Jak maksymalnie wykorzystać zalety Allegro Smart!

Wiemy, że cenisz sobie tanie i wygodne zakupy. Właśnie dlatego stworzyliśmy usługę Allegro Smart! Zapewnia ona bezpłatną dostawę do Paczkomatów i punktów odbioru (za zakupy powyżej 40 zł od jednego sprzedającego) oraz przesyłką kurierską (za zakupy powyżej 100 zł od jednego sprzedającego).

Co jednak, jeśli masz już Allegro Smart! ale twoje zakupy nie przekraczają minimalnej kwoty? Mamy dla Ciebie kilka przykładów i porad. Dzięki nim dowiesz się co możesz zrobić, aby osiągnąć ten próg i przekonasz się, że czasami warto kupić więcej.

Większość Twoich codziennych zakupów nie przekracza 40 zł lub 100 zł?

Pomyśl o wszystkich zakupach, które robisz w ciągu miesiąca. Na pewno znajdą się wśród nich środki czystości, kosmetyki, suplementy czy karma dla zwierząt. Skompletuj listę potrzebnych produktów i złóż jedno większe zamówienie na Allegro. Całkiem prawdopodobne, że przekroczysz wtedy kwotę niezbędną do skorzystania z Allegro Smart! W ten sposób oszczędzisz sobie częstych wypraw do sklepu, a za dostawę nie zapłacisz ani grosza.

Często robisz zakupy u wielu sprzedających na Allegro?

Sprawdź, czy jeden ze sprzedających nie oferuje wszystkiego, czego akurat potrzebujesz. Jeśli znajdziesz takiego sprzedawcę, po prostu kup wszystko u niego. Dzięki temu przesyłka będzie bezpłatna i zostanie wysłana za jednym razem. To dodatkowa korzyść, bo całość odbierzesz od razu. Wystarczy tylko jedna wycieczka do Paczkomatu lub punktu odbioru a jeśli skorzystasz z przesyłki kurierskiej, zakupy otrzymasz prosto do domu.

Regularnie kupujesz niektóre produkty?

Jeśli cyklicznie zamawiasz coś na Allegro - na przykład uzupełniasz zapas ulubionej kawy lub kupujesz soczewki - po prostu zamów więcej za jednym razem. To rozwiązanie ma same plusy - nie tylko skorzystasz z bezpłatnej dostawy, ale i zapas starczy na dłużej!

Do minimalnej kwoty dostawy Allegro Smart! brakuje Ci mniej więcej tyle, ile kosztuje przesyłka?

Sprawdź co jeszcze oferuje sprzedający i dobierz przedmiot w cenie podobnej do kosztów przesyłki. Może znajdziesz jakiś drobiazg, który przyda się Tobie lub sprawi radość bliskiej Ci osobie. Bo po co płacić za przesyłkę, skoro za tę samą kwotę możesz kupić więcej?

smart-logo

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Nadal szukasz odpowiedzi?  ZAPYTAJ NA ALLEGRO GADANE

Warto wiedzieć więcej


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro