Komu pomagamy w ramach Allegro dla WOŚP?

Cały dochód z aukcji Allegro dla WOŚP zasili 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jego celem jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej.

Zebrane środki finansowe wspierać będą zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia i zdrowia dzieci potrzebujących różnego rodzaju operacji. Orkiestra skupiać się będzie przede wszystkim na takich dziedzinach medycyny dziecięcej jak chirurgia ogólna, kardiochirurgia czy neurochirurgia.

Pieniądze przeznaczone będą na zakup najnowocześniejszych i bardzo kosztownych urządzeń medycznych. Należą do nich: lampy operacyjne, stoły operacyjne, diatermie, aparaty do znieczulenia, sprzęt monitorujący, urządzenia teletransmisyjne, aparaty RTG z ramieniem C, zestawy endoskopowe.

Aukcje Allegro dla WOŚP trwają od 2 grudnia 2019 do 31 stycznia 2020 roku. Pomagaj z nami! Możesz wspierać WOŚP na wiele sposobów: licytuj lub kup jeden z przedmiotów wystawionych w ramach akcji, wystaw swoją aukcję.

Dowiedz się więcej.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?

Potrzebujesz dodatkowej pomocy?

Nadal szukasz odpowiedzi?  ZAPYTAJ NA ALLEGRO GADANE

Warto wiedzieć więcej


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro