Czym są i jak działają ogłoszenia?

W niektórych kategoriach możesz wystawić oferty w formie ogłoszenia. Ich wystawianie jest uproszczone: nie musisz podawać informacji o metodach płatności, sposobie dostawy, czasie wysyłki, usługach dodatkowych czy warunkach zwrotów, reklamacji i gwarancji. Wszystkie ustalenia dotyczące transakcji zależą od sprzedającego i kupującego.

Jeśli chcesz zaoferować kupującym na przykład usługi sprzątania lub wystawić na sprzedaż samochód - wybierz ogłoszenie.

W jakich kategoriach możesz wystawić ogłoszenie

 • Motoryzacja > Samochody
 • Motoryzacja > Motocykle i quady
 • Motoryzacja > Przyczepy, naczepy
 • Motoryzacja > Maszyny
 • Motoryzacja > Inne pojazdy i łodzie
 • Firma i usługi > Usługi
 • Firma i usługi > Żywe zwierzęta
 • Nieruchomości.

Pakiety ogłoszeniowe

Aby wystawić ogłoszenie, skorzystaj z jednego z pakietów ogłoszeniowych, które określają czas trwania ogłoszenia i opcje promowania. Różnią się one w zależności od kategorii, w której wystawiasz ogłoszenie oraz od tego, czy masz konto zwykłe czy firmowe.

Konto zwykłe

Kategorie: Samochody, Maszyny, Przyczepy, naczepy, Inne pojazdy i łodzie, Motocykle i quady, Nieruchomości, Żywe zwierzęta.

Nazwa pakietu
Czas trwania
Zawartość pakietu
Basic
Czas trwania
10 dni
Zawartość pakietu
-
Power
Czas trwania
50 dni
Zawartość pakietu
10 dni pogrubienia + 10 dni podświetlenia
Max
Czas trwania
90 dni
Zawartość pakietu
10 dni wyróżnienia

Kategoria: Usługi.

Nazwa pakietu
Czas trwania
Zawartość pakietu
Basic
Czas trwania
10 dni
Zawartość pakietu
-
Konto firmowe

Kategorie: Samochody, Nieruchomości, Żywe zwierzęta, Maszyny, Przyczepy, naczepy, Inne pojazdy i łodzie, Motocykle i quady, Usługi.

Nazwa pakietu
Czas trwania
Zawartość pakietu
Basic
Czas trwania
10 dni
Zawartość pakietu
-
Power
Czas trwania
20 dni
Zawartość pakietu
-
Max
Czas trwania
30 dni
Zawartość pakietu
-

Ile kosztuje wystawienie ogłoszenia

Cennik opłat za wystawianie i promowanie w kategoriach ogłoszeniowych znajdziesz tutaj. Opłatę naliczymy w momencie wystawienia ogłoszenia za cały czas jego trwania.

W każdej chwili możesz dodać opcje promowania do trwającego już ogłoszenia, wtedy opłatę za dodatkowe promowanie doliczymy do Twojego rachunku po zapisaniu zmian w ogłoszeniu.

Jak wystawić ogłoszenie

Jeśli oferujesz więcej usług, na przykład zarówno korepetycje z matematyki, jak i fizyki czy tynkowanie oraz układanie kostki, dla każdej z nich wystaw osobne ogłoszenie.

Ogłoszenie wystawisz poprzez formularz wystawiania:

 1. Podaj nazwę produktu i kliknij [szukaj], a następnie wybierz produkt z bazy produktów lub [kontynuuj bez wybierania produktu].
 2. Jeśli wybierzesz produkt z bazy, automatycznie uzupełnimy pole kategorię, w której możesz wystawić ogłoszenie. Jeśli nie wybierzesz produktu, możesz zaznaczyć jedną z zaproponowanych przez nas kategorii, wybrać kategorię ręcznie lub wpisać jej numer.
 3. Wypełnij sekcję Parametry produktu/Cechy przedmiotu.
 4. Dodaj zdjęcie i opis.
 5. W Warunkach oferty podaj cenę, informację o możliwości wystawienia faktury, a także lokalizację. Koniecznie podaj swoje dane kontaktowe, takie jak numer telefonu i adres e-mail. Numer telefonu wyświetlamy bezpośrednio na stronie ogłoszenia, dzięki czemu klienci szybko się z Tobą skontaktują.

dodaj kontakt

 1. W Opcjach wystawienia zadecyduj, czy wystawiasz ogłoszenie od razu, czy chcesz, aby pojawiło się ono później - w określonym przez Ciebie czasie. Wybierz także pakiet, z którego chcesz skorzystać i oraz opcje promowania. Pakiety Power i Max dla kont zwykłych zawierają już opcje promowania. Zawsze możesz też dodatkowo promować swoje ogłoszenie.
 2. Sprawdź podsumowanie opłat i podgląd ogłoszenia - w tym celu kliknij [zobacz podgląd oferty]. Jeśli chcesz coś poprawić, wybierz [wróć do wystawiania]. Jeśli wszystko wygląda w porządku, kliknij [wystaw przedmiot]. Gotowe!

Dowiedz się więcej
Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Nadal szukasz odpowiedzi?  ZAPYTAJ NA ALLEGRO GADANE

Warto wiedzieć więcej


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro