Sprzedaż zakończona

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Wakacje w Chorwacji - SELCE!

od
-AleksDuda-
420,00

Parametry

    • Faktura:
      Nie wystawiam faktury
    • Region:
      Nad morzem

Opis

Dobar dan!

Apartament - lokalizacja

Apartament "Mirno More" znajduje się w urokliwej miejscowości Selce która oddalona jest o 3 km na południowy wschód od miasta Crikvenica na Riwierze Crikvenickiej.

Sięgające 500 m n.p.m. wzgórza wpadają tu łagodnie do morza. Występująca tu odmiana klimatu śródziemnomorskiego została uznana za niezwykle korzystną i między innymi dzięki temu powstają tu sanatoria lecznicze. Spacerując po okolicy natkniemy się na ciekawe przykłady roślinności śródziemnomorskiej.

Atrakcje Selce

Ponieważ miejscowość znajduje się na dawnym szlaku drogi rzymskiej, do dziś podziwiać tu można pochodzące z II wieku akwedukty. Miejscowość rozwijała się przez dłuższy czas jako wioska rybacka, stąd typowa dla nadmorskich miejscowości architektura - białe domy i kamienice z czerwonymi dachami. Do wartych obejrzenia zabytków zaliczamy kościół św. Katarzyny, św. Jerzego i św. Fabiana i Sebastiana. Od początku XX wieku rozwija się tu turystyka znaczona obecnością hoteli i pensjonatów a z czasem w starym młynie została otwarta galeria. Od niedawna bardzo dużą polularnością cieszy się bardzo długi deptak (9 km) który łączy się z miejscowościami takimi jak Crikvenica, Dramalj czy Jadranovo.

Apartament

Apartament został oddany dla turystów w tym roku, dysponuje 80 m2, dwoma sypialniami, dwoma łazienkami, kuchnią z aneksem oraz lodówkom, pokojem dziennym oraz dużym tarasem. Apartament jest w stanie pomieścić od  4 do 6 osób. Apartament otrzymał 4 gwiazdki przyznawane tylko najlepszym apartamentom w Chorwacji. Do Państwa dyspozycji oddajemy również darmowy dostęp do WiFi, klimatyzację, parking oraz piękne niezliczone słoneczne dni oraz niezapomniane wrażenia.

Rezerwacja terminów

W celu ustalenia wolnych terminów, prosimy o kontakt z nami za pomocą maila: mirno.more.selce@gmail.com

Hvala!

Lokalizacja

Selce, woj.

O sprzedającym

-AleksDuda-
-AleksDuda-
Numer oferty:7910917230
Zgłoś naruszenie zasad

 


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro