, , ,

NOWY pensjonat nad MORZEM- 20 pokoi+BASEN -BIZNES

od
Client:62737606
3 290 000,00
Odbiór osobistyBobolin, woj. zachodniopomorskie
2 miesiące do końca 
Zadaj pytanie

Parametry

  • Faktura:
   Nie wystawiam faktury
  • Powierzchnia:
   500 m²
  • Rok budowy:
   2018
  • Powierzchnia działki:
   2500 m²
  • Typ komercyjny:
   pensjonat
  • Ogrzewanie:
   elektryczne
  • Miejsce parkingowe:
   parking naziemny
  • Informacje dodatkowe:
   ochrona, alarm przeciwpożarowy, alarm antywłamaniowy, recepcja
  • Media:
   prąd, siła, woda

Opis

Oferta dotyczy sprzedaży 100% udziałów w spółce z. o.o., która jest właścicielem obiektu Złociste Zacisze w miejscowości Bobolin (Uzdrowisko Dąbki), który znajduje się jedyne 1200 metrów od morza.

Warto podkreślić, że sprzedaż obejmuje nie tylko sam budynek, BASEN i działkę, na której są usadowione, ale CAŁY GOTOWY I POUKŁADANY BIZNES, który obejmuje między innymi program hotelowy, stronę internetową, wpisy na różnych portalach branżowych, konto na booking.com ze średnią ocen 8,9 i praktycznie wszystkie inne elementy niezbędne do funkcjonowania obiektu (lista niektórych z nich w opisie poniżej).

Tym samym jest to idealna oferta dla kogoś, kto chciałby zainwestować, ale nie ma doświadczenia w branży turystycznej! Zapewniamy kompletny know how!

INFORMACJE O BUDYNKU:

Został oddany do użytku w lipcu 2018 roku więc jest praktycznie NOWY! Ma za sobą dopiero 2 sezony, a niektóre jego części zostały wykończone w roku 2019.

Wszystko więc jest świeże, a jednocześnie sprawdzone.

Ilość pokoi (każdy w wysokim standardzie i z łazienką): 20

Ilość kuchni przypisanych do pokoi: 2

Ilość apartamentów (z wyposażeniem): 2

Do każdego pokoju przynależy fragment tarasu.

Łączna powierzchnia: 500m2

Technologia budowy: szkieletowa

Ocieplenie: 15cm wełny + 10 cm styropian (przygotowany do użytkowania cały rok)

Ogrzewanie: elektryczne w formie mat grzewczych na podczerwień sterowanych elektronicznie (dzięki czemu można ogrzewać jedynie wybrane pomieszczenia i dla każdego z nich ustawić indywidualną temperaturę).

Konkretnie zainteresowanym osobom możemy zaprezentować projekty, zdjęcia z budowy itp.

Zaraz przy budynku znajduje się podgrzewany BASEN o wielkości 50m2 i głębokości 1,35m (maksymalny wymiar, do którego nie jest potrzebny ratownik).

Nie jest to "zwykła dziura w ziemi", ale profesjonalny basen z maszynownią i takimi atrakcjami jak ławka do masażu, przeciwprąd, masaż karku itd.

Wydzielono w nim również brodzik dla małych dzieci.

Wszystko wykonane przez sprawdzoną firmę, która wykonuje również bieżący serwis urządzeń.

Na terenie posesji o wielkości 25 arów znajdują się również parking, wiata grillowa, plac zabaw, narzędziownia, recepcja, pomieszczenia socjalne i piękne ogrody zaprojektowane przez profesjonalnego projektanta.

Istnieje możliwość dokupienia znajdującej się obok działki o powierzchni 25 arów i rozbudowy ośrodka (postawienia drugiego budynku lub domków).

Wystarczy poczytać komentarze klientów dostępne na Google (średnia ocen 4,8) lub Booking.com (średnia ocen 8,9) by się przekonać, że wszystko jest przygotowane naprawdę profesjonalnie i z wielką starannością.

Poza obiektem i posesją cena obejmuje również:

- 14 rowerów, które stanowią element prowadzonej na miejscu wypożyczalni rowerów

- profesjonalną stronę internetową www.zlocistezacisze.pl

- system do prowadzenia hotelu (przyjmowania rezerwacji, wystawiania dokumentów sprzedażowych, zarządzania recepcją i sprzątaczkami i wieloma innymi funkcjami)

- konto na booking.com ze średnią ocen 8,9

- konto na facebooku

- wpisy na popularnych w okolicy portalach: dabki.pl, bobolin.pl, darlowko.pl itp. (obiekt jest na tyle dobrze wypromowany, że nie ma żadnego problemu z uzyskaniem w sezonie pełnego obłożenia)

- materiały marketingowe: zdjęcia, szyldy, banery, wizytówki itp.

- atrakcyjny numer telefonu

- sporą ilość zadowolonych klientów, którzy przyjeżdżali do nas powtórnie w tym roku, i którzy wrócą w kolejnych latach.

Mówiąc krótko kupując 100% udziałów w Złociste Zacisze sp. z o.o. kupujesz nie tylko nowy, piękny i doceniany przez klientów obiekt z basenem, ale CAŁY GOTOWY BIZNES!!!

GRATIS zapewniamy 40h (w razie potrzeby więcej) szkolenia przez dotychczasowych właścicieli ze wszystkich aspektów związanych z funkcjonowaniem obiektu i obsługą klientów.

Taka oferta to "złoty strzał"!

Pensjonatów do sprzedania nad Polskim morzem prawie nie ma, a jeśli już się trafiają są to obiekty stare, do remontu i ze słabymi opiniami.

Tutaj masz możliwość kupić obiekt NOWY, z BASENEM, w pełni przygotowany do kolejnego sezonu, a GRATIS otrzymasz wszystko co jest niezbędne do prowadzenia takiej działalności i profesjonalne SZKOLENIE ze strony osób, które ten pensjonat wybudowały i prowadziły przez minione dwa sezony ze świetnymi efektami!

Przed zawarciem transakcji możemy udostępnić wgląd do wszystkich dokumentów finansowych spółki potwierdzających opłacalność takiej działalności i prezentujących dochody z minionych dwóch sezonów.

Konkretnie zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

POŚREDNIKOM DZIĘKUJEMY!

Oferty sponsorowane, które mogą Cię zainteresować

Lokalizacja

Lokalizacja

Bobolin, woj. zachodniopomorskie

Numer oferty: 8657775798

Zadaj pytanie

Zaloguj się

Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas poprzez skorzystanie z ustawień swojego konta.

zamknij

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro