REMONT MASZYN KOLEJOWYCH - SERWIS I GWARANCJA

od
kryzbyt
3 500,00
Zadaj pytanie

Parametry

    • Faktura:
      Wystawiam fakturę VAT

Opis

Od ponad 15 lat zajmujemy się remontami małych maszyn kolejowych : zakrętarek Skalmierzyce, Robel, Geismar, kluczy spalinowo-udarowych Master35, wiertarek do szyn i podkładów, szlifierek oraz przecinarek do szyn. Ponadto wykonujemy remonty i naprawy silników spalinowych, urządzeń zakręcających przekładni, układu sterującego, układu zaciskowego oraz wielu innych usterek.

Maszyny naprawiamy na terenie naszej firmy – w specjalnie przystosowanym warsztacie. Serwis w naszej firmie to zespół wykwalifikowanych inżynierów i mechaników. Kadrę serwisantów cechuje wieloletnie doświadczenie w branży napraw maszyn i urządzeń. Świadczymy usługi remontów maszyn i urządzeń, napraw bieżących, remontów kapitalnych jak również stałego nadzoru nad maszynami u klienta. Zewnętrzną usługę utrzymania ruchu możemy świadczyć dla każdego rodzaju produkcji i stosowanych maszyn i urządzeń.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY !

43-155 BIERUŃ

ul. Warszawska 319

tel. (32) 329-61-86 wew. 14, tel. kom. 508-292-594

Lokalizacja

BIERUŃ, woj. śląskie

O sprzedającym

kryzbyt
kryzbyt

Dane firmy

Z. M. P. KRYZBYT Sp. z o.o..
ul. WARSZAWSKA 319
43-155 BIERUŃ
REGON: 278103180
NIP: 646-260-51-14

Kontakt

  • 690******** (pokaż)
  • 508******** (pokaż)
poniedziałek - piątek
07:00 - 15:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Jesteśmy producentem narzędzi ręcznych do robót torowych ! 

Świadczymy usługi w zakresie : 

- remontu i napraw bieżących oraz modernizacji sprzętu kolejowego a w szczególności : zakrętarek kolejowych SKALMIERZYCE, ROBEL, GEISMAR, wiertarek do szyn i podkładów kolejowych, szlifierek do szyn i rozjazów, kluczy spalinowo-udarowych MASTER35 itp.

-  obróbki metali metodą CNC (toczenie CNC, frezowanie CNC) oraz na urządzeniach konwencjonalnych. Posiadamy własny nowoczesny park maszynowy do obróbki skrawaniem i spawania, możemy wykonywać usługi dłutowania i szlifowania 

- usługi wypalarki plazowej - posiadamy wypalarkę plazmową firmy Stigal – palenie w zakresie 2-50 mm. 

Pozostałe informacje

W związku z zakupami nowych maszyn posiadamy obecnie wolne moce produkcyjne na obrabiarkach sterowanych numerycznie jak i konwencjonalnych. W tym roku zakupiliśmy dodatkowo : tokarkę sterowaną numerycznie TK 500 – fi 520 mm x 1500 mm i centrum frezerskie VMC 1200 – (stół 600 mm x 1200 mm). 


Wykonujemy we własnym zakresie potrzebne części zamienne (wg wzorów i rysunków) używając w tym celu najnowszych materiałów (również wymaganej obróbki cieplnej), tak aby uzyskać części o najlepszych parametrach techniczno – eksploatacyjnych. Wykonujemy nietypowe zamówienia wg potrzeb Klienta, lub dostarczonego wzoru bądź wg specjalnych wymagań wykonując niezbędną dokumentację techniczną.


Zapraszamy do odwiedzenia naszych stron :

www.kryzbyt.eu

www.kryzbyt.pl 

Numer oferty:7413400308
Zgłoś naruszenie zasad

 


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro