Bezpieczeństwo zakupów na Allegro Lokalnie

Zakupy na Allegro Lokalnie są bezpieczne. Weryfikujemy konta sprzedających przed wystawieniem produktu na sprzedaż. Każdy kto chce wystawić przedmiot na sprzedaż, przechodzi proces aktywacji konta.

Jeśli masz pytanie lub obawy przed kupnem, możesz napisać do sprzedającego na czacie i wyjaśnić swoje wątpliwości.

Program Ochrony Kupujących

Jeżeli kupisz przedmiot przez opcję kup teraz lub w licytacji i nie otrzymasz towaru lub otrzymasz produkt nieoryginalny albo niezgodny z opisem, możesz otrzymać rekompensatę w ramach Programu Ochrony Kupujących.

Jeśli nie otrzymasz przedmiotu, nie masz obowiązku zgłaszania sprawy na policję - możemy zrobić to za Ciebie. Jeśli przedmiot odbiega od opisu lub okaże się, że jest nieoryginalny, poprosimy Cię o dokument z policji, potwierdzający, że sprawa została zgłoszona.

Aby skorzystać z Programu Ochrony Kupujących na Allegro Lokalnie, skontaktuj się z nami w czasie od 14 do 180 dni po zakupie za pomocą tego formularza kontaktowego.

Jeżeli przedmiot nie został kupiony w opcji kup teraz lub w licytacji, nie będziesz mieć możliwości skorzystania z Programu Ochrony Kupujących.

Zanim złożysz wniosek o rekompensatę w ramach Programu Ochrony Kupujących, spróbuj wyjaśnić sprawę ze sprzedającym - w tym celu skontaktuj się z nim lub rozpocznij Dyskusję.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Warto wiedzieć więcej


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro