, , ,

Rejsy w Chorwacji jachtem Dufour 45 Pasja

od
yachtingmorski
Odbiór osobisty
Zadar
12 godzin do końca 
Zadaj pytanie

Parametry

  • Faktura:
   Wystawiam fakturę VAT
  • Typ obiektu:
   inny

Opis

Rejsy w Chorwacji z Pasją - jachtem Dufour 45

Serdecznie zapraszamy wszystkich spragnionych żeglarskiej przygody na jachcie w Chorwacji. Nasze rejsy w Chorwacji z Pasją to znacznie więcej niż oczekujesz od rejsu morskiego. Popłyń z nami i poczuj różnicę! Gwarantujemy wspaniałe przeżycia!

NASZE REJSY W CHORWACJI Z PASJĄ TO:

 • Komfortowy, bezpieczny, bogato wyposażony i niezawodny jacht Dufour 45, s/y Pasja, zaprojektowany z myślą o błękitnych wodach ciepłych mórz całego świata. Doskonały do żeglowania rodzinnego i w gronie przyjaciół.
 • Próba zbliżenia się do współczesnego ideału żeglarskiego: na jachcie w 4 dwu-osobowych kabinach, zaokrętowanych jest maksymalnie 7 uczestników + kapitan. Zapewniamy tym wysoki komfort żeglowania i przebywania na jachcie. W mesie nikt nie śpi, pozostaje wolna, jako pomieszczenie wspólne załogi, przez cały czas trwania rejsu.
 • Pogodny, doświadczony polski kapitan, który żegluje od dziecka, od kilku lat na stałe mieszka w Chorwacji i biegle operuje językiem chorwackim. Dzięki bardzo dobrej znajomości akwenu, chorwackich wysp i ludzi ich zamieszkujących nasze rejsy w Chorwacji mają charakter żeglarskiej opowieści o tym wspaniałym kraju, jego wyspach, kulturze i wspaniałościach kulinarnych.
 • Ciekawie dobrane tematycznie trasy rejsów, podczas których koncentrujemy się na różnych aspektach poznawania Chorwacji – zwiedzamy zabytki wpisane na listę światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO, zachwycamy się walorami przyrodniczymi parków krajobrazowych, bawimy się do białego rana na lokalnej fieście organizowanej na jednej z wysp, czy też płyniemy szlakiem specjałów kuchni chorwackiej.
 • Doskonała okazja do zdobywania żeglarskiego doświadczenia. Nasz doświadczony kapitan, instruktor żeglarstwa PZŻ, chętnie przekazuje swoją wiedzę żeglarską. Po rejsie każdy z uczestników otrzymuje „opinię z rejsu“ i „wyciąg z dziennika jachtowego“, które to dokumenty są podstawą do uzyskania wyższych stopni żeglarskich.
 • Wszystkie opłaty związane z żeglowaniem zawarte są w cenie rejsu, tak, abyście nie martwili się o koszty i mogli skoncentrować się na aktywnym wypoczynku w wyśmienitej atmosferze.
 • 12 lat doświadczenia w organizacji rejsów, gwarancja komfortu przebywania na jachcie i profesjonalnej obsługi na najwyższym poziomie.
 • Stały dostęp do bezprzewodowego internetu na pokładzie jachtu, możliwość dzielenia się z innymi na bieżąco zdjęciami, przeżyciami i emocjami towarzyszącymi żeglarskiej pasji.
 • Przygoda dla każdego, niezależnie od wieku i posiadanego doświadczenia żeglarskiego.

Dufour 45 s/y Pasja

Dufour 45 Pasja jest zaprojektowany z myślą o żeglowaniu po ciepłych morzach całego świata. Szybkość, niezawodność, przestronność wnętrza, dzielność morska w połączeniu z bogatym wyposażeniem gwarantują wspaniałe przeżycia podczas żeglugi.

Dane techniczne jachtu:

Długość: 13,90 m

Szerokość: 4,30 m

Zanurzenie: 1,95 m

Ilość wody/paliwa: 450/220 dm3

Ilość kabin: 4

Ilość miejsc: do 7 + kapitan

Dufour 45 Pasja jest idealny dla grupy do 7 osób, rodziny lub 3 par płynących wspólnie.

Zdjęcia, dane techniczne, opis wyposażenia jachtu: https://yachtingmorski.pl/dufour-45-pasja/

Wyposażenie dodatkowe zwiększające komfort żeglowania i przebywania na jachcie:

 • ponton wraz z silnikiem
 • grill jachtowy
 • panele słoneczne o mocy 220W
 • genaker
 • bieżący bezprzewodowy dostęp do Internetu podczas postoju i żeglugi jachtu
 • TV LED
 • zamrażarka

Port macierzysty jachtu: Zadar

Trasa rejsu: Najpiękniejsze zakątki archipelagu Zadarskiego (Zadar-Iż-Molat-Sakarun-Sali-Kornaty-Żut-Zadar) i inne.

Szczegółowy grafik rejsów: https://yachtingmorski.pl/rejsy-w-chorwacji-z-pasja/

Cena rejsu od osoby wynosi: (okres 7 dni, sobota - sobota, wybrany tydzień)

- 25.04. - 30.05.2020 - od 1 895 PLN;

- 30.05. - 27.06.2020 - od 2 195 PLN;

- 27.06. - 29.08.2020 - od 2 495 PLN;

- 29.08. - 03.10.2020 - od 2 195 PLN;

- 03.10. - 25.10.2020 - od 1 895 PLN;

Cena rejsu obejmuje:

 • zakwaterowanie na jachcie Dufour 45 s/y Pasja w kabinie. Na jachcie będzie zakwaterowanych max. 7 osób + kapitan. W mesie nikt nie śpi. Pozostaje wolna, jako część wspólna dla załogi, przez cały czas trwania rejsu.
 • troskliwą opiekę doświadczonego kapitana, opiekuna jednostki
 • opłaty portowe
 • paliwo do jachtu
 • sprzątanie końcowe jachtu
 • pościel
 • dostęp do bezprzewodowego internetu na jachcie

Cena rejsu nie obejmuje:

 • kaucji zwrotna za jacht w wysokości 50 Euro od osoby
 • składki na wyżywienie kupowane na bieżąco w trakcie trwania rejsu w wysokości 50 Euro od osoby; Załoga pokrywa koszty wyżywienia kapitana
 • opłaty klimatycznej w wysokości 10 euro od osoby na tydzień.

Warunki rezerwacji: I rata w wysokości 30% ceny rejsu, reszta płatna na miesiąc przed terminem rejsu.

JEDZENIE NA PASJI

Przykładamy dużą wagę do jakości wyżywienia na pokładzie Pasji, gdyż uważamy, że dobre jedzenie to jeden z najważniejszych elementów udanego rejsu morskiego i dobrego wypoczynku. Posiłki przygotowywane są wspólnie przez załogę w wachtach, ze świeżych produktów, kupowanych na bieżąco podczas rejsu. Zakupy robimy w sklepach, na targach rybnych i warzywno-owocowych, a także korzystamy ze sprawdzonych źródeł – znajomych lokalnych rybaków, którzy zaopatrują nas w kalmary, ośmiornice, ryby i inne owoce morza. Na Pasji masz okazję poznać smak adriatyckiego kalmara przyrządzanego na różne sposoby przez naszego kapitana, a także wziąć udział w klimatycznej kolacji rybnej serwowanej prosto z grilla, podczas postoju jachtu, w jednej z urokliwych zatok. Dominuje lekka kuchnia śródziemnomorska, oparta na rybach, owocach morza, wyśmienitych serach kozich, owczych i chorwackiej oliwie z oliwek. Dzięki bardzo dobrej znajomości akwenu i języka chorwackiego, wiemy także, gdzie na trasie rejsu, zjeść wyśmienite posiłki w lokalnych konobach, w przystępnych cenach.

Składka na wyżywienie przygotowywane na jachcie wynosi 50 Euro od osoby. Pieniądze te wystarczają na swobodne kształtowanie menu. Kapitan jest zwolniony z wpłat do kasy jachtowej. W lokalnych restauracjach każdy płaci za siebie, a kolacja dla kapitana jest opłacana ze wspólnej kasy.

ZAKWATEROWANIE NA PASJI

Zależy nam na tym, żeby na Pasji, każdy czuł się wyjątkowo, komfortowo i dobrze wypoczywał. Maksymalna liczba osób, które okrętujemy na jachcie, w czterech kabinach, to 7 + kapitan. Dzięki temu, każdy ma własną koję w kajucie i swoją prywatną przestrzeń. W mesie nikt nie śpi. Pozostaje ona wolna przez cały czas trwania rejsu, jako pomieszczenie wspólne załogi. Takie zagospodarowanie przestrzeni jachtowej gwarantuje wygodę dla wszystkich uczestników, zarówno przy wspólnych posiłkach w mesie, jak i podczas przebywania w kokpicie jachtu.

Na rejsy w Chorwacji zapisujemy pojedyncze osoby, pary oraz przyjmujemy zgłoszenia grupowe. Nie musisz posiadać doświadczenia żeglarskiego. Jeśli reprezentujesz grupę 6-7 osób, zapoznaj się z naszą ofertą czarteru Pasji z kapitanem https://yachtingmorski.pl/czarter-jachtu-dufour-45-pasja-z-kapitanem-w-chorwacji/

Możemy także zorganizować rejs w Chorwacji dla większej grupy na kilku jachtach.

UWAGA: OGŁOSZENIE DOTYCZY REJSÓW W CENIE 1895 PLN w terminach majowych i październikowych 2020

Jeśli jesteś zainteresowany rejsem w innym terminie, skontaktuj się z nami.

Istnieje możliwość wyczarterowania całego jachtu dla rodziny lub grupy znajomych.

Sailing Club Yachting Morski

Rejsy morskie, czartery jachtów, szkolenia żeglarskie

www.yachtingmorski.pl

T: 601 326 637

M: kontakt@yachtingmorski.pl

Oferty sponsorowane, które mogą Cię zainteresować

O sprzedającym

yachtingmorski

O sprzedającym

yachtingmorski

Dane firmy

Paweł Szymański
Sailing Club Yachting Morski
Pancera 9/29
03-187 Warszawa
REGON: 140419963
NIP: 5242521030

Kontakt

 • 004********** (pokaż)
 • 004********** (pokaż)
poniedziałek - niedziela
08:00 - 22:00

Informacje o sprzedającym

WYBIERZ SIĘ W ŻEGLARSKĄ PODRÓŻ Z YACHTING MORSKI 

Nasza historia ma swój początek na Zalewie Zegrzyńskim – kapitan Paweł Szymański rozpoczynał tu swoją przygodę z żeglarstwem – regatowo na „Optymiście” i rodzinnie na jachcie o wdzięcznej nazwie „Kleks”. To lata 90-te, czas gdy na Mazury pływało się na długie, miesięczne żeglarskie wakacje, czekając na odpowiedni stan wody na Narwi w Ostrołęce. Przez wiele lat żeglowania na Kleksie, prowadzenia szkoleń na patent żeglarza i sternika jachtowego na Zalewie Zegrzyńskim, organizacji rejsów morskich i śródlądowych, żeglarstwo stało się jego drugą naturą, czymś naturalnym, jak oddychanie. 

„Na pytanie jak najlepiej nauczyć się żeglowania zawsze odpowiadam, że nie można iść na skróty i należy dobrze opanować Omegę lub inny jacht otwartopokładowy. To podstawa! Potem jest już tylko większy jacht, liczniejsza załoga, odpowiedzialność, szlifowanie umiejętności dowodzenia i przewidywania warunków na akwenie” 

Ze wszystkich jezior i mórz, po których pływał nasz kapitan, największe wrażenie wywarła na nim Chorwacja. Po raz pierwszy żeglował tutaj w 2001 roku. 

„Wtedy jeszcze nie wiedziałem, że Chorwacja stanie mi się bliska nie tylko żeglarsko, profesjonalnie, ale także jako miejsce do życia. Nigdy nie zapomnę widoku rozgwieżdżonego nieba gdzieś między Korculą i Lastovem, na swoim pierwszym rejsie w Chorwacji” 

CHORWACKA EUFORIJA 

Marzec 2006 to początki firmy Yachting Morski, stworzonej na bazie wiedzy i żeglarskiej pasji Pawła Szymańskiego. Nasze pierwsze rejsy w Chorwacji organizowaliśmy na Euforiji – wygodnym morskim jachcie z zacięciem regatowym. Od samego początku stawialiśmy na wysoką jakość rejsów, komfort przebywania na jachcie i wyśmienitą atmosferę. Żeglowanie na Euforiji to czas nauki, odkrywania Chorwacji, jej kultury i obyczajów, poznawania ludzi, dzięki którym mamy możliwość rozwijania się. Naszą misją jest propagowanie turystyki aktywnej na pokładzie jachtu wraz z możliwością doskonalenia umiejętności żeglarskich. Z nami poczujesz różnicę! rejs-chorwacja-zaloga-jacht 

ŻEGLOWANIE Z PASJĄ 

Od 2009 roku przenieśliśmy Yachting Morski w inny wymiar. Do naszej floty dołączył komfortowy, idealnie piękny, nowoczesny Dufour 45. Pasja jest szybka, dzielna, ma klasyczną linię jachtu, fantastycznie prezentuje się na morzu i oferuje mnóstwo pozytywnych wrażeń z żeglowania. Dzięki bogatemu wyposażeniu oraz wypracowanym przez nas we wcześniejszych latach wysokim standardom, rejsy w Chorwacji na Pasji są kwintesencją „romantycznej rekreacji” i czymś więcej niż tylko rejsem morskim po ciepłych wodach. Są także świetną okazją do uczenia się i zgłębiania tajników żeglarstwa. 

„Lubię pływać z ludźmi, którzy cenią na jachcie dobrą kuchnię, kulturalną atmosferę i 100% żeglarstwa w żeglarstwie”

 W takiej konwencji dziś organizujemy też rejsy morskie na innych akwenach. Możesz się z nami wybrać na rejs w całym basenie Morza Śródziemnego, a także żeglować po Karaibach i wodach Polinezji Francuskiej. Pomożemy Ci w wyczarterowaniu odpowiedniego jachtu i zaplanowaniu rejsu, jeśli posiadasz wiedzę i umiejętności aby poprowadzić samodzielnie jacht morski. Oferujemy także pomoc w zaplanowaniu Twojej ścieżki żeglarskiej, szkolenia żeglarskie i motorowodne, dzięki którym spełnisz swoje marzenia o byciu kapitanem. 

Daj się porwać na rejs, zaplanuj swój żeglarski rozwój z Yachting Morski.

Numer oferty: 8888560412

Ostatnio przeglądane

Zadaj pytanie

Zaloguj się

Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas poprzez skorzystanie z ustawień swojego konta.

zamknij

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro