Wczasy Ustka Zapadłe Orzechowo tanio

od
marcin_zaw101
150,00
Zadaj pytanie

Parametry

    • Faktura:
      Nie wystawiam faktury

Opis

Zapadłe, miejscowość wypoczynkowa położona w enklawie leśnej, tuż przy ujściu rzeki Orzechówki do morza w odległości ok. 4 km od Ustki. Plaża orzechowska zakończona jest klifowym urwiskiem nieustannie kształtowanym przez morskie fale, pokrytym licznymi formami wydmowymi.

W Orzechowie znajduje się również jedna z najwyższych wież widokowych, skąd podziwiać można morze oraz przyległe okolice. Jej wysokość wynosi 48 metrów, platforma obserwacyjna dla turystów znajduje się na wysokości 40 m. Betonowa konstrukcja swoim wyglądem przypomina latarnię morską. Aby dojść na sam szczyt, należy pokonać 240 stalowych, kręconych schodków.Z wieży tej rozpościera się zapierająca dech w piersiach panorama wybrzeża, między innymi malownicze klify.

W pobliżu posesji przebiega jedna z najbardziej znanych na Pomorzu tras rowerowych "Szlak zwiniętych torów" oraz wiele ścieżek dydaktycznych.

Trasa prowadzi głównie nasypami poniemieckich, zdemontowanych w 1945 roku linii kolejowych, stanowiący obecnie odcinek przyszłej Hanzeatyckiej Trasy Rowerowej. Jest to teren słynący z unikatowych walorów przyrodniczych położony w strefie chronionego krajobrazu.

Długość trasy zajmuje 20,7 km po drogach gruntowych głównych szlakiem w jedną stronę.

W pobliżu Zapadłego został utworzony rezerwat wydmowo-leśny "Wydma Orzechowska" pełna różnorodnych zbiorowisk roślinności. To prawdziwy ewenement nadmorskiego krajobrazu, oddalona o 600 metrów od bałtyckiego brzegu. Na wzniesieniu wydmy (50m n.p.m) utworzonym z moreny czołowej, widać doskonale miasto Ustkę.

Ścieżka dydaktyczna "Orzechowska Wydma" położona jest w malowniczym terenie sąsiadującym z miejscowościami Orzechowo Morskie i Zapadłe. Jej przebieg w sąsiedztwie morskiego brzegu pozwala wyeksponować najbardziej charakterystyczne elementy nadmorskiego krajobrazu. Ścieżka ma długość 2,8 km i można ją pokonać w około 1,5 godziny. Trasa wiedzie poprzez paraboliczną, częściowo utrwaloną wydmę oraz przez tereny położone w jej bezpośrednim sąsiedztwie. Szczyt wydmy wyniesiony jest 23 metry ponad poziom przyległej od wschodu i południa równiny przymorskiej.

Znajdziecie Państwo tutaj spokój, ciszę i możliwość kontaktu ze wspaniałą pomorską przyrodą.

Domek położony na skraju sosnowego lasu, 800 metrów od morza, 4 km od Ustki. Gwarantuje udany rodzinny wypoczynek z dala od hałaśliwego kurortu.

Ogrodzony teren z możliwością zaparkowania samochodu . Na posesji znajduje się tylko jeden domek.

Zwierzęta domowe są mile widziane.

Podana cena za domek dotyczy wynajmu całego domku za jedną dobę (nocleg) bez wyżywienia.

Domek przygotowany jest na pobyt dla 5 osób.

Aneks kuchenny w pełni wyposażony,

Łazienka z kabina prysznicową

Dodatkowo na wyposażeniu:

* Telewizor

* Internet

* Mikrofala

* Grill gazowy

* piaskownica + zabawki

* Trampolina

* huśtawka dla dzieci

* Leżaki

* Parasol

* Hamak

* Rowery

Wszystko jest tylko do Waszej dyspozycji.

Cena :

Maj - 150zł za dobę /domek

Lipiec- 270zł za dobę /domek

sierpień- 270zł za dobę /domek

Doba rozpoczyna się o godzinie 15.00 a kończy się w dniu wyjazdu o godzinie 10.00

Termin pobytu od soboty do soboty.

Płatność za pobyt dokonywana jest w dniu przyjazdu .

W celu rezerwacji prosimy o kontakt telefoniczny.

Obowiązuje zadatek w ciągu 3 dni od momentu rezerwacji. Nie zwracamy wpłaty zadatku w przypadku rezygnacji z rezerwacji lub części pobytu.

Telefon:

Dominika 692 865 143

Lokalizacja

Słupsk, woj. pomorskie

O sprzedającym

marcin_zaw101
marcin_zaw101
Numer oferty:8046724194
Zgłoś naruszenie zasad

 


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro