Chorwacja, Vodice mieszkania na wynajem

od
zsilov
300,00
miesiąc do końca 
Zadaj pytanie

Parametry

    • Faktura:
      Wystawiam fakturę bez VAT
    • Region:
      Nad morzem

Opis

Dom apartamentowy Martina leży w Vodice, w dzielnicy miasta zwanej Srimą. To urocze miejsce z pięknymi, szerokimi plażami, z dostępem do restauracji, sklepów i barów. Najbliższa, piękna plaża znajduje się 300m od apartamentów. Plaża jest dobrze zagospodarowana, wyposażona w przebieralnie, toalety itp.

Vodice to duża miejscowość turystyczna położona na Riwierze Sibenika, zaledwie 11km od miasta Sibenik. To miejsce docelowe wielu turystów. Miejscowość charakteryzuje niezwykle piękne wybrzeże, z długimi, szerokimi plażami, z łagodnym zejściem do morza. Miejscowość będzie doskonałym wyborem zarówno dla młodych osób, które lubią życie nocne jak i rodzin z dziećmi, które potrzebują doskonałych warunków do plażowania dla całej rodziny.

Miasto posiada historyczne centrum z typową dla Chorwacji zabudową kamiennych domów, położonych przy wąskich uliczkach. Wzdłuż brzegu morza  ciągnie  się promenada z licznymi restauracjami, tawernami, konobami i pubami. Znajduje się tu również wiele sklepów z pamiątkami. Targ w centrum (przy porcie jachtowym) oferuje zawsze świeże ryby, owoce morza, warzywa i owoce. W miasteczku znajduje się również kilka dużych supermarketów.

W domu znajduje się 5 apartamentów różnego typu: apartamenty z 2 sypialniami dla 4 osób, dla 4+1 osób oraz apartamenty z 1 sypialnią dla 2 osob. Wokół domu znajduje się ogród, z dostępem do grilla. Przed domem parking dla gości. Apartamenty wyposażone są w klimatyzację, WiFi, TV SAT.

www.martina-apartmani.com

Lokalizacja

Lokalizacja

Vodice, woj.

O sprzedającym

zsilov

O sprzedającym

zsilov
Numer oferty:8158388576
Zgłoś naruszenie zasad

 


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro