Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Pakiet fundraisera - 3 książki. Super okazja!

89,99 zł
Przesyłka płatna z góry
Paczka pocztowa priorytetowa
15,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 1 sztuki
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Inne przedmioty sprzedającego

Parametry

  • Stan:
    Nowy
  • Faktura:
    Wystawiam fakturę VAT

Opis

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

                                                                     TYLKO U NAS kupując "Pakiet Fundraisera" 3 książki otrzymasz

                                                               GRATIS e-booka "Facebook - jak prowadzić skuteczną komunikację?"

________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Organizacje pożytku publicznego w Polsce nie mają łatwego życia. Muszą wciąż udowadniać, że ich działalność faktycznie przynosi korzyści, że wszystkie pieniądze pozyskane od Darczyńców przeznaczane są na konkretne działania statutowe, że pracują na 200% swoich możliwości. Czasem i to okazuje się zbyt mało, żeby przekonać kogoś, kto ma sięgnąć do własnej kieszeni i wydać ciężko zarobione pieniądze na... no właśnie, na co? Odpowiedzi na to pytanie może udzielić tylko doświadczony fundraiser.

Maciej Gnyszka autor jednej z książek, zajmujący się fundraisingiem od około dziesięciu lat, podpowie Ci, czego oczekuje Darczyńca: on chce Twoimi rękami zmieniać świat. Musi też znaleźć w Tobie cechy, które uwiarygodnią Twoje plany oraz zaciekawią go prywatnie, pozwolą nawiązać osobisty kontakt i utrzymywać go.

Maciej Gnyszka — z wykształcenia architekt i socjolog. Obecnie jest fundraiserem, przedsiębiorcą i blogerem (www.maciejgnyszka.pl). W 2009 r. założył Gnyszka Fundraising Advisors, pierwszą polską agencją fundraisingową. Od tego czasu GFA zebrało ponad 9 000 000 zł dla organizacji pozarządowych. W 2010 z inicjatywy Macieja Gnyszki powstały Towarzystwa Biznesowe – sieć prężnych klubów networkingowych.

W książce Szczepana znajdziesz wiedzę, że dobrze powiedziana historia musi przyciągać uwagę, sprawić, by ludzie poczuli, że odświeża ich życie i spojrzenie na świat, dać im coś, co wyrywa z monotonii rytmu: dom-praca-dom. To właśnie w tę lukę, na swoiste trzecie miejsce powinny wchodzić organizacje pozarządowe. Myślisz, że to niegodne szczytnego celu, do którego dążysz? Że to dobre dla Apple’a, Coca-Coli i kandydata na prezydenta Stanów Zjednoczonych? A zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego jedne organizacje są w stanie skutecznie uzyskiwać pomoc dla swoich podopiecznych, inne zaś nie? „Kwestia pieniędzy” — powiesz pewnie. Mylisz się... Dobra historia. To w niej tkwi tajemnica sukcesu organizacji pozarządowej.

Szczepan Kasiński – Fundraiser z certyfikatem EFA (European Fundraising Association). Były fundraiser w Gnyszka Fundraising Advisors oraz członek Polskiego Stowarzyszenia Fundraisingu. Specyfikę organizacji pozarządowych zna od podszewki, sam pracował w kilku, kilku innym doradzał jak pozyskać środki na finansowanie. Jest zwolennikiem budowania wieloletnich relacji z darczyńcą. Twierdzi, że to nie pieniądze zmieniają świat, ale ludzie. Uwielbia fundraising z amerykańskim rozmachem, ale słowiańską życzliwością i przekonaniem, że świat da się zmienić wspólnym wysiłkiem.

Książka Michała to zapis codziennej pracy fundraisera - jego wzloty, chwile trudności, triumfy i momenty wymagające zastanowienia się. A przede wszystkim to kopalnia wiedzy. Na 230 stronach zawarto niezbędne informacje o narzędziach, dobrych praktykach i motywacji "pośrednika dobra". Michał Osiej jest fundraiserem od 2012 roku. Współpracował z kilkunastoma fundacjami i stowarzyszeniami. Pozyskał ponad 2 miliony złotych.

Michał Osiej - absolwent prawa i administracji na UKSW oraz zarządzania na UW. Jest Fundraiserem w Gnyszka Fundraising Advisors od 2012 roku, która zebrała już ponad 9 000 000 zł od darczyńców indywidualnych i sponsorów. Doradza organizacjom pozarządowym w zakresie zwiększania budżetu i prowadzenia udanych kampanii fundraisingowych oraz społecznych. Prowadzi szkolenia z fundraisingu w mediach społecznościowych, internecie, biznesie, copywritingu i z wielu innych tematów. Jest autorem bloga www.MichalOsiej.pl

Jeśli chcesz poszerzyć własną wiedzę na temat FUNDRAISINGU, a przede wszystkim znaleźć inspirację do działania, koniecznie przeczytaj te książki — i potraktuj je jako bazę dla swoich pomysłów! Działaj z rozmachem i wiarą w misję Twojej organizacji, a uda Ci się zmienić świat!

Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Warszawa, Polska

Aby mieć darmową dostawę, kup u GFA_2010 za co najmniej 500.00 zł.

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Paczka pocztowa priorytetowa
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Gnyszka Fundraising Advisors
al. Niepodległości 245/17
02-009 Warszawa
14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Gnyszka Fundraising Advisors
al. Niepodległości 245/17
02-009 Warszawa

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zwrot towaru jest możliwy jeśli:

1. nie upłynął termin 14 dni od zakupu

2. do przesyłki został dołączony dowód zakupu

3. produkt nie jest uszkodzony, nie zawiera dedykacji i innych wpisów, zakreśleń itp.

O sprzedającym
GFA_2010
GFA_2010
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

7

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

5,0

Obsługa kupującego

4,9

Kontakt

poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Na początku był pomysł, a pomysł przeszedł w czyn. Tym pomysłem w głowie Macieja Gnyszki było stworzenie agencji pomagającej fundacjom i stowarzyszeniami być bardziej zamożnymi – ponieważ każda organizacja pozarządowa ma do wykonania swoją misję. Ten pomysł stał się ciałem pod koniec 2009 roku przyjmując nazwę Gnyszka Fundraising Advisors. Przyznajemy, że tłumaczenie tej nazwy komuś kto jeszcze nie zna Macieja, nie wie czym jest fundraising, ani nie zna tłumaczenia słowa 'advisors’ jest trudne lecz to właśnie ona najlepiej oddaje cel naszej działalności. 

Gnyszka, ponieważ twórcą oraz kapitanem naszej drużyny jest Maciej Gnyszka – młody, ambitny przedsiębiorca posiadający już na swoim koncie sukcesy i doświadczenie w kilku branżach. Fundraising, ponieważ głównym obszarem naszej działalności jest profesjonalizacja organizacji pozarządowych, prowadząca do skutecznego i etycznego zdobywania Darowizn. Dzięki temu NGOs posiadają stabilne źródła finansowania, aktywnie angażują różnych ludzi do swej pracy, lepiej odpowiadają na potrzeby społeczne skuteczniej wypełniając swoją Misję. Advisors, gdyż naszym celem jest doradztwo, szkolenia, a także kompleksowe merytoryczne wsparcie naszych klientów na drodze do rozwoju.

Wyświetlenia:650
Numer oferty:7047325675
Zgłoś naruszenie zasad
Do góry