Ustronie Morskie weekend majowy nad morzem majówka

od
ramzes26_85
35,00
9 dni do końca 
Zadaj pytanie

Parametry

    • Faktura:
      Nie wystawiam faktury

Opis

Serdecznie zapraszamy Państwa na majowy weekend do Ustronia Morskiego. Nasz dom znajduje się w samym centrum miejscowości. W najbliższym sąsiedztwie jest bank (bankomat), poczta, supersam oraz nowoczesne centrum sportowe z kompleksem basenów, boiskami, kortem tenisowym oraz placem zabaw dla najmłodszych. Odległość do morza to zaledwie 200 metrów w linii prostej.

Oferujemy Państwu pokoje 2, 3, 4, 5-osobowe z indywidualnymi łazienkami lub łazienkami do dwóch pokoi. Pokoje wyposażone są w telewizor, radio, czajnik, niezbędne naczynia i sprzęt plażowy. Nasz obiekt dysponuje dostępem do Wi-Fi. Wczasowicze mają do swojej dyspozycji lodówkę oraz ogólnodostępną kuchnię. Zmotoryzowanym oferujemy bezpłatne miejsce parkingowe przed domem. W bezpośredniej okolicy istnieje możliwość skorzystania z całodziennego wyżywienia.

Gmina Ustronie Morskie posiada dobrze rozwiniętą sieć ścieżek rowerowych, m.in. w ramach Międzynarodowej Nadmorskiej Trasy Rowerowej. Do największych atrakcji należą m.in.: wspaniała przyroda - piaszczyste plaże i lasy, w których rosną najstarsze w Polsce dęby, a także Lotnisko w Bagiczu, latarnia morska w Gąskach oraz ciekawe przykłady średniowiecznej architektury.

Rezerwacja pod nr tel. 606 886 420.

Dzieci do lat 5 bezpłatnie.

Gorąco zapraszamy.

Lokalizacja

Wolbrom, woj. małopolskie

O sprzedającym

ramzes26_85
ramzes26_85
Numer oferty:7947529089
Zgłoś naruszenie zasad

 


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro