Wpisz czego szukasz

Znajdziemy sprzedawców, którzy mają wszystko czego szukasz.

Wprowadź frazę
, , ,
udostępnij

Volkswagen golf VI 105KM mały przebieg TDI

od
zabawkihurtowo

Lokalizacja
Kraków, woj. małopolskie

godzina do końca 
Zadaj pytanie

Parametry

  • Stan:
   Używany
  • Faktura:
   Nie wystawiam faktury
  • Rok produkcji:
   2010
  • Przebieg:
   145000 km
  • Pojemność silnika:
   1600 cm³
  • Moc:
   105 KM
  • Rodzaj paliwa:

Opis

Sprzedam bardzo zadbanego golfa 6 3D

samochód 3 drzwiowy

Silnik najlepszy w klasie 1,6 TDI bezawaryjny

samochód nie eksploatowany w mieście, jeździ wyłącznie po obwodnicy Kraków-Zabierzów

Skrzynia manualna 5 biegów

Przebieg oryginalny 145000 km

Wszystkie parametry silnika zawieszenie i pozostałych systemów w stanie idealnym

Samochód na bieżąco serwisowany i eksploatowany po wymianie układu rozrządu i pełnym serwisie olejowym

Nowe tarcze i Kocki hamulcowe brembo

Posiadam

 • 2 kluczyki
 • Książkę serwisową
 • komplet kół zimowych z oponami 1 sezon
 • Komplet kół letnich z oponami 2 sezony
 • Samochód ma aktualne OC i Przegląd

Samochód kupiłem w salonie Volvo Wadowski gdzie klient nabywający nowe auto pozostawił go w rozliczeniu,

Wyposażenie:

 • elektryczne szyby x 2
 • elektryczne lusterka podgrzewane
 • klimatyzacja
 • komputer pokładowy
 • air bag x 8
 • wyjście aux
 • fotele przednie regulowane w każdej płaszczyźnie
 • fotele w systemie iso fix
 • immobiliser
 • centralny zamek sterowany z pilota
 • podłokietnik
 • abs
 • esp
 • wspomaganie kierownicy
 • Automatyczne światła przód
 • Ledowe światła tył

Oferty sponsorowane, które mogą Cię zainteresować

O sprzedającym

zabawkihurtowo

O sprzedającym


Dane firmy

Grzegorz Antonow
GRICORP
Szwai 12
30-383 Kraków
REGON: 120189295
NIP: 6762124991

Kontakt

 • 793****** ()
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Jesteśmy przedsiębiorstwem handlowym, istniejemy od 2006 roku. Posiadamy własne magazyny i jesteśmy włascicielem oferowanego towaru dzięki czemu odbiór zamówionych towarów jest możliwy tego samego dnia. 

Szanowni Państwo. 

Odbiory towaru w dniu zakupu realizowane są w:

Magazynie Centralnym znajdującym się na ul. Szlacheckiej 92 w Brzezie k/Zabierzowa Wylot na A4 Kraków PN 

W dniu następnym możliwy odbiór 

w punkcie odbioru w Krakowie  Możliwość płatności kartą przy odbiorze ul prof. Władysława Konopczyńskiego 12 30-383  Kraków osiedle Europejskie

Pozostałe informacje

Witamy w naszym Sklepie  

Szanowni Klienci! 

Nasza załoga dokłada wszelkich starań, aby każdy oferowany produkt był zgodny z opisem aukcji. Wszystkie produkty zamówione do godziny 14 wysyłamy tego samego dnia. 90% przesyłek dociera do klientów w dniu następnym.  Zapraszamy na zakupy :-)  

Realizując ustawowy obowiązek dostarczania Klientom treści regulaminu na trwałym nośniku, zachęcamy do zapoznania się z załączonym dokumentem:  

POSTANOWIENIA OGÓLNE  

Zgodnie z ustawą z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta informujemy, że zakup na naszych aukcjach pociąga za sobą obowiązek zapłaty. Sprzedający informuje że ma obowiązek dostarczenia towaru bez wad. ZDJĘCIA  Zamieszczone na stronie zdjęcia i opisy towarów wraz z oznaczeniem ich ceny, nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego, a są jedynie zaproszeniem do składania ofert (zawarcia umowy) w rozumieniu art. 71 Kodeksu cywilnego.     

LAMPY  UWAGA 

Do zakupionych Lamp nie dołączamy żarówek z uwagi na duże prawdopodobieństwo ich uszkodzenia w transporcie.  

CENY 

 Na naszych aukcjach podajemy ceny z podatkiem VAT. W paczce, do towaru będzie dołączony paragon lub faktura zgodnie z Państwa instrukcją złożoną poprzez formularz allegro wypełniony po zakupie towaru.    

CO OZNACZAJĄ OPISY PRODUKTÓW?  

Produkt Nowy: Produkt oryginalnie zapakowany nie posiadający śladów użytkowania  Produkt Nowy z Ekspozycji sklepu:  Produkt prezentowany Klientom na wystawie bądź ekspozycji sklepu. Może posiadać drobne ślady użytkowania związane z procesem prezentacji produktu. Część produktów po złożeniu w związku z brakiem możliwości ponownego rozłożenia sprzedawane jest w opakowaniach zastępczych (dotyczy rowerków, jeździków i niektórych zabawek). Produkty te są odpowiednio oznaczone w opisie aukcji a ich cena znacząco obniżona.  

Produkt używany, potestowy:  Produkt używany, posiadający znaczne ślady użytkowania.    

WYSYŁKI 

 Wysyłki paczek realizujemy od poniedziałku do piątku w godzinach pracy za pośrednictwem Poczty Polskiej lub firmy kurierskiej. W dniu wysyłki w swojej skrzynce e-mail znajdą Państwo potwierdzenie nadania zawierające: numer nadania paczki oraz stronę do śledzenia paczek zarządzaną przez Pocztę Polską lub firmę kurierską. Koszty wysyłki towaru podajemy osobno za każdym razem dla danej aukcji. Kupując na wielu naszych aukcjach za wysyłkę zapłacą Państwo tylko raz.  W przypadku wysyłek zagranicznych o kosztach informujemy poprzez email po wcześniejszym kontakcie.   

REKLAMACJE

 1. Przedmioty sprzedawane na naszych aukcjach są nowe oraz używane a także pochodzące z ekspozycji sklepów objęte są 24 miesięczną rękojmią z wyłączeniem przedsiębiorców.  W przypadku stwierdzenia niezgodności towaru z umową prosimy o kontakt  w godzinach pracy sklepu tj. od 8 do 16, mailowo pod adresem: zabawkihurtowo@lepti.pl lub pisemnie na adres: eSklep Lepti Magazyn Centralny, ul. Szlachecka 92 32-080 Brzezie k/Zabierzowa.   

UWAGA nie udzialamy informacji na temat reklamacji  ani nie przyjmujemy reklamacji telefonicznie !!!  

 • 2. Reklamacja powinna zawierać przynajmniej: imię i nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, przedmiot reklamacji, żądanie Kupującego, okoliczności uzasadniające reklamację, tj. opis stwierdzonej niezgodności towaru z umowy.  
 • 3. Jeżeli Kupujący zażądał wymiany rzeczy lub usunięcia wady albo złożył oświadczenie o obniżeniu ceny, określając kwotę, o którą cena ma być obniżona, a Sprzedający nie ustosunkował się do tego żądania w terminie 14 dni, uważa się, że żądanie to uznał za uzasadnione. 
 • 4. Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.  
 • 5. Po uzyskaniu informacji od sprzedaacego o konieczności odesłania produktu reklamowanego do serwisu Kupujący zobowiązany jest zabezpieczyć i zapakować przesyłkę do transportu w sposób uniemożliwiający jej uszkodzenie. Sprzedający odbiera przesyłkę reklamowaną na swój koszt kurierem w uzgodnionym terminie. Jezlei Kupujący zdecyduje się bez ustalenia z kupującym na odesłanie produktu na swój koszt pokrywa koszt przesyłki reklamowanego produktu a sprzedajacy nie zwróci kosztów tej przesyłki. 
 • 6. W zakresie nieuregulowanym zastosowanie znajdują odpowiednie przepisy prawa.  PRAWO KONSUMENTA DO ODSTĄPIENIA OD UMOWY:  KTO JEST KONSUMENTEM? Za konsumenta uważa się osobę fizyczną dokonującą z przedsiębiorcą czynności prawnej niezwiązanej bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.  


ODSTĄPIENIE OD UMOWY.   

 • 1. Konsument prawo odstąpić od umowy sprzedaży w terminie 14 dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia odbioru rzeczy. Aby skorzystać z prawa odstąpienia od umowy, Konsument musi poinformować Sprzedającego, tj. GRICORP Grzegorz Antonow – dane do kontaktu: eSklep Lepti Magazyn Centralny, ul. Szlachecka 92, 32-080 Brzezie k/Zabierzowa, zabawkihurtowo@p@lepti.pl,  o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (na przykład pismo wysłane pocztą lub pocztą elektroniczną).   
 • 2. Konsument może skorzystać z wzoru formularza odstąpienia od umowy, zamieszczonego poniżej jednak nie jest to obowiązkowe. Aby zachować termin do odstąpienia od umowy, wystarczy, aby Konsument wysłał Sprzedającemu informację dotyczącą wykonania przysługującego mu prawa odstąpienia od umowy przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.   
 • 3. W przypadku odstąpienia od umowy Sprzedający zwraca wszystkie otrzymane od Konsumenta płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Konsumenta sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym Sprzedający został poinformowany o decyzji Konsumenta o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.  Zwrot płatności dokonany zostanie przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Konsumenta użyte w pierwotnej transakcji, chyba że Konsument wyraźnie zgodzi na inne rozwiązanie; w każdym przypadku Konsument nie poniesie żadnych opłat w związku z tym zwrotem, z wyjątkiem bezpośrednich kosztów związanych ze zwrotem rzeczy.  
 • 4. Sprzedający może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia mu dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.  
 • 5. W przypadku odstąpienia od umowy rzecz należy odesłać lub przekazać na adres: eSklep Lepti Magazyn Centralny, ul. Szlachecka 92, 32-080 Brzezie k/Zabierzowa niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 14 dni od dnia, w którym Konsument poinformował Sprzedającego o odstąpieniu od umowy. Termin jest zachowany, jeżeli Konsument odeśle rzecz przed upływem terminu 14 dni. Konsument będzie musiał ponieść bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.  
 • 6. Zgodnie z art. 34 ust. 4 ustawy o prawach konsumenta: „Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości rzeczy będące wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania rzeczy.” W przypadku, gdy zwracany towar posiada wady, które powodują zmniejszenie jego wartości a związane są z korzystaniem przez Konsumenta z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania towaru, Sprzedający jest uprawiony do potrącenia z kwoty zwracanej Konsumentowi, kwoty, o którą zmniejszyła się wartość towaru.

  

 • WZÓR FORMULARZA ODSTĄPIENIA OD UMOWY  

Adresat: eSklep Lepti Magazyn Centralny, ul. Szlachecka 92, 32-080 Brzezie k/Zabierzowa Ja/My(*) niniejszym informuję/informujemy(*) o moim/naszym odstąpieniu od umowy sprzedaży następujących rzeczy: ............................................................  Data zawarcia umowy(*)/odbioru(*): .....................................................  Imię i nazwisko konsumenta(-ów): .........................................................  Adres konsumenta(-ów): .........................................................................  Podpis konsumenta(-ów) (tylko jeżeli formularz jest przesyłany w wersji papierowej) .............................  Data: ............................... (*) Niepotrzebne skreślić.  

PRZYPADKI BRAKU MOŻLIWOŚCI ODSTĄPIENIA OD UMOWY:  

Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Konsumentowi w odniesieniu do umów:    

 • 1. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;  
 • 2. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;  
 • 3. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;  
 • 4. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;  
 • 5. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu; 
 • 6. zawartej w drodze aukcji publicznej;  
 • 7. inne wymienione w art. 38 ustawy o prawach konsumenta  

MOŻLIWOŚĆ SKORZYSTANIA Z POZASĄDOWYCH SPOSOBÓW ROZPATRYWANIA REKLAMACJI I DOCHODZENIA ROSZCZEŃ ORAZ DOSTĘP DO TYCH PROCEDUR:  

Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Krakowie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się pod następującym adresem: www.uokik.gov.pl, w zakładce „Rozstrzyganie sporów konsumenckich


Numer oferty: 9543160595

Ostatnio przeglądane

zamknij

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro

zamknij

Dodałeś przedmiot do koszyka

przejdź do koszyka