Jak wybrać własne ustawienia usługi PayU w Allegro Finanse?

Za pierwszym razem wszystkie ustawienia usługi PayU określisz podczas jej aktywacji. Jeśli aktywowałeś już usługę PayU w Allegro i chcesz zmienić dotychczasowe ustawienia, przejdź do zakładki Ustawienia wypłat i kliknij [zmień] pod numerem rachunku bankowego. Przejdziesz na stronę, na której możesz zmienić ustawienia:

payu ustawienia

Zdecyduj o sposobie przekazywania Twoich pieniędzy
  • Automatyczne wypłaty Możesz ustawić kwotę wypłaty oraz określić dni, w których pieniądze będziemy przekazywać na Twoje konto w banku. Wypłaty automatyczne możesz ustawić tylko na dni robocze. Minimalna kwota wypłaty automatycznej to 20 zł. Po określeniu kwoty i częstotliwości automatycznych wypłat, kliknij [aktywuj wypłaty].

  • Wypłaty na żądanie Jeżeli chcesz wypłacać pieniądze w wybranym przez siebie momencie, wybierz wypłaty na żądanie i kliknij [aktywuj wypłaty]. Pamiętaj - nie zlecisz wypłaty na żądanie, jeśli masz aktywną opcję wypłaty przekazem pocztowym lub wypłaty na rachunek zagraniczny

payu wyplaty na zadanie

Wypłatę środków zlecisz w zakładce Środki i historia operacji, klikając [Wypłać dostępne środki].

Zdecyduj, które powiadomienia chcesz otrzymywać

Jeśli zaznaczysz daną opcję, będziemy przesyłać Ci miesięczne zestawienie płatności, poinformujemy Cię o każdej nowej wpłacie od kupującego lub o zrealizowanej wypłacie. Jeżeli nie chcesz otrzymywać któregoś z powiadomień, wystarczy że je odznaczysz.

ustawienia 4

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Nadal szukasz odpowiedzi?  ZAPYTAJ NA ALLEGRO GADANE

Warto wiedzieć więcej


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro