RUSINOWO koło JAROSŁAWCA domki letniskowe 6 osób

od
Super Sprzedawcy
phfatalaszek
200,00
Zadaj pytanie

Parametry

  • Faktura:
   Wystawiam fakturę VAT
  • Region:
   Nad morzem

Opis

Święty Spokój to kompleks NOWYCH,w pełni wyposażonych domków letniskowych o powierzchni 42m2 położonych w uroczym ,spokojnym Rusinowie(zachodniopomorskie) koło Jarosławca

Domki 6-osobowe :salon z rozkładanym narożnikiem i aneksem kuchennym(w salonie klimatyzacja),2 sypialnie(rozkładana sofa 140x200;łóżko piętrowe),łazienka z pralką automatyczną.

Aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem :lodówką ,2-palnikową płytą indukcyjną i kuchenką mikrofalową.

Taras.

Przy każdym domku grill.

Na terenie ogrodzonej posesji plac zabaw.

Do morza ok.500m

w pobliżu duży,nowy bardzo dobrze zaopatrzony sklep spożywczy.

Plaża w Rusinowie jest szeroka i NIEZATŁOCZONA-tutaj nie ma "rezerwacji" :)

Do większej miejscowości -Jarosławca-2km.

cennik 2019

maj ,do 19 czerwca 200zł /doba/domek

od 20 czerwca do 05 lipca 250zł/doba/domek

od 6 lipca do 19 sierpnia 300zł/doba/domek

od 20 sierpnia 200zł/doba/domek

Zagwarantowane miejsce parkingowe.

Dodatkowe opłaty:opłata "klimatyczna" -gmina Postomino+prąd wg wskazań licznika w domku.

zapraszamy!

droga na plażę,za lasem plaża

Lokalizacja

Poznań, woj. wielkopolskie

O sprzedającym

phfatalaszek
phfatalaszek

Dane firmy

MONIKA PAETZ
PH FATAŁASZEK
Pamiątkowa 23/1
61-505 Poznań
REGON: 301177228
NIP: 779-126-88-36

Kontakt

 • 608****** (pokaż)
poniedziałek - niedziela
08:00 - 18:00

Informacje o sprzedającym

PHFATAŁASZEK MONIKA PAETZ

ul.Pamiątkowa 23/1 61-505 Poznań

NIP 7791268836

telefon 608890809


KOSZTY WYSYŁKI przedstawione w aukcjach PHFATALASZEK są faktycznie ponoszonymi kosztami przez SPRZEDAJĄCEGO! 

SPRZEDAJĄCY nie osiąga w zw. z tym żadnego dochodu !!! 

Oceniając transakcję proszę mieć na uwadze,że nieważne ,czy zakupiony towar kosztuje 20zł czy 200zł,koszt wysyłki jest zawsze. 

A ponieważ u PHFATALASZEK rozprzedaż -(zniżki od cen producenta wynoszą conajmniej 50%) trwa cały rok,proszę nie wymagać by wysyłać ceniącą się cenowo markę DESIGUAL gratis :),tylko dlatego,że ona sporo kosztuje:).

Pozostałe informacje

UWAGA UWAGA!!

KOSZTY WYSYŁKI przedstawione w aukcjach PHFATALASZEK są faktycznie ponoszonymi kosztami przez SPRZEDAJĄCEGO!

SPRZEDAJĄCY nie osiąga w zw. z tym żadnego dochodu !!!

Oceniając transakcję proszę mieć na uwadze,że nieważne ,czy zakupiony towar kosztuje 20zł czy 200zł,koszt wysyłki jest zawsze.

A ponieważ u PHFATALASZEK rozprzedaż -(zniżki od cen producenta wynoszą conajmniej 50%) trwa cały rok,proszę nie wymagać by wysyłać ceniącą się cenowo markę DESIGUAL gratis :),tylko dlatego,że ona sporo kosztuje:).


DANE SPRZEDAJĄCEGO Sprzedającym jest MONIKA PAETZ PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE FATAŁASZEK NIP 7791268836, REGON 301177228. Dane kontaktowe Sprzedającego: adres miejsca wykonywania działalności i adres do doręczeń: ul. Pamiątkowa 23/1, 61-505 Poznań, adres poczty elektronicznej: ciuchdlaciebie@vp.pl,     numer telefonu: + 48 608 890 809. Nazwa Konta Sprzedającego na Allegro: PHFATALASZEK Umowa sprzedaży między Sprzedającym i Kupującym zawierana jest zgodnie z prawem polskim i w języku polskim.

PRAWO ODSTĄPIENIA OD UMOWY Konsument, który zawarł umowę na odległość, może w terminie 14 dni kalendarzowych od otrzyamnia towaru odstąpić od niej bez podawania przyczyny i bez ponoszenia kosztów, z wyjątkiem kosztów określonych poniżej. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy może zostać złożone na przykład: pisemnie na adres: ul. Pamiątkowa 23/1, 61-505 Poznań;  w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: ciuchdlaciebie@vp.pl; Przykładowy wzór formularza odstąpienia od umowy stanowi załącznik nr 2 do ustawy o prawach konsumenta. .Konsument może skorzystać z wzoru formularza, jednak nie jest to obowiązkowe. FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY PHFATAŁASZEK dostępny jest w innej zakładce.

Od momentu odstąpienia od umowy konsument ma 14 dni na zwrot towaru na adres sprzedającego podany powyżej. Sprzedający ma obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta o odstąpieniu od umowy, zwrócić konsumentowi wszystkie dokonane przez niego płatności, w tym koszty dostawy Towaru (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Kupującego sposobu dostawy innego niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w opisie Transakcji). Sprzedający dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. Jeżeli Sprzedający nie zaproponował, że sam odbierze Towar od konsumenta, może wstrzymać się ze zwrotem płatności otrzymanych od konsumenta do chwili otrzymania Towaru z powrotem lub dostarczenia przez konsumenta dowodu jego odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej. Konsument ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości Towaru będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania Towaru. Możliwe koszty odstąpienia od umowy Możliwe koszty związane z odstąpieniem przez konsumenta od umowy, które obowiązany jest ponieść konsument:     Jeżeli konsument wybrał sposób dostawy Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób dostawy dostępny w opisie danej Transakcji, Sprzedający nie jest zobowiązany do zwrotu konsumentowi poniesionych przez niego dodatkowych kosztów. Konsument ponosi bezpośrednie koszty zwrotu Towaru.

REKLAMACJA TOWARU  podstawa i zakres odpowiedzialności Sprzedającego względem Kupującego, jeżeli sprzedany Towar ma wadę fizyczną lub prawną (rękojmia) są określone powszechnie obowiązującymi przepisami prawa, w szczególności w Kodeksie Cywilnym. Sprzedawca obowiązany jest dostarczyć Towar bez wad. Reklamacja (w tym także zawiadomienie o niezgodności Towaru z umową sprzedaży oraz zgłoszenie odpowiedniego żądania sposobu doprowadzenia Towaru do zgodności z umową sprzedaży lub złożenie oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy sprzedaży) może zostać złożona przez Kupującego na przykład:     pisemnie na adres: ul. Pamiątkowa 23/1, 61-505 Poznań;     w formie elektronicznej za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: ciuchdlaciebie@vp.pl; Zaleca się podanie przez Kupującego w opisie reklamacji: (1) informacji i okoliczności dotyczących przedmiotu reklamacji, w szczególności rodzaju i daty wystąpienia niezgodności (wady); (2) żądania sposobu doprowadzenia Towaru do zgodności z umową sprzedaży lub oświadczenia o obniżeniu ceny albo odstąpieniu od umowy sprzedaży(Klient nie może jednak odstąpić od umowy sprzedaży, gdy wada Towaru jest nieistotna.); oraz (3) danych kontaktowych składającego reklamację – ułatwi to i przyspieszy rozpatrzenie reklamacji przez Sprzedającego. Wymogi podane w zdaniu poprzednim mają formę jedynie zalecenia i nie wpływają na skuteczność reklamacji złożonych z pominięciem zalecanego opisu reklamacji. Sprzedający ustosunkuje się do reklamacji Kupującego niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia jej złożenia. Brak ustosunkowania się Sprzedającego w powyższym terminie oznacza, że Sprzedający uznał reklamację za uzasadnioną. W przypadku, gdy do ustosunkowania się przez Sprzedającego do reklamacji Kupującego lub do wykonania uprawnień Kupującego wynikających z niezgodności Towaru z umową sprzedaży (rękojmi) niezbędne będzie dostarczenie Towaru do Sprzedającego, Kupujący zostanie poproszony przez Sprzedającego o dostarczenie Towaru na koszt Sprzedającego na adres ul. Pamiątkowa 23/1, 61-505 Poznań. Jeżeli jednak ze względu na rodzaj niezgodności, rodzaj Towaru lub sposób jego zamontowania dostarczenie Towaru przez Kupującego byłoby niemożliwe albo nadmiernie utrudnione, Kupujący obowiązany jest, po uprzednim uzgodnieniu terminu, udostępnić Towar Sprzedającemu w miejscu, w którym Towar się znajduje. 

Porady konsumenckie w przypadku jakichkolwiek wątpliowści,udzielane są pod przez Federację Konsumentów pod bezpłatnym numerem infolinii konsumenckiej 800 007 707 oraz przez Stowarzyszenie Konsumentów Polskich pod adresem email porady@dlakonsumentow.pl.

 DANE OSOBOWE Administratorem danych osobowych Kupujących biorących udział w Transakcjach Sprzedającego jest Sprzedający . Sprzedający otrzymuje od Grupy Allegro. Dane osobowe Kupującego są przetwarzane zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. 1997 Nr 133, poz. 883 ze zm.). Sprzedający zapewnia Kupującym realizację uprawnień wynikających z powyższej ustawy oraz z innych powszechnie obowiązujących przepisów. Cel zbierania danych i odbiorcy danych Dane osobowe Kupujących przetwarzane są wyłącznie w celach związanych z przeprowadzeniem Transakcji Sprzedającego i z realizacją umów sprzedaży zawartych w wyniku Transakcji Sprzedającego. Podstawą przetwarzania danych osobowych Kupującego jest konieczność realizacji umowy sprzedaży, której jest stroną lub podjęcia na jego żądanie działań przed jej zawarciem. Jeżeli Kupujący wyrazi uprzednią zgodę, to dane Kupującego mogą być przetwarzane także w innym celu, o którym mowa w udzielanej zgodzie przez Kupującego. W przypadku Kupującego, który korzysta ze sposobu dostawy przesyłką pocztową lub przesyłką kurierską, Sprzedający udostępnia zebrane dane osobowe Kupującego wybranemu przewoźnikowi lub pośrednikowi realizującemu przesyłki na zlecenie Sprzedającego. Prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania Kupujący ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. 

Numer oferty:7837411795
Zgłoś naruszenie zasad

 


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro