, , ,

Wróżba,tarot 2 pytania,odpowiedź w 30 min,promocja

od
Mariwa_pl
Odbiór osobistyLublin, woj. lubelskie
22 dni do końca 

Parametry

    • Faktura:
      Nie wystawiam faktury

Opis

Witaj na mojej aukcji...

Proszę o kontakt mailowy:

email: mariwa_pl@wp.pl

Jeżeli to czytasz, to znaczy, że chcesz wiedzieć więcej a ja jestem tu po to aby Ci tą wiedzę dać. Nazywam się Mariwa, jestem profesjonalną tarocistką a wróżbiarstwem zajmuję się już ponad 20 lat. Moja misja to niesienie pomocy poprzez przekazywanie tego co wskazują karty tarota a pomaga mi w tym moja wiedza, doświadczenie i moc.

Wiem, że masz dużo pytań, wiele niepewności i wewnętrzne lęki. Możesz oczywiście zdać się na ślepy los i czekać na to co się wydarzy ale czy nie będziesz żałować, że można było czemuś zaradzić, pomóc sobie, swoim bliskim? Co, jeżeli okaże się, że można było uniknąć problemów?

W jaki sposób?:

Wystarczy, że zadasz mi pytania a ja w przeciągu 30 minut wyślę Ci odpowiedź, gotowe rozwiązanie, pomoc. Mogę Ci to zagwarantować, dzięki temu, że jest to moja droga życiowa i powołanie, a także moja praca zawodowa. To od Ciebie zależy co zrobisz z tą informacją, zawsze masz wybór. Twoja przyszłość nie musi być wielką niewiadomą, możesz mieć świadomość i wiedzę.

Na tej aukcji kupujesz odpowiedź na DWA zadane przez Ciebie pytań.

Pamiętaj:

Możesz mieć wpływ na swoją przyszłość. To Ty możesz decydować o swoim życiu ale tylko wtedy, kiedy wiesz co Cię czeka. Nie czekaj, miej świadomość siebie, swojego życia i zdrowia.

W Twoim życiu będą rzeczy, które na pewno się wydarzą, te dobre i te złe, tego nie zmienisz ale dzięki mojej pomocy przygotujesz się odpowiednio wcześnie, zareagujesz szybciej, lepiej, skuteczniej.

Co otrzymasz dokonując zakupu na tej aukcji?:

Po dokonaniu zakupu i wpłaty, prześlij mi 2 pytania mailem wraz z imieniem i datą urodzenia.

Do 30 minut wyślę Ci odpowiedź tą samą drogą. Jeżeli, będę miała jakiekolwiek wątpliwości co do odpowiedzi, nie będę czuła odpowiedzi to zwracam Ci całą wpłaconą sumę.

Gwarantuję indywidualne podejście do każdego pytania i każdej poruszanej kwestii, nie korzystam z szablonów odpowiedzi a każda moja odpowiedź jest szczera, zgodna z tym co czuję.

Korzystając z mojej pomocy ryzykujesz tylko tym, że będziesz wiedzieć więcej...

Odpowiedź:

Wysyłam mailem, niezwłocznie (max 30 minut) po zaksięgowaniu środków na moim koncie lub otrzymaniu potwierdzenia przelewu. Pamiętaj o dopisaniu do zadanego pytania swojego imienia i daty urodzenia.

Pracuję od 8.00 do 24.00.

Na pytania wysłane do mnie po godzinie 24.00 odpowiadam max o 8.30

Płatności:

Wpłata bezpośrednio na konto, szybka odpowiedź po przesłaniu potwierdzenia przelewu.

Nr konta: 26105019531000009108877144.

W nazwie wystarczy wpisać Mariwa.

Kontakt:

email: mariwa_pl@wp.pl

Regulamin:

Zadajesz wybrane przez siebie pytanie, na które otrzymujesz odpowiedź. Nie biorę odpowiedzialności za to co się stanie i co zrobisz po otrzymaniu odpowiedzi.

Jeśli potrzebujesz innej wróżby, rytuału, sprawdzenia i oczyszczenia czakr lub tylko uzyskania pomocy przy rozwiązywaniu problemów, we wszystkich sferach, miłości, finansów, zdrowia, napisz do mnie, pomogę Ci we wszystkim.

Oferty sponsorowane, które mogą Cię zainteresować

Lokalizacja

Lokalizacja

Lublin, woj. lubelskie

O sprzedającym

Mariwa_pl

O sprzedającym

Mariwa_pl

Dane firmy

Mariusz Iłowiecki
Iwomar Polska
Braci Wieniawskich 1a/35
20-844 Lublin
REGON: 432305200
NIP: 7121321244

Kontakt

  • 501 *** *** (pokaż)
  • 501 *** *** (pokaż)
poniedziałek - niedziela
08:00 - 23:59

Numer oferty: 8449105089

Zadaj pytanie

Zaloguj się

Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas poprzez skorzystanie z ustawień swojego konta.

zamknij

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro