Sprzedaż zakończona

Kompleks produkcyjno - usługowy Wójtowo

od
centralawbs
2 690 000,00

Parametry

  • Faktura:
   Wystawiam fakturę bez VAT
  • Powierzchnia:
   6002 m²
  • Rynek:
   wtórny

Opis

Do sprzedaży kompleks produkcyjno –magazynowy położony w pod olsztyńskiej miejscowości Wójtowo, ul. Kwiatowa 2, 11-010 Barczewo, województwo warmińsko – mazurskie, w którego skład wchodzą :

 • działki nr 141/82 i 141/84 o łącznej powierzchni 2404 m2 zabudowanej budynkiem produkcyjnym o powierzchni 1103,20 m2 – zurbanizowane tereny niezabudowane i tereny przemysłowe zabudowane budynkiem gospodarczym, teren lekko nachylony, kształt regularny zbliżony do prostokąta, na działce posadowiony jest budynek produkcyjny z częścią socjalno-biurową. Nawierzchnia w części utwardzona betonem, kostką brukową i płytami betonowymi ażurowymi, w pozostałej części naturalna trawiasta, teren oświetlony, bezpośrednio dostęp komunikacyjny z ul. Kwiatowej. Budynek wolnostojący, jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony, wybudowany w technologii uprzemysłowionej.
 • działka 141/7 o łącznej powierzchni 2834 m2 zabudowana budynkami magazynowymi  oraz wyżarzarnią – teren działki płaski, kształt regularny,  zbliżony do prostokąta, w części południowej działki posadowione są 3 hale magazynowe oraz budynek wyżarzarni. Teren działki od strony zachodniej ogrodzony i obsadzony żywopłotem, nawierzchnia w części utwardzona betonem, kostką brukową i płytami betonowymi ażurowymi, w pozostałej części naturalna trawiasta.
 • działka nr 141/92 o powierzchni 0,0764 ha – działka położona na łagodnym stoku o wystawie południowej, kształt dość regularny, zbliżony do wydłużonego prostokąta. Teren działki od strony zachodniej ogrodzony i obsadzony żywopłotem, nawierzchnia naturalna trawiasta z licznymi na sadzeniami ozdobnymi. W części południowej działki usytuowane jest ujęcia wody, natomiast w części północnej posadowiona jest stacja transformatorowa. Bezpośredni dojazd do działki z ul. Kwiatowej.

Istnie możliwość obejrzenia obiektu po wcześniejszym umówienie telefonicznym terminu.

Właścicielem nieruchomości jest Warmiński Bank Spółdzielczy.

Cena sprzedaży: 2.690.000 zł

Sprzedaż objęta jest zwolnieniem z podatku VAT.

Wartość wg wyceny biegłego sądowego: 3.700.000 zł netto

Istnieje możliwość częściowego skredytowania lub rozłożenia płatności na raty.

Lokalizacja

Lokalizacja

Wójtowo, woj. warmińsko-mazurskie

O sprzedającym

centralawbs

O sprzedającym

centralawbs

Kontakt

 • 506****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
08:00 - 16:00
sobota - niedziela
zamknięte
Numer oferty:7769447816
Zgłoś naruszenie zasad

 


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro