, , ,

Działka z domem i ogrodem - Spycimierz k. Uniejowa

od
j10_03
149 000,00
2 miesiące do końca 
Zadaj pytanie

Parametry

  • Faktura:
   Nie wystawiam faktury
  • Powierzchnia:
   850 m²
  • Typ działki:
  • Kanalizacja:
   miejska
  • Droga dojazdowa:
   utwardzona
  • Media:
   prąd, woda

Opis

Sprzedam działkę z domem i ogrodem we wsi Spycimierz koło Uniejowa

Oferuję do sprzedaży działkę budowlaną z domem w malowniczej wsi Spycimierz koło Uniejowa w województwie łódzkim, blisko województwa wielkopolskiego oraz węzła „Dąbie” na autostradzie A2. Spycimierz słynie z organizowania uroczystych procesji Bożego Ciała po drogach wyłożonych dywanami kwiatowymi. Z kolei Uniejów jest uzdrowiskiem znanym z kompleksu basenów termalnych.

Położenie

Spycimierz oferuje sielankę życia na wsi a jednocześnie jest dogodnie skomunikowany infrastrukturą drogową z największymi miastami w Polsce. 15 km od oferowanej nieruchomości znajduje się węzeł „Dąbie” na autostradzie A2 a przez pobliski Uniejów przebiega DK 72. Przez Spycimierz przebiega droga asfaltowa, którą można dogodnie dojechać do Uniejowa oraz Zalewu Jeziorsko. Położenie działki docenią osoby ceniące tereny ciche i spokojne oraz entuzjaści rekreacji na świeżym powietrzu wśród rzeki i lasów. Odległość drogowa Spycimierza do wybranych miejscowości prezentuje się następująco:

- Uniejów z Termami Uniejów: 2 km,

- Łódź (DK 72): 55 km,

- Poznań (A2): 150 km,

- Warszawa (A2): 170 km.

Działka

Działka położona jest w centrum Spycimierza, ma powierzchnię 850 m2 i kształt prostokąta. Uzbrojona w energię elektryczną, wodociąg i kanalizację. Wejście bezpośrednio z ulicy. Ogrodzona, na większości długości jest to nowy płot betonowy. Odległość do pierwszego sklepu wynosi 150 m, do drugiego 250 m.

Dom

Dom jest wolnostojący i parterowy, o powierzchni ok. 60 m2, otoczony ogrodem. Mury wykonane z cegły, podłogi drewniane. Składa się z dwóch pokojów oraz kuchni między nimi, do której są doprowadzone wodociąg i kanalizacja. W każdym z pokojów okna na dwie strony, w kuchni między pokojami jest jedno okno oraz drzwi wejściowe. Dach spadzisty, poddasze do zagospodarowania. Ogrzewanie lokalne.

Atrakcje w pobliżu

- Boże Ciało w Spycimierzu (https://www.youtube.com/watch?v=6pRRk6vFhNA) – na Boże Ciało mieszkańcy Spycimierza układają na drogach wsi dywany z kwiatów. Następnie po dywanach tych, po zakończeniu mszy, przechodzi procesja. Każdego roku wieś na Boże Ciało odwiedzają tysiące wiernych i turystów.

- Kompleks termalno-basenowy w Uniejowie (www.termyuniejow.pl/pl/kompleks-termalno-basenowy-w-uniejowie) – kompleks basenów z wodą geotermalną oferujący gorące kąpiele w leczniczych solankach termalnych; obejmuje baseny kryte, otwarte oraz zespół odnowy biologicznej; baseny funkcjonują przez cały rok niezależnie od warunków atmosferycznych; łączna powierzchnia lustra wody we wszystkich basenach wynosi 1500 m2; marka rozpoznawcza Uniejowa i hit turystyki regionalnej.

- Zamek Uniejów (www.termyuniejow.pl/pl/zamek-arcybiskupow-gnieznienskich) – Zamek Arcybiskupów Gnieźnieńskich uznawany za jeden z najciekawszych zabytków Ziemi Łódzkiej; w sezonie letnim są w nim organizowane imprezy plenerowe takie jak: turnieje rycerskie, zloty entuzjastów kultury indiańskiej, jarmarki, biesiady staropolskie przy ognisku etc.; w zamku funkcjonuje restauracja Herbowa.

- Zagroda młynarska (www.termyuniejow.pl/pl/zagroda-mlynarska) – zespół muzealno-noclegowy z obiektami muzealnymi: dwór z miejscowości Nagórki, wiatraki ze Chorzepina i ze Zbylczyc, budynek inwentarski z Uniejowa, chałupa ze Skotnik oraz wierna kopia stodoły z Besiekier; odbywają się tu warsztaty rzemieślnicze: kowalstwa, wikliniarstwa, garncarstwa, bukieciarstwa oraz imprezy folklorystyczne; restauracja z jedzeniem wiejskim; centrum rekreacji konnej.

- Dom Pracy Twórczej (www.termyuniejow.pl/pl/dom-pracy-tworczej) – kulturalno-artystyczne centrum Uniejowa; projekt powstał we współpracy Gminy Uniejów z Akademią Sztuk Pięknych w Łodzi; organizator plenerów malarskich, wernisaży oraz wystaw młodych twórców.

- Kompleks boisk piłkarskich im. Włodzimierza Smolarka (www.termyuniejow.pl/pl/kompleks-boisk-pilkarskich-im-wlodzimierza-smolarka-w-uniejowie) –  dwa pełnowymiarowe boiska piłkarskie (105 x 68 m) o nawierzchni z trawy naturalnej i podgrzewaną płytą lub o nawierzchni syntetycznej;  oświetlenie boisk umożliwiające zajęcia po zmierzchu.

Zapraszamy do kontaktu

Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem numeru telefonu przypisanego do niniejszego ogłoszenia.

Cena: 149 000 zł

Telefon do mamy (preferowany kontakt): 694 488 794

Lokalizacja

Lokalizacja

Spycimierz, woj. łódzkie

Numer oferty: 8462713725

Inni klienci oglądali również

 

Zadaj pytanie

Zaloguj się

Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas poprzez skorzystanie z ustawień swojego konta.

zamknij

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro