Jak wypłacić pieniądze z Allegro Finanse?

Aby zlecić jednorazową wypłatę pieniędzy z Allegro Finanse, kliknij przycisk [Wypłać dostępne środki] w zakładce Środki i historia operacji. Zanim zlecisz wypłatę środków, sprawdź poprawność swoich danych do wypłaty. Wypłata środków nastąpi maksymalnie do końca następnego dnia roboczego po jej zleceniu.

Wypłacić możesz jedynie wszystkie środki zgromadzone w Allegro Finanse, nie ma możliwości częściowej wypłaty.

Aktywacja

Jeśli wypłacasz pieniądze pierwszy raz, aktywuj usługę PayU za pomocą przelewu weryfikacyjnego. Aby aktywacja przebiegła pomyślnie, Twoje dane na rachunku bankowym muszą być takie same, jak te w ustawieniach Allegro.

Jeśli masz problem z aktywacją wypłat, skontaktuj się z nami i dokładnie opisz swój problem.

Oprócz płatności przez PayU, w swoich ofertach możesz udostępnić kupującym możliwość zapłaty przez Przelewy24 - w tym celu aktywuj usługę Przelewy24.

Przekaz pocztowy

Wypłaty przekazem pocztowym możesz zlecać tylko na adres w Polsce. PayU realizuje je automatycznie pierwszego dnia każdego miesiąca. Termin doręczenia przekazu zależy od pracy poczty i wynosi od kilku do kilkunastu dni. Wypłaty przekazem pocztowym nie są dostępne dla użytkowników kont firmowych oraz w przypadku, gdy kwota do wypłaty jest wyższa niż 800 zł.

W każdym momencie możesz zmienić ustawienia wypłat. Ze względów bezpieczeństwa, gdy zmienisz numer rachunku bankowego, zablokujemy możliwość wypłacania pieniędzy z usługi PayU na 1 dzień.

Wypłata na nieaktualny rachunek bankowy

Jeśli wypłacisz środki na nieaktualne konto (ponieważ rachunek w banku został zamknięty), bank cofnie Twoją wypłatę w ciągu kilku/kilkunastu dni roboczych. System nałoży wówczas automatyczną blokadę wypłat z Allegro Finanse, którą zdjąć może tylko pracownik Allegro. W tej sytuacji, skontaktuj się z nami - przycisk do kontaktu znajdziesz poniżej, pod artykułem.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Warto wiedzieć więcej


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro