13 sierpnia 2019, 12:30

Allegro Lokalnie - przedmioty od osób prywatnych w jednym miejscu!

Allegro to najpopularniejsze miejsce zakupów w polskim internecie, w którym około 140 000 sprzedających, głównie małych i średnich firm, oferuje swoje produkty. Dla kupujących, którzy szukają przedmiotów wystawianych przez osoby prywatne oraz dla prywatnych sprzedających, tworzymy specjalne miejsce: Allegro Lokalnie. Prywatni sprzedający wystawią w nim przedmioty szybko i bez żadnych opłat. Zakupy i sprzedaż przebiegną z zachowaniem wysokich standardów bezpieczeństwa, do których przyzwyczaiło nas Allegro. Kupujący znajdą na Allegro Lokalnie wyjątkowe przedmioty w bardzo dobrych cenach.

Głównie kupujesz? Zobacz dlaczego warto zajrzeć na Allegro Lokalnie

  • nowe i używane przedmioty, wystawione wyłącznie przez osoby prywatne, znajdziesz w jednym miejscu
  • szybko dotrzesz do ogłoszeń w Twoim sąsiedztwie, do przedmiotów w atrakcyjnych cenach oraz do tych, które nie są już dostępne w regularnej sprzedaży
  • skontaktujesz się ze sprzedającym przez wygodny czat oraz skorzystasz z opcji rezerwacji przedmiotu czy negocjacji ceny
  • łatwo odbierzesz przedmiot blisko domu czy po drodze z pracy.

Sprzedajesz, ale nie masz firmy? Wystawiaj na Allegro Lokalnie!

Wiemy, że potrzeby prywatnych sprzedających są zupełnie inne niż profesjonalnych - chcą oni szybko wystawić ofertę, sprzedać bez żadnych opłat. Jeśli masz konto zwykłe i nie sprzedajesz profesjonalnie, od startu Allegro Lokalnie wystawisz przedmioty na uproszczonych zasadach:

  • do wyboru masz całkowicie darmowe ogłoszenie (bez opłat za wystawienie i prowizji od sprzedaży), widoczne po wystawieniu tylko w Allegro Lokalnie lub płatną wersję - licytację lub kup teraz, widoczną w Allegro Lokalnie oraz w odpowiedniej kategorii na Allegro
  • wystawienie ogłoszenia zajmuje średnio tylko minutę
  • przedmiot wystawisz na komputerze lub z aplikacji mobilnej Allegro, w której robisz zakupy.

Allegro Lokalnie to nie tylko możliwość sprzedaży i kupna przedmiotów, ale też świetny sposób wsparcia lokalnych inicjatyw - w formie dotacji o dowolnej kwocie na cele społeczne. Inicjatywy będą mogły zgłaszać lokalne organizacje pozarządowe oraz rady rodziców i dyrektorzy placówek oświatowych. Maksymalna kwota zbiórki to 10 tysięcy zł.

Co start Allegro Lokalnie oznacza dla przedsiębiorców sprzedających na Allegro?

  • jeżeli masz konto firmowe na Allegro, nic się dla Ciebie nie zmieni
  • jeśli prowadzisz działalność gospodarczą na koncie zwykłym, przekształć swoje konto na firmowe (zobacz, jak to zrobić) - wtedy będziesz sprzedawać na dotychczasowych zasadach.

W dniu startu Allegro Lokalnie zmienimy Regulamin Allegro. Wszystkie zmiany przedstawiamy w pliku PDF. Dodane fragmenty zaznaczyliśmy w nim na zielono, a usunięte - na czerwono.

English version

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro