Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Jeżeli nie zmienisz ustawień, będą one zapisywane w pamięci Twojego urządzenia.

Osłona wzmacniacza 8V0863051 AUDI A3 8V

40,00 zł

kup do 14:00 - wyślemy dziś

Przesyłka płatna z góry
  • Przesyłka kurierska 15,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
  • Przesyłka kurierska pobraniowa 20,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 1 sztuki
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

  • Stan:
    Używany
  • Faktura:
    Wystawiam fakturę VAT

Opis

Przedmiotem sprzedaży jest osłona wzmacniacza

nr części: 8V0 863 051

AUDI A3 8V

2012 - 2016

część używana - zdemontowana z auta po przebiegu 2140km

Dostawa i płatność
od 15,00 zł

Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza, Polska

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
15,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty po przedpłacie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
20,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze
Odbiór osobisty
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy

Punkty odbioru

_auditeile_
42-520 Dąbrowa Górnicza
woj. śląskie
tel.: 696047062

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Gwarancja
1 miesiąc

Rodzaj gwarancji

sprzedającego

Okres gwarancji

1 miesiąc
Dodatkowe informacje

Na wszystkie sprzedawane przedmioty udzielamy 30 - dniowej tak zwanej gwarancji rozruchowej liczonej od daty wydania towaru kupującemu. Gwarancji nie obejmują wady sprzedawanego towaru powstałe w wyniku jego montażu przez osoby niewykwalifikowane i nieuprawnione do tego. Nie odpowiadamy za wady przedmiotu ujawnione w opisie transakcji oraz wady wynikające z normalnego zużycia rzeczy używanej. Gwarancja nie dotyczy przedmiotów uszkodzonych mechanicznie, eksploatowanych niezgodnie z przeznaczeniem lub niewłaściwie konserwowanych oraz takich w których naruszone zostały plomby gwarancyjne lub inne oznaczenia identyfikujące przedmiot w szczególności numer seryjny. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody poniesione przez Nabywcę wskutek wystąpienia wady. Zasadność reklamacji rozstrzygamy w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zgłoszenia. W przypadku uznania zasadności reklamacji pokryjemy koszty przesyłki zwrotnej. Uwaga – nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem oraz takich, które noszą ślady mechanicznego uszkodzenia.

Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

F.H.U. "RENMAR" Mariusz Otrębski
Związku Orła Białego 98
42-520 Dąbrowa Górnicza
Dodatkowe informacje

1. Sprzedający udziela na sprzedawane przedmioty tzw. gwarancji rozruchowej na zasadzie rękojmi na okres 14 dni od daty otrzymania przedmiotu przez Kupującego, chyba że opis danej Transakcji stanowi inaczej. 2. W przypadku sprzedaży towaru w obrocie między przedsiębiorcami na podstawie art. 558 § 1 k.c. strony ograniczają odpowiedzialność sprzedającego z tytułu rękojmi za wady fizyczne i prawne rzeczy do 14 dni kalendarzowych od momentu otrzymania przedmiotu przez Kupującego. 3. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem, zastosowanie mają przepisy prawa cywilnego oraz ustawy o prawach konsumenta.

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

F.H.U. "RENMAR" Mariusz Otrębski
Związku Orła Białego 98
42-520 Dąbrowa Górnicza

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Umowa jest uważana za niezawartą, a konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy. Koszt wysyłki ponosi kupujący.

O sprzedającym
_auditeile_
_auditeile_
100,0%
kupujących poleca tego sprzedającego

354

 

0

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

5,0

Czas wysyłki

5,0

Koszt wysyłki

4,9

Obsługa kupującego

5,0

Dane firmy

Mariusz Otrębski
F.H.U. "RENMAR" Mariusz Otrębski
Związku Orła Białego 98
42-520 Dąbrowa Górnicza
REGON: 273773259
NIP: 629-162-49-77

Kontakt

  • +48********* (pokaż)
  • +48********* (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota
10:00 - 13:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Witamy na aukcjach firmy "RENMAR". Jesteśmy firmą rodzinną działającą w branży handlowo-usługowej od 1998 roku. Oferujemy oryginalne części nowe i używane do aut grupy VAG. Dzięki współpracy z niemieckimi firmami gwarantujemy legalne pochodzenie części. Nasza oferta stale się powiększa. Dokładamy wszelkich starań by zakupy u nas były udane.

Pozostałe informacje

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu:

+48 696 047 062

+48 608 485 930

auditeile23@gmail.com , oraz: WhatsApp: 696047062 , 608485930


Zamówienia złożone przez allegro do godziny 14 wysyłamy tego samego dnia.

Każda część posiada plombę gwarancyjną na podstawie której udzielamy 14 dniowej gwarancji rozruchowej.

Wszystkie wysysłane przez nas paczki są ubezpieczone. Uszkodzenia powstałe w transporcie należy zgłaszać kurierowi w celu sporządzenia protokołu szkody. Protokół szkody stanowi potwierdzenie zaistniałej szkody i pozwala na egzekwowanie poniesionej straty.


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Administratorem Państwa danych jest: F.H.U. "RENMAR" Mariusz Otrębski, 42-520 Dąbrowa Górnicza, ul. Związku Orła Białego 98. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu wystawienia faktury, wysłania zamówienia oraz prawidłowego wykonywania obowiązków  rachunkowo-podatkowych przez F.H.U. "RENMAR" Mariusz Otrębski. Podstawą prawną przetwarzania danych jest wykonanie obowiązku prawnego ciążącego  na administratorze, określającego zakres danych, które musi zawierać faktura. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do wystawienia faktury oraz realizacji wysyłki. W celu uzyskania dodatkowych informacji dotyczących przetwarzania przez nas danych osobowych mogą Państwo skontaktować się za pomocą adresu e-mail: auditeile23@gmail.com. Dostęp do Państwa danych będą mieć nasi pracownicy oraz  podmioty  współpracujące z F.H.U. "RENMAR" Mariusz Otrębski obsługujące systemy informatyczne, w  których przetwarzane są Państwa dane osobowe związane z wystawieniem faktury oraz wysyłką towaru. Państwa dane będą przechowywane przez pięć lat od końca roku,  w którym została wystawiona faktura. Przysługuje Państwu prawo do: żądania dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także prawo do wniesienia  sprzeciwu wobec przetwarzania oraz do przeniesienia danych. Państwa dane nie będą wykorzystywane do profilowania, ani podejmowania zautomatyzowanych decyzji.


Wyświetlenia:9
Numer oferty:6910675047
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry