Jak kupić usługę Allegro Smart!

Allegro Smart! kupisz w kilku prostych krokach
 1. Do dyspozycji masz opcje z płatnością co miesiąc lub co 12 miesięcy. Na stronie Allegro Smart! kliknij przycisk [wybieram] pod wariantem, który chcesz kupić.

 2. Przekierujemy Cię na stronę płatności. Wybierz na niej sposób, w jaki chcesz zapłacić za usługę:

  • karta - w przypadku płatności co miesiąc
  • przelew, karta lub BLIK - w przypadku płatności co 12 miesięcy
 3. Zaakceptuj treść Regulaminu, a następnie kliknij przycisk [kupuję i płacę].

 4. Dokończ płatność zgodnie z wybraną metodą płatności.

Gotowe! Zakończoną wpłatę potwierdzimy e-mailem. Będzie to oznaczać, że usługa Allegro Smart! jest już aktywna na Twoim koncie i możesz z niej korzystać.

Jak zapłacić kartą i zapisać ją na koncie

Jeśli wybierzesz płatność kartą, zapiszesz ją na swoim koncie. Dzięki temu ekspresowo zapłacisz za kolejne zakupy oraz za Allegro Smart! - wystarczy jedno kliknięcie!

 1. Po wybraniu jednego z wariantów Allegro Smart! przejdziesz na stronę płatności. Kliknij na niej przycisk [karta płatnicza].
 2. Podaj numer i datę ważności karty oraz kod CVV2/CVC2 (trzy lub cztery ostatnie cyfry z kodu, który znajdziesz na odwrocie karty płatniczej).
 3. Kliknij przycisk [Użyj i zapisz kartę]. Przy kolejnych płatnościach nie będziesz już musiał podawać żadnych danych z karty.
 4. Kliknij [kupuję i płacę].

Jeśli chcesz zmienić płatność za Allegro Smart! z comiesięcznej na roczną
 1. Zrezygnuj z usługi z comiesięczną płatnością. W tym celu skorzystaj z tego formularza - po prostu napisz nam, że rezygnujesz. Potwierdzenie prześlemy Ci e-mailem. Więcej informacji o rezygnacji znajdziesz w tym artykule.
 2. Kiedy usługa zostanie wyłączona na Twoim koncie, przejdź do strony Allegro Smart! i kup wariant z płatnością co 12 miesięcy.
Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Warto wiedzieć więcej


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro