OSŁONA PASA PRZÓD MASERATI GHIBLI 2013-

320,00 zł
32,00 zł x 11 rat (przykład)
Przesyłka płatna z góry
Przesyłka kurierska
25,00 zł
Przesyłka płatna przy odbiorze
Przesyłka kurierska pobraniowa
30,00 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 1 sztuki
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

  • Stan:
    Używany
  • Faktura:
    Wystawiam fakturę VAT

Opis

WITAM.

PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST OSŁONA PASA DO SAMOCHODU MASERATI GHIBLI.

Kontakt

tel. 665 776 062 

tel. 783 975 695

email: sklep-kasper@wp.pl 

lokalizacja : Milicz/Stara Huta

Dostawa i płatność
od 25,00 zł

Lokalizacja: Milicz, Polska

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska
pierwsza sztuka
25,00 zł
kolejna sztuka
25,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Przesyłka płatna przy odbiorze

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Przesyłka kurierska pobraniowa
pierwsza sztuka
30,00 zł
kolejna sztuka
30,00 zł
maksymalnie w paczce
1
czas realizacji
2-3 dni robocze

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Płatności

Faktura

Wystawiam fakturę VAT
Reklamacja
1 rok

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Auto Części Dział Zwrotów
Stara Huta 8
56-320 Krośnice
Dodatkowe informacje

REGULAMIN 

1. Prosimy o rozsądne i przemyślane zakupy. Nic nie stoi na przeszkodzie by skontaktować się z nami w celu upewnienia się w kwestii dopasowania części do zapotrzebowania. 

2. Każdego Klienta traktujemy poważnie i z kulturą. Mamy nadzieję, że i Klient też nas tak potraktuje. 

3. Nie sprzedajemy koloru a jedynie część, produkt. 

4. Części nie są uszkodzone blacharsko. Nadają się do ponownego malowania, ponieważ mają uszkodzoną powłokę lakieru. 

5. Proszę nie dzwonić i pytać o kod lakieru – nie posiadamy takich informacji. 

6. Opis lub osobne zdjęcie (przybliżenie) mówi o danym uszkodzeniu lub wadzie produktu. 

7. Po złożeniu zamówienia proszę o wypełnienie formularza, określając sposób płatności oraz rodzaj przesyłki. 

8. Dokonując wpłaty, w tytule przelewu podaj swój login + numer aukcji. Brak tych informacji może znacznie opóźnić realizację zamówienia. 

9. Przesyłki realizujemy za pośrednictwem firmy kurierskiej DHL lub Poczty Polskiej. Natomiast w przypadku paczek gabarytowych oraz palet – firma kurierska FedEx. 

10. Koszty wysyłki podane są na stronie aukcji przedmiotu, który jest wystawiony na sprzedaż. Jeśli zalicytowałeś kilka sztuk na jednej aukcji lub na kilku naszych aukcjach, koszt wysyłki ponosisz jednorazowo – jeżeli koszt wysyłki nie jest taki sam przy dwóch produktach, płacisz za ten droższy. 

11. Towar zamówiony na aukcji staramy się wysłać do 24h od daty złożenia zamówienia w przypadku wysyłki za pobraniem, lub on momentu wpływu pieniędzy na nasze konto w przypadku płatności przelewem. Zastrzegamy sobie czas na dłuższy termin realizacji zamówień, których realizacja w terminie 24h nie jest możliwa z przyczyn niezależnych od nas. 

12. Przesyłki realizowane są na bieżąco, dlatego dane do faktury VAT należy podać w e-mailu od razu po zakupie. W innym przypadku otrzymują Państwo paragon. 

13. Nie ponosimy odpowiedzialności za niedostarczenie przesyłki w terminie przez Pocztę Polską lub Kuriera. 

14. Różnice w danych technicznych, opis i zdjęcia produktów na stronie sklepu internetoweg zawierają tylko przybliżone i wybrane informacje na temat artykułów. Ze względu na ciągły postęp w dziedzinie konstrukcji i doskonaleniu artykułów produkowanych przez naszych dostawców, zastrzegamy sobie możliwość niezgodności niektórych parametrów z danymi publikowanymi w opisach. 

15. Przy odbiorze paczki z Poczty lub od firmy kurierskiej proszę od razu sprawdzić zawartość przesyłki i zgodność z zamówieniem (w obecności pracownika Poczty lub firmy kurierskiej). 

16. Nie ponosimy odpowiedzialności za szkody spowodowane przez Pocztę/firmę kurierską. Każda paczka jest przez nas ubezpieczana a przewoźnicy posiadają swój dział reklamacyjny. Stwierdzając uszkodzenie towaru należy spisać p rotokół szkody. 

17. Zwrot towaru w uzasadnionych i skonsultowanych wcześniej przypadkach nie obejmuje kosztów przesyłki. Koszty wysyłki towaru reklamowanego pokrywa kupujący. Nie odbieramy paczek „pobraniowych” oraz paczek wysyłanych na nasz koszt.Towar zwracany nie może mieć żadnych śladów użytkowania. 

18. Klientowi przysługuje prawo do złożenia reklamacji w przypadku: - niezgodności dostarczonego towaru z towarem wybranym w zamówieniu bądź otrzymania wadliwego lub uszkodzonego fabrycznie towaru, - ujawnienia się w dostarczonym produkcie wad ukrytych.

 19. Towar reklamowany wysyłają Państwo na własny koszt razem z kopią dowodu zakupu (paragon, faktura). W przypadku uszkodzeń mechanicznych (rys, wgnieceń) stwierdzonyc w późniejszym terminie, nasza firma nie ponosi odpowiedzialności.

 20. Zwroty należności itp. obsługujemy w terminie 14 dni roboczych, od momentu otrzymania przesyłki zwrotnej. 

21. Produkty wadliwe, uszkodzone fabryczne lub niezgodne z zamówieniem wymieniane są na nowe pod warunkiem zgłoszenia tego faktu do naszego Sklepu i odesłania towaru w terminie 14 dni od daty otrzymania przesyłki. Towar należy zwrócić na adres oraz łącznie z formularzem zwrotu podanym przez pracownika Sklepu podczas zgłaszania reklamacji. 

22. W każdym przypadku zwrotu towaru proszę umieścić dowód zakupu w przesyłce zwrotnej. 

23. Reklamacja zostaje rozpatrzona w ciągu 14 dni od daty dostarczenia do Sklepu uszkodzonego towaru. 24. W przypadku pozytywnego rozpatrzenia reklamacji uszkodzony lub niezgodny z zamówieniem towar wymieniany jest na nowy i odsyłany do Klienta w ciągu 14 dni od momentu rozpatrzenia reklamacji. Jeżeli dany towar jest niedostępny w magazynie, Sklep zwraca Klientowi równowartość ceny towaru powiększoną o koszt odesłania towaru do Sklepu.

25. Zgodnie z art. 7 pkt 1 ustawy z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z 2000r., nr 22, poz. 271) Klient ma prawo odstąpić od zawartej umowy sprzedaży w terminie 10 dni od daty dostarczenia towaru. W przypadku zwrotu towaru Klient zobowiązany jest poinformować Sklep o zamiarze odstąpienia od umowy. Zwracany towar musi być kompletny, nie może nosić śladów użytkowania. Warunkiem dokonania zwrotu jest przedstawienie dowodu jego zakupu.

 26. Negatywny komentarz definitywnie kończy naszą współpracę, więc zastanów się przed jego wystawieniem. Wina niekoniecznie leży po naszej stronie. Istnieją jednak przypadki kiedy to my zawiniliśmy, jesteśmy tylko ludźmi i również nam zdarzają się pomyłki. Skontaktuj się z nami, a na pewno znajdziemy rozwiązanie korzystne dla obu stron. 

27. Ww. Przepisy maja jednak zastosowanie tylko wtedy, gdy sprzedającym jest przedsiębiorca, a kupującym osoba fizyczna. Mówi o tym art.6 ust.1 wymienionej ustawy: "Umowy zawierane z konsumentem bez jednoczesnej obecności obu stron,przy wykorzystaniu środków porozumienia się na odległość (...) są umowami na odległość, jeżeli kontrahentem konsumenta jest przedsiębiorca, który w taki sposób zorganizował swoja działalność". 

28. Użycie zdjęć znajdujących się w naszych aukcjach jest niezgodne z prawem i grozi odpowiedzialnością karną. Złożenie zamówienia (zalicytowanie) na naszej aukcji oznacza, że Klient zapoznał się z treścią powyższego Regulaminu oraz akceptuje jego postanowienia. Adres e-mail: biesiada21@wp.pl DANE DO WPŁAT: Radosław Biesiadecki Firma Wielobranżowa KASPER Mickiewicza 4a/6 56-300 Milicz NIP: 916-132-62-43 BZ WBK: 74 1090 1157 0000 0001 1020 7343

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Auto Części Kasper Dział Zwrotów
Stara Huta 8
56-320 Krośnice

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Ograniczenie prawa do odstąpienia

Prawo odstąpienia od umowy bez podania przyczyny nie przysługuje konsumentowi w przypadku, gdy dostarczony towar ze względu na swój charakter został nierozłącznie połączony z innymi rzeczami (przepis z ustawy).

Dodatkowe informacje

Zwrot możliwy jest po uprzednim poinformowaniu sprzedającego tel. pod nr 665 776 062 lub pocztą elektroniczną na adres biesiada21@wp.pl. Zwrot odbywa się przez wypełnienie formularza który kupujący otrzyma po wcześniejszym kontakcie, oraz odesłanie a adres do zwrotu.

O sprzedającym
sklep-kasper
sklep-kasper
98,5%
kupujących poleca tego sprzedającego

1017

 

15

 z ostatnich 12 miesięcy

Zgodność z opisem

4,9

Czas wysyłki

4,9

Koszt wysyłki

4,8

Obsługa kupującego

4,9

Dane firmy

Radosław Biesiadecki
Firma Wielobranżowa KASPER
Adama Mickiewicza 4a/6
56-300 Milicz
REGON: 020843645
NIP: 916-132-62-43

Kontakt

  • 783****** (pokaż)
  • 665****** (pokaż)

Informacje o sprzedającym

Towar można odebrać osobiście, adres odbioru podajemy po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.

Pozostałe informacje

Firma zajmuje się sprzedażą części używanych nie nowych.

Wyświetlenia:30
Numer oferty:7209852767
Zgłoś naruszenie zasad

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Do góry