, , ,
Morizon.pl

Działka Szczecin, 2877,00 m²

od
Morizon.pl
149 000,00
23 dni do końca 
Zadaj pytanie

Parametry

  • Faktura:
   Nie wystawiam faktury
  • Powierzchnia:
   2877 m²

Opis

DZIAŁKA SZCZECIN, 2877,00 M²

Ogłoszeniodawca: AGRO-DOM

Kontakt: Bogdan Wójcik

 • Numer licencji agenta: 2726
 • Typ działki: BUDOWLANA
 • Powierzchnia działki: 2877.00
 • Nr oferty ogłoszeniodawcy: 314/2124/OGS

Działka budowlana, Szczecin ok. 15 km, Węgornik , powiat policki, zachodniopomorskie. Działka o pow. 2877 m2 położona w małej osadzie Węgornik w okolicy Tanowa bezpośrednio przy lesie pomiędzy działkami zabudowanymi.Nieruchomość położona na skraju Puszczy Wkrzańskiej , w pobliżu jeziora Świdwie - unikalnego w skali europejskiej rezerwatu ptactwa wodnego. Działka o regularnym kształcie ,z dojazdem drogą utwardzoną szutrową. Dla działki obowiązuje aktualny Plan Przestrzennego Zagospodarowania z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Media: prąd, woda. Węgornik jest osadą w której znajdziemy budownictwo z okresu międzywojennego jak też nowo powstałe oraz w trakcie realizacji budynki o charakterze rezydencjonalnym. Osada jest otoczona ze wszystkich stron lasem co stworzyło naturalna dużą polanę. Idealne miejsce dla osób którym potrzeba spokoju i ciszy z jednoczesnym bezproblemowym i szybkim dojazdem do miasta - 15 km od centrum Szczecina. Zapraszamy do oglądania

Lokalizacja:

 • Kraj: Polska
 • Województwo: zachodniopomorskie
 • Miejscowość: Szczecin

Lokalizacja

Lokalizacja

Szczecin, woj. zachodniopomorskie

O sprzedającym

Morizon.pl

O sprzedającym

Morizon.pl

Dane firmy

Grupa Morizon sp. z o.o.
Rakowiecka 36 lok 341
02-532 Warszawa
NIP: 5213107693

Kontakt

poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Morizon.pl to serwis z największym wyborem ofert nieruchomościowych w Polsce. W naszej bazie znajduje się ponad 360 tys. ogłoszeń - mieszkań i domów z rynku wtórnego oraz pierwotnego, działek budowlanych i obiektów komercyjnych. Publikujemy oferty biur nieruchomości, deweloperów oraz osób prywatnych. 

Naszą misją jest pomoc w znalezieniu wymarzonego domu lub mieszkania.  Zależy nam, aby proces zakupu lub wynajmu nieruchomości był przejrzysty, łatwy i jak najmniej stresujący dla wszystkich stron.  

Na Allegro prezentujemy oferty naszych partnerów biznesowych - biur nieruchomości oraz deweloperów. Dzięki temu masz do nich dostęp w jednym miejscu, razem z ofertami i ogłoszeniami z innych kategorii. Nazwę biura nieruchomości lub dewelopera oferującego daną nieruchomość znajdziesz w opisie oferty.

Numer oferty: 8389362816

Zadaj pytanie

Zaloguj się

Pozwoli Ci to zaoszczędzić czas poprzez skorzystanie z ustawień swojego konta.

zamknij

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro