PATCHCORD SIMPLEX 9/125 E2000/APC-E2000/APC 1.5MB

od
IP_SYSTEMS
61,00
Liczba sztuk
z 68 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

    • Stan:
      Nowy
    • Faktura:
      Wystawiam fakturę VAT

Opis

Szczegółowe informacjeCBF Patchcord światłowodowy jednomodowy (SM 9/125) simplex z złączem E2000APC. Wykonany na włóknie Corninaga G.652D Patchcord wykonany w kablu osłonowym 3mm. Wykonany zgdonie z obowiązującymi normami w standardzie Telcordia GR-326-CORE. 

Patchcord jest wykonany z dużą precyzją i ma bardzo dobry stosunek ceny do jakości, powtarzalność pomiarów gwarantuje długą i niezawodną pracę. 

Zastosowanie:

- Sieci LAN, MAN, WAN,

- Systemy WDM, FTTx

- Rozwiązania CATV,

- Budowa Siecie pasywnej,

- Punkty węzłowe i dystrybucyjne,

- Rozwiązania w automatyce,

- Transmisja danych (audio, video)

Cechy:

- Powtarzalność pomiarów,

- Praca w szerokim zakresie temperatur,

- Niska tłumienność,

- Bardzo dobry stosunek ceny do jakości,

- Zgodne z normami EN-50173-1, EIA/TIA 568, EN 50377,

- Wysoka jakość wykonania.

Specyfikacja techniczna

  • Rodzaj patchcorda: jednomodowy
  • Typ transmisji światłowodowej: Simplex
  • Rodzaj złącz: E2000/APC-E2000/APC
  • Typ włókna: G652D
  • Długość patchcorda: 1 m
  • Tłumienność losowa wtyk-wtyk, maksymalna ILw-w=: <0,3 dB
  • Tłumienność losowa wtyk-wtyk, średnie ILw-w śr=: <0,2 dB
  • Reflektancja RL APC: >65 dB
  • Wytrzymałość włókna: >98,1 N
  • Element wzmacniający: włókna aramidowe / włókna szlane
  • Temperatura pracy: od -40 do +85 °C

Dołożyliśmy wszelkich starań aby dane techniczne odpowiadały faktycznym parametrom, jednak nie gwarantujemy, że są wolne od błędów lub braków.

Oferty sponsorowane, które mogą Cię zainteresować

Dostawa i płatność

od 17,00 zł

Dostawa i płatność

Wysyłka z: Kutno, Polska
Kupujesz więcej niż jedną sztukę?Sprawdź koszt dostawy dla wielu sztuk
Kurier
koszt dostawy
czas realizacji
Kurier
Przesyłka kurierska
17,00 zł
2-3 dni robocze
2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska pobranie
20,00 zł
2-3 dni robocze
2-3 dni robocze
Płatności

Gwarancja

24 miesiące

Gwarancja

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące
12 miesięcy dla przedsiębiorców

Reklamacja

Reklamacja

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

MPC Paweł Oleksiewicz
Podrzeczna 38
99-300 Kutno

Zwroty

14 dni na odstąpienie od umowy

Zwroty

14 dni na odstąpienie od umowy
Czas na odstąpienie od umowy
14 dni
Koszt zwrotu
Koszt zwrotu zależy od tego, jaką metodę dostawy wskażesz podczas zakupu.
dostawa
zwrot
Wszystkie metody dostawy dostępne w ofercie
na własny koszt
Adres do zwrotu
MPC Paweł Oleksiewicz
Podrzeczna 38
99-300 Kutno

O sprzedającym

IP_SYSTEMS

O sprzedającym

IP_SYSTEMS
NA ALLEGRO OD
od 4 lat i 4 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
5 lipca 2019 o 10:11

Dane firmy

Magdalena Oleksiewicz
IP Systems Magdalena Oleksiewicz
Plac Wolności 6
99-300 Kutno
REGON: 473080509
NIP: 971-004-48-27

Kontakt

  • 788 *** *** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:30 - 17:30
sobota - niedziela
zamknięte
Numer oferty:7340451774
Zgłoś naruszenie zasad

 


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro