3 czerwca 2020, 08:45

Zmieniliśmy sposób wyświetlania metod dostawy kurierskiej w formularzu dostawy i płatności

Od kwietnia upraszczamy sposób wyświetlania metod dostawy w formularzu dostawy i płatności. Podzieliliśmy go na dwie sekcje: Odbiór w punkcie i Na adres. Dzięki temu podczas zakupów znacznie szybciej znajdziesz najkorzystniejszą dla siebie opcję wysyłki.

fod1

Odbiór w punkcie najbliżej Ciebie

Od zeszłego miesiąca w sekcji Odbiór w punkcie widzisz po jednym punkcie odbioru z każdego typu, jaki sprzedający udostępnia w ofercie. Wyświetlamy te, które znajdują się najbliżej adresu, jaki podasz w formularzu dostawy i płatności. Gdy klikniesz [zobacz wszystkie na mapie], możesz na mapce wybrać punkt odbioru w innej lokalizacji. Jeśli do tego samego punktu można zamówić przesyłkę różnymi metodami - wybierzemy dla Ciebie opcję z niższą ceną.

Opcje dostawy na adres w jednym miejscu

Od wczoraj w sekcji Na adres zobaczysz maksymalnie trzy opcje dostawy kurierem a także opcje dostawy przesyłką pocztową i listem. Wszystkie metody dostawy kurierem, jakie sprzedający udostępnia w ofercie, grupujemy ze względu na czas przewozu. Spośród metod w każdej grupie domyślnie pokażemy tę z najniższą ceną. Bierzemy pod uwagę również Twoje preferencje, więc możemy wyświetlić metodę kurierską, która nie jest najtańsza w danej grupie, ale z której ostatnio korzystałeś. W formularzu zobaczysz nazwy firm kurierskich i przewidywany czas dostawy.

Gdy klikniesz [zobacz więcej], wyświetlimy wszystkie metody kurierskie jakie sprzedający udostępnia w ofercie.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro