3 lutego 2020, 13:03

Od dziś Dyskusję rozpoczniesz nawet 180 dni po zakupie!

Zależy nam, żeby jeszcze lepiej wspierać Cię zarówno w trakcie, jak i po zakupach na Allegro. Dotąd Dyskusję można było rozpocząć najwcześniej 2 dni po zakupie, a najpóźniej 60 dni od zakupu. Od dziś rozpoczęcie Dyskusji możliwe jest już godzinę po zakupie lub nawet przez 180 dni od zakupu.

Dzięki tej zmianie nie będziesz czekać z rozpoczęciem Dyskusji i nawiązaniem kontaktu ze sprzedającym. Jeśli na przykład wybierzesz opcję dostawy tego samego dnia, a przedmiot nie dotrze do Ciebie na czas, zyskasz możliwość rozpoczęcia Dyskusji od razu po zakupie.

Jeśli będziesz mieć zastrzeżenia do zamówienia lub zechcesz zareklamować produkt, zrobisz to w ramach Dyskusji nawet do 180 dni od zakupu. Oznacza to, że przez ten czas możesz poprosić nas o pomoc w wyjaśnieniu sprawy, a wszystkie informacje dotyczące zamówienia będą dostępne w jednym miejscu.

Automatyczne informacje o statusie Twojej przesyłki

Dla Twojej wygody do Dyskusji dodaliśmy informację o statusie przesyłki. Jeśli po rozpoczęciu Dyskusji, sprzedający nada do Ciebie przesyłkę, otrzymasz automatyczną informację o jej statusie - "W doręczeniu" lub "Dostarczona". Dzięki temu nie będzie konieczności pytania sprzedawcy o status przesyłki.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro