Jeśli oprócz usługi PayU udostępniasz lub chcesz udostępnić również usługę Przelewy24, wykonaj osobne przelewy weryfikacyjne dla każdego z operatorów. Operator Przelewy24 do weryfikacji danych wymaga dodatkowych dokumentów. Kwoty przelane w celu weryfiacji w całości zwrócimy na Twoje konto bankowe.
  3. Do czasu, aż operator zweryfikuje Twoje dane, wypłaty z jego salda będą wstrzymane. Jeśli chcesz sprawdzić, na jakim etapie jest weryfikacja Twoich danych, przejdź do zakładki Ustawienia wypłat.
  4. Po zakończonej weryfikacji na Twój adres e-mail wyślemy powiadomienie (osobne dla każdego z operatorów) z informacją o zmianie.

Pamiętaj, że odbiorcą wypłat może być tylko i wyłącznie osoba lub firma, na którą zostało zarejestrowane konto Allegro. Nie można wypłacić środków na konto innej osoby.

Po zmianie numeru rachunku bankowego, ze względów bezpieczeństwa, nakładana jest jednodniowa blokada wypłat.

Zmiana danych do wypłat przekazem pocztowym dla operatora Przelewy24

Jeśli chcesz zmienić dane adresowe dotyczące przekazu pocztowego, skorzystaj z przycisku [skontaktuj się z nami] pod tym artykułem.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Warto wiedzieć więcej


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro