Sprzedaż zakończona

Nie było ofert kupna

Sponsorowane oferty z tej kategorii

1 z 6

OŁÓWKOWA SUKIENKA Z KORONKOWĄ FALBANKĄ 2 KOLORY M

od
Buy_More
7,49
Przesyłka płatna z góry
List polecony ekonomiczny19,90 zł
sprawdź szczegóły
Liczba sztuk
z 300 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

 • Stan:
  Nowy
 • Faktura:
  Nie wystawiam faktury
 • Rozmiar:
  38 (M)
 • Marka:
  Inna marka
 • Wzór dominujący:
  bez wzoru
 • Rękaw:
  Długi rękaw
 • Fason:
  ołówkowa
 • Styl:
  klasyczna
 • Okazja:
  na co dzień
 • Kolor:
  czerwony, fioletowy

Opis

                          OŁÓWKOWA SUKIENKA Z KORONKĄ

                                                                               Dwa kolory 

 

                                                                             100% nowa 

 

                                                                          Pięknie wykonana

 

                                                                        Nowoczesny design

 

                                                                             Wysoka jakość

 

                                                           NA TEJ AUKCJI KUPISZ ROZMIAR M

 

Czas dostawy:

 

Maksymalny czas oczekiwania na przesyłkę to 60 dni roboczych, licząc od dnia zaksięgowania przelewu. Średni czas dostawy to 25 dni roboczych.

Dni robocze należy liczyć z pominięciem dni wolnych oraz weekendów.

Towar wysyłany jest bezpośrednio z zagranicnzego magazynu. Przesyłki po przyjęciu w Polsce są doręczane przez Pocztę Polską. Nie oferujemy dostawy firmami kurierskimi.

 

Sposób dostawy:

 

Każda sztuka towaru wysyłana jest indywidualnie. Koszt wysyłki liczony jest dla każdej sztuki osobno. Zgodnie z informacja w cenniku dostawy, maksymalnie w paczce mieści się 1 sztuka.

Nie ma opcji wysyłki za pobraniem lub odbioru osobistego.

Wszystkie nadawane przesyłki są ubezpieczone.

Każda przesyłka otrzymuje numer śledzenia. Aby zminimalizować cenę, możliwy jest też wybór przesyłki zwykłej, której numer śledzenia może nie być kompatybilny z systemem Poczty Polskiej. Prosimy wziąć to pod uwagę podczas wyboru sposobu dostawy.

 

Kontakt:

 

Prosimy o kontakt mailowy pod adresem buymoreltd1@gmail.com

Odpowiadamy na maile do 24h, z pominięciem dni wolnych.

Dostawa i płatność
od 19,90 zł

Lokalizacja: Singapur, Chiny

Wysyłka

Przesyłka płatna z góry

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
List polecony ekonomiczny
pierwsza sztuka
19,90 zł
kolejna sztuka
19,90 zł
maksymalnie w paczce
1

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Dodatkowe informacje

1.Wysyłka następuje z Azji. 2.Średni czas oczekiwania to 25 dni roboczych. Maksymalnie 60 dni roboczych od daty zaksięgowania przelewu. Po upływie terminu dostawy gwarantujemy zwrot środków w ramach ubezpieczenia przesyłki lub realizację nowego zamówienia. 3. Każda sztuka towaru wysyłana jest osobno, dlatego koszty przesyłki należy sumować od każdej sztuki.

Płatności
Gwarancja
12 miesięcy

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

12 miesięcy
Dodatkowe informacje

Jeśli przedmiot zamówienia opisany w danej ofercie objęty jest gwarancją serwisową, jej zakres potwierdza potwierdzenie dokonania płatności oraz wszelkie plomby gwarancyjne znajdujące się na przedmiocie. W przypadku produktów objętych gwarancją, w opisie naszej Oferty umieszczamy informacje o treści i sposobie gwarancji, którą objęty jest oferowany produkt. Jeżeli chcesz skorzystać z przysługujących Ci uprawnień dotyczących reklamacji produktu z tytułu gwarancji, możesz zgłosić reklamację powołując się na nią w treści zgłoszenia reklamacyjnego.  

Reklamacja

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

1 rok
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Prosimy o kontakt
W celu ustalenia
00-000 Adresu do reklamacji
Dodatkowe informacje

A. Dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znajdowały się produkty najwyższej jakości, pozbawione jakichkolwiek wad. Za ewentualne wady odpowiadamy na zasadach określonych w przepisach Kodeksu cywilnego (w szczególności w art. 556 oraz art. 556(1)–556(3) KC.).   


B. Jeżeli chcesz zareklamować produkt, możesz to zrobić: - pisząc na adres email: buymoreltd1@gmail.com lub; - korzystając z formularza kontaktowego dostępnego w treści Oferty.

 

C. Ze względu na to, że towar wysyłany jest z zagranicy, reklamacje rozpatrywane są na podstawie przesłania filmu przedstawiającego problem z otrzymanym towarem. W sytuacjach niejasnych lub dotyczących towaru znacznej wartości, może wystąpić potrzeba odesłania towaru do magazynu zgodnego z lokalizacją wskazaną w  aukcji (jeśli lokalizacją są Chiny, podajemy dokładny adres do odesłania).   

 

D. Poprawnie składana przez Ciebie reklamacja, powinna zawierać co najmniej: Twoje imię i nazwisko oraz adres, numer oferty na Allegro, przedmiot reklamacji, ze wskazaniem Twojego żądania, wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji możemy zwrócić się do Ciebie o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. Reklamacje rozpatrywane są w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Ciebie adres e-mail. 


UWAGA: Informujemy, że dla kupujących niebędących konsumentami, oferowane w naszej ofercie produkty objęte są całkowitym wyłączeniem z tytułu rękojmi, zgodnie z przepisami zawartymi w Kodeksie Cywilnym. 

14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

Prosimy o kontakt
W celu ustalenia
00-000 Adresu do reklamacji

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Zgodnie z ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014, kupujący ma 14 dni od daty otrzymania towaru na przesłanie oświadczenia o odstąpieniu od umowy, a jeśli sprzedający nie poinformował o prawie do odstąpienia – 12 miesięcy. Zwrot przedmiotu przez konsumenta powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od daty przesłania oświadczenia, podobnie jak zwrot środków przez Sprzedającego. Sprzedający może jednak wstrzymać się z odesłaniem środków do czasu otrzymania przedmiotu. Poradnik allegro - szczegółowe informacje dotyczące zwrotów: http://faq.allegro.pl/24545/24539/odstapienie-od-umowy-i-zwrot-towaru Kiedy nie można odstąpić od umowy zawartej na odległość? http://ezakupy.uokik.gov.pl/faq/kiedy-nie-mozna-odstapic-od-umowy-zawartej-na-odleglosc/    

O sprzedającym
Buy_More
Buy_More

99,3%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
ZGODNOŚĆ Z OPISEM
4,9/5
OBSŁUGA KLIENTA
4,8/5
CZAS WYSYŁKI
4,3/5
KOSZT WYSYŁKI
4,8/5
NA ALLEGRO OD
od roku i 1 miesiąca

Dane firmy

ANTCH LIMITED
71-75 Shelton Street Govent Garden
WC2H 9JQ London
NIP: 10954098

Kontakt

 • 724******** (pokaż)
 • 724******** (pokaż)
poniedziałek - środa
08:00 - 16:00
czwartek
zamknięte
piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

I Dostawa 

 1. Towar wysyłany jest z Azji. 


2. Czas od złożenia zamówienia do momentu wysłania towaru liczony jest w dniach roboczych czyli bez sobót, niedziel i świąt obowiązujących w Polsce i kraju dostawcy. Średni czas dostawy wynosi 25 dni roboczych od momentu wysłania. W wyjątkowych sytuacjach może on wydłużyć się do 60 dni roboczych.  


3. Jeśli przesyłka nie dojdzie w przeciągu 60 dni roboczych. Klient ma prawo do zwrotu wszelkich poniesionych kosztów.   


4. Buy_More nie odpowiada za zaginięcie przesyłki z towarem, jeżeli Kupujący poda nieprawidłowy, lub niepełny adres doręczenia. Za adres właściwy do doręczenia uznaje się ten podany w formularzu: „Adres do wysyłki”.  


5. Jeżeli przesyłka nie zostanie w terminie odebrana przez kupującego zostanie on obciążony kosztami zwrotu.  


6. W przypadku zamówienia kilku różnych przedmiotów określonych na aukcji, ich przesyłka może zostać zrealizowana przez różnych dostawców i w osobnych przesyłkach.

 

7. Zastrzega się, że numer śledzenia zamówienia może pokazywać wyniki z opóźnieniem.

  

8. W przypadku zamówień na własny użytek (niewielka ilość towaru w paczce) zgodnie z postanowieniami art. 23 i art. 24 Rozporządzenia Rady (WE) Nr 1186/2009 z dnia 16 listopada 2009 r. ustanawiającego wspólnotowy system zwolnień celnych, zwolnione z należności celnych przywozowych są przesyłki zawierające towary o niewielkiej wartości. Za towary o niewielkiej wartości uważa się towary, których rzeczywista wartość nie przekracza 150 EURO na przesyłkę - do tej kwoty zakupy są zwolnione z cła. Natomiast jeżeli wartość przedmiotu przekracza 22 euro może zostać naliczony VAT 23% od wartości towaru (decyzję podejmuje urząd celny).  Opłata pobiera jest na rzecz Skarbu Państwa, a jej uregulowanie leży po stronie Kupującego. Pomagamy w przeprowadzeniu formalności.


9. Każda przesyłka wysyłana jest indywidualnie. Z tego powodu koszt wysyłki liczony jest dla każdej zamówionej sztuki osobno.  


10. Nasza oferta dotyczy zamówienia towaru zaprezentowanego w ofercie, z zagranicy, w Twoim imieniu. Cena podana w ofercie zawiera w sobie koszty naszej usługi oraz środki jakie przekazujemy do sprzedawcy. Wystawiamy rachunki tylko na naszą usługę. Decydując się na udział w naszej ofercie udzielasz nam pełnomocnictwa do zamówienia towaru oraz do przekazania płatności zagranicznemu sprzedawcy w swoim imieniu. II Płatność   


1. Nie wystawiamy faktur VAT (nie jesteśmy płatnikami VAT EU). Na życzenie wystawiamy rachunek sprzedaży.   


2. Kupujący wyraża zgodę na wystawienie rachunku w formie elektronicznej.   


3. Wszelkie płatności realizowane są za pośrednictwem systemu PayU.    III Przetwarzanie danych  Kupujący wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu realizacji zamówienia Skorzystanie z oferty oznacza akceptację klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych. Informuje się jednocześnie, że podawanie danych nie jest obowiązkowe. Każdy ma prawo do dostępu do swoich danych oraz do ich poprawienia. W sprawach nieuregulowanych zastosowanie mają przepisy prawa polskiego.  

Pozostałe informacje

email: buymoreltd1@gmail.com
telefon: 724-311-603
telefon: 724-311-603
Numer oferty:7119294855
Zgłoś naruszenie zasad

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro