Przewidywany czas dostawy w ofertach

W każdej ofercie na Allegro oraz na każdym etapie zakupów zobaczysz przewidywany czas dostawy. Jest to szacunkowa wartość obliczona przez Allegro na podstawie gromadzonych przez nas danych o wysyłkach. Dzięki temu dowiesz się, kiedy Twoja paczka będzie u Ciebie lub w punkcie odbioru.

Przewidywany czas dostawy uwzględnia weekendy, święta i urlopy sprzedających. Nie musisz już nic przeliczać - dodawać lub odejmować. Wyświetlamy konkretną datę lub przedział dat oraz dzień tygodnia, w którym możesz spodziewać się przesyłki. Na przykład:

  • wt. 8 paź. w punkcie
  • wt. 8 paź. - czw. 10 paź. u Ciebie

Jeśli wracasz do przerwanych zakupów, odśwież stronę, a daty przeliczą się na nowo. Po tym, jak kupisz na Allegro, informację o przewidywanym czasie dostawy zamówienia otrzymasz od nas w pierwszym mailu pozakupowym. W przyszłości informację tę znajdziesz również w zakładce Kupione.

Prezentowane daty wskazują dzień lub przedział dat, kiedy możesz się spodziewać paczki. Nie jesteśmy jednak w stanie przewidzieć nagłych sytuacji losowych, takich jak śnieżyca lub wyjątkowe opóźnienie sprzedającego spowodowane brakiem towaru.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Warto wiedzieć więcej


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro