17 marca 2020, 13:11

Centrum wiadomości - nowy wymiar komunikacji na Allegro

Czy wiesz, że w każdej godzinie kupujący i sprzedający na Allegro wymieniają między sobą nawet 100 tysięcy maili? Chcemy, aby ta wymiana była wygodniejsza i odbywała się ramach konta Allegro, bez konieczności przechodzenia do skrzynki mejlowej.

Dlatego od dziś skorzystasz z Centrum Wiadomości! To połączenie czata i poczty elektronicznej, które umożliwi Ci komunikację z kupującymi i sprzedającymi na Allegro bez opuszczania strony lub aplikacji Allegro.

W Centrum wiadomości znajdziesz swoją korespondencję, prowadzoną w ramach Allegro przy użyciu adresów mailowych w domenie allegromail.pl - na przykład wiadomości wysłane za pomocą opcji Pytanie do sprzedającego, jak i odpowiedzi sprzedających. Ponadto pobierzesz załączniki dodawane do wiadomości wysyłanych z poczty elektronicznej, w formacie .pdf oraz w formatach graficznych, takich jak: .gif, .bmp, .tiff, .jpeg, .jpg, .png.

Centrum Wiadomości dostępne jest zarówno w wersji na komputer, jak i w aplikacji mobilnej.

Wszystkie wiadomości otrzymasz (jak dotąd) na swoją skrzynkę pocztową, jak i zobaczysz w Centrum wiadomości.

Planujemy rozbudowę Centrum wiadomości o nowe funkcjonalności - na przykład możliwość dodawania załączników do wiadomości wysyłanych z Centrum. O rozwoju Centrum wiadomości będziemy informować na bieżąco na stronie Aktualności. Już teraz zajrzyj do naszej Pomocy i dowiedz się, jak korzystać z Centrum wiadomości.

Czy ten artykuł był dla Ciebie pomocny?

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro