Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Aktualności

23 maja 2018, 17:03

Od dziś obowiązkowe jest uzupełnianie pola Kontakt podczas wystawiania lub edycji ogłoszeń.

Podane w nim informacje wyświetlamy zawsze w tym samym miejscu w ofercie. Dzięki temu Klienci łatwiej dotrą do Waszych danych kontaktowych.

23 maja 2018, 16:23

31 maja wprowadzimy zmiany w Załączniku nr 4 (Opłaty i prowizje) do Regulaminu Allegro:

 • Zmienimy sposób naliczania opłat za wystawienie. Cena początkowa będzie tożsama z ceną Kup Teraz, a w przypadku licytacji - z ceną wywoławczą.
 • Zmienimy stawki prowizji w części kategorii RTV i AGD, Dom i Ogród, Motoryzacja.

Wszystkie planowane zmiany prezentujemy w pliku PDF. Fragmenty, które usuniemy oznaczyliśmy na czerwono, a te które dodamy - na zielono.

22 maja 2018, 08:49

Zgodnie z harmonogramem, dziś wyłączyliśmy możliwość edytowania opisów w ofertach wystawionych ze starym opisem.

Nadal możecie zmieniać właściwości tych ofert - na przykład cenę czy ilość sztuk. Jeśli chcecie edytować opis przedmiotu, skorzystajcie z nowego edytora albo z wygodnego migratora opisów.

Więcej informacji o nowych zasadach dla ofert.

21 maja 2018, 15:17

Aby jeszcze lepiej chronić Waszą prywatność w wiadomościach wysyłanych za pośrednictwem Allegro, od 28 maja zaczniemy wprowadzać zmiany w sposobie funkcjonowania formularza "Pytanie do sprzedającego", dostępnego w każdej ofercie.

Adres e-mail w wiadomości od kupującego wyświetlimy jako ciąg znaków w domenie @allegromail.pl, na przykład: ftka7152-rdsacxsi-ib8bkq2w5s@allegromail.pl. Gdy sprzedający odpowie na wiadomość, jego adres również przedstawimy w podobnej postaci.

Zmiana docelowo obejmie każdą korespondencję prowadzoną w ramach Allegro - już wkrótce dowiecie się więcej.

18 maja 2018, 18:07

1 czerwca zaktualizujemy w kilku miejscach treść Regulaminu Programu Monetowego.

Nowe brzmienie dokumentu prezentujemy w pliku PDF. Fragmenty, które usuniemy zaznaczyliśmy na czerwono, a te które dodamy - na zielono.

Więcej o Programie Monetowym

18 maja 2018, 11:08

Zgodnie z zapowiedzią wprowadziliśmy zmiany w dwóch załącznikach do Regulaminu Allegro:

Wszystkie zmiany prezentujemy w jednym pliku PDF. Usunięte fragmenty oznaczyliśmy na czerwono, a dodane - na zielono.

18 maja 2018, 10:58

Zgodnie z zapowiedzią wprowadziliśmy drobną aktualizację w punkcie 4.8. Regulaminu usługi Super Sprzedawca. Z nazwy kategorii "Leki bez recepty i dermokosmetyki" usunęliśmy część "i dermokosmetyki".

Aktualizacja Regulaminu ma związek ze zmianami w kategorii Zdrowie. Z dotychczasowej kategorii Leki bez recepty i dermokosmetyki wyodrębniliśmy Dermokosmetyki jako osobną kategorię.

Zmianę prezentujemy w pliku PDF. Na czerwono oznaczyliśmy usunięty fragment.

17 maja 2018, 11:51

Od dziś możecie zmieniać czas wysyłki w wielu ofertach jednocześnie.

Jak to zrobić
 1. Przejdź do zakładki Moje oferty
 2. Zaznacz wybrane oferty
 3. Najedź na przycisk [edycja grupowa] i kliknij [czas wysyłki]
 4. Wybierz czas, który będzie obowiązywał dla zaznaczonych ofert

i kliknij [zapisz].

16 maja 2018, 17:03

23 maja wprowadzimy zmiany w Regulaminie usługi Allegro Ads.

Co się zmieni
 • Rozwijamy Allegro Ads o usługę Allegro Ads Network, która umożliwia wyświetlanie Twoich ofert na innych stronach (obecnie na Facebooku). Oznacza to, że każdy użytkownik Facebooka, który przeglądał Twoje oferty na Allegro, ale niczego nie kupił, zobaczy je teraz na Facebooku. Na razie Allegro Ads Network jest w fazie testów, ale zamierzamy sukcesywnie poszerzać grono uprawnionych do korzystania z tej usługi. W związku z tym w Regulaminie Allegro Ads dodamy zapisy o nowej usłudze.
 • Zmienimy zarządzanie budżetem dziennym. W dni, gdy zainteresowanie kupujących Twoimi produktami będzie szczególnie wysokie, wydatki grupy reklam będą mogły przekroczyć Twój budżet dzienny. Pomoże Ci to w lepszej optymalizacji działań. W okresie tygodnia nie przekroczysz siedmiokrotności budżetu dziennego. W związku z tym zaktualizujemy zapisy o rozliczeniach (punkty od 4.4. do 4.10).
 • dodamy nowe pojęcia w definicjach Regulaminu, jak: Wydawca Ads Network, Powierzchnia Emisyjna Ads Network, Wyświetlenia
 • zaktualizujemy punkt 5.1.

Wszystkie planowane zmiany prezentujemy w pliku PDF. Fragmenty, które usuniemy oznaczyliśmy w nim na czerwono, a te które dodamy - na zielono.

16 maja 2018, 16:47

Od dziś z automatycznego uzupełniania parametrów skorzystacie w kategorii Oleje silnikowe.

Dzięki temu szybciej wypełnicie wymagane parametry i wystawicie ofertę.

Jak to działa

Gdy w formularzu wystawiania, w polu tytuł oferty, wpiszecie producenta i parametry oleju, wyświetlimy do 7 propozycji produktów. Po wybraniu jednej z nich, uzupełnimy w formularzu parametry dotyczące oferowanego oleju.

Nie uzupełnimy parametru stan. Uzupełnicie go we własnym zakresie.

Więcej informacji o autouzupełnianiu

16 maja 2018, 14:38

Zrób zakupy za min. 50 zł w jeden z poniższych kategorii, a otrzymasz 10 dodatkowych Monet. W ten sposób możesz uzbierać maksymalnie 30 Monet na swoim koncie!

Promocja obowiązuje w kategoriach:

Akcja trwa od 15 do 31 maja.

Sprawdź Regulamin promocji.

16 maja 2018, 14:32

Wystartowaliśmy z nowymi promocjami monetowymi. Sprawdź, w których kategoriach je zdobędziesz i jakie warunki musisz spełnić, aby otrzymać dodatkowe Monety.

5 Monet za zakup akcesoriów GSM

Za każde 50 zł wydane w poniższych kategoriach, otrzymasz 5 Monet. W ten sposób możesz uzbierać aż dodatkowych 20 Monet na swoim koncie.

Kategorie, w których obowiązuje promocja:

Promocja trwa od 15 do 28 maja.

Szczegóły znajdziesz w Regulaminie promocji.

3 Monety za zakupy w Supermarkecie, Urodzie i Zdrowiu

Za każde 50 zł wydane w poniższych kategoriach, otrzymasz 3 Monety ekstra! W ten sposób możesz uzbierać nawet 21 dodatkowych Monet na swoim koncie.

Kategorie, w których obowiązuje promocja:

Promocja trwa od 15 do 28 maja.

Przejdź do Regulaminupromocji.

Aktualne promocje monetowe znajdziesz również na stronie Monet.

16 maja 2018, 08:36

Zgodnie z harmonogramem, dziś dla kont zwykłych wyłączyliśmy możliwość edytowania opisów w ofertach wystawionych ze starym opisem. 22 maja wyłączymy ją również dla kont Firma.

Nadal możecie zmieniać właściwości tych ofert - na przykład cenę czy ilość sztuk. Jeśli chcecie edytować opis przedmiotu, skorzystajcie z nowego edytora albo z wygodnego Migratora opisów.

Więcej informacji o nowych zasadach dla ofert.

15 maja 2018, 12:03

W związku z dużą popularnością promocji, zwiększyliśmy pulę monet aż o 500 000.

Jak zdobyć monety

Wystarczy, że za zakup powyżej 50 zł zapłacisz BLIKIEM. Jeśli korzystasz z tej metody płatności po raz pierwszy, otrzymasz 3 monety. Za każdą kolejną damy Ci 1 monetę.

Dowiedz się więcej

15 maja 2018, 11:35

Dziś wprowadziliśmy wyczekiwaną przez wielu z Was możliwość dodawania załączników .PDF do ofert.

Jak to zrobić

Wystarczy, że podczas tworzenia oferty w formularzu wystawiania, w sekcji Załączniki dodacie wybrany plik .PDF. Jego maksymalna waga to 20 MB.

Jakie rodzaje załączników można dodawać

Do oferty możecie załączyć maksymalnie 7 plików, po jednym z każdego rodzaju:

 • Poradnik
 • Regulamin promocji
 • Regulamin konkursu
 • Fragment książki
 • Instrukcja obsługi
 • Instrukcja montażu
 • Instrukcja gry

Załączniki wyświetlamy pod opisem oferty, w sekcji Dodatkowe informacje.

11 maja 2018, 15:16

Planujesz zakup nowego telefonu lub komputera? Do 31 maja możesz rozłożyć płatność na 10 nieoprocentowanych rat. Promocja obowiązuje w całej kategorii Elektronika.

Sprzedajesz w Elektronice?

Wykorzystaj szansę i zaktualizuj swoją ofertę. Wystaw nowe przedmioty, aby dobrze przygotować się do wzmożonego zainteresowania kupujących.

Sprawdź regulamin promocji

11 maja 2018, 14:42

18 maja wprowadzimy zmiany w dwóch załącznikach do Regulaminu Allegro:

Wszystkie planowane zmiany prezentujemy w jednym pliku PDF. Fragmenty, które usuniemy oznaczyliśmy na czerwono, a te które dodamy - na zielono.

10 maja 2018, 16:03

18 maja wprowadzimy drobną aktualizację w punkcie 4.8. Regulaminu usługi Super Sprzedawca. Z nazwy kategorii "Leki bez recepty i dermokosmetyki" usuniemy część "i dermokosmetyki".

Aktualizacja Regulaminu ma związek ze zmianami w kategorii Zdrowie. Z dotychczasowej kategorii Leki bez recepty i dermokosmetyki wyodrębniliśmy Dermokosmetyki jako osobną kategorię.

Planowaną zmianę prezentujemy w pliku PDF. Fragment, który usuniemy zaznaczyliśmy na czerwono.

9 maja 2018, 08:43

Zgodnie z zasadami rekompensat za awarie techniczne, oferty kończące się 8 maja między godziną 17:20:29 a 17:44:59 przedłużymy o 24 godziny. Za oferty kończące się między godziną 17:14:00 a 17:20:29 zwrócimy opłaty.

Przepraszamy za utrudnienia.

8 maja 2018, 09:03

Zgodnie z zapowiedzią, wprowadziliśmy dziś nową Politykę ochrony prywatności (Załącznik nr 5 do Regulaminu Allegro). Zaktualizowaliśmy także treść samego Regulaminu Allegro. Dzięki zmianom treść obu dokumentów jest zgodna z Rozporządzeniem o Ochronie Danych Osobowych. Zacznie ono obowiązywać w krajach Unii Europejskiej od 25 maja.

Zmiany w Regulaminie Allegro przedstawiamy w pliku PDF.

Dowiedz się więcej o RODO