, , ,

KNECHT FILTR POWIETRZA LX686 VOLVO 850 V70 S70 C70

od
Super Sprzedawcy
verva_2006
49,00
Allegro Smart!
Liczba sztuk
z 10 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

    • Stan:
      Nowy
    • Faktura:
      Wystawiam fakturę VAT
    • Jakość części (zgodnie z GVO):
      Q - oryginał z logo producenta części (OEM, OES)
    • Producent części:
    • Typ samochodu:
      Samochody osobowe
    • Rodzaj filtra powietrza:
      wkład
    • Numer katalogowy części:
      LX686
    • Numery katalogowe zamienników:
      1457433642 S3642 PA2244 AF0284, AP149 AF7912 CA5436 E351L C35127, C35148 C35178 A300 A373 3000700
    • Numer katalogowy oryginału:
      3528093 35280932 9141094, 91410944 9186262 9186262-4 42177

Opis

FILTR POWIETRZA

LX 686

FIRMY KNECHT

WYMIARY :

Rodzaj filtra: Wkład filtra

Wysokość [mm]: 47,3

Wysokość 1 [mm]: 350,0

Długość całkowita [mm]: 350,0

Długość 1 [mm]: 186,0

Szerokość [mm]: 186,0

Jednostka pakowania: 1

Ilość w jednostce pakowania: 1

Kody handlowe

79655432

Kody EAN

4009026076033

Zastosowania:

VOLVO

VOLVO 850 (854) 2.0 126KM 1994-1996

VOLVO 850 (854) 2.0 143KM 1991-1996

VOLVO 850 (854) 2.0 Turbo 210KM 1993-1996

VOLVO 850 (854) 2.3 T5 226KM 1993-1996

VOLVO 850 (854) 2.3 T5-R 250KM 1995-1996

VOLVO 850 (854) 2.4 144KM 1994-1996

VOLVO 850 (854) 2.4 170KM 1991-1996

VOLVO 850 (854) 2.4 140KM 1991-1994

VOLVO 850 kombi (855) 2.0 143KM 1993-1996

VOLVO 850 kombi (855) 2.0 126KM 1994-1996

VOLVO 850 kombi (855) 2.0 Turbo 210KM 1993-1996

VOLVO 850 kombi (855) 2.3 T5 226KM 1993-1996

VOLVO 850 kombi (855) 2.3 T5-R 250KM 1995-1996

VOLVO 850 kombi (855) 2.4 170KM 1992-1996

VOLVO 850 kombi (855) 2.4 144KM 1994-1996

VOLVO 850 kombi (855) 2.4 140KM 1992-1994

VOLVO 850 kombi (855) 2.4 AWD 193KM 1996-1996

VOLVO C70 I coupe (872) 2.0 180KM 1997-2002

VOLVO C70 I coupe (872) 2.0 T 226KM 1997-2002

VOLVO C70 I coupe (872) 2.0 T 163KM 2000-2002

VOLVO C70 I coupe (872) 2.3 T-5 240KM 1997-2002

VOLVO C70 I coupe (872) 2.4 165KM 1999-2002

VOLVO C70 I coupe (872) 2.4 170KM 1999-2002

VOLVO C70 I coupe (872) 2.4 T 193KM 1997-2002

VOLVO C70 I kabriolet (873) 2.0 180KM 1998-2005

VOLVO C70 I kabriolet (873) 2.0 T 226KM 1998-2005

VOLVO C70 I kabriolet (873) 2.0 T 163KM 2000-2005

VOLVO C70 I kabriolet (873) 2.3 T5 239KM 1998-2005

VOLVO C70 I kabriolet (873) 2.3 T5 245KM 2002-2005

VOLVO C70 I kabriolet (873) 2.4 170KM 1998-2005

VOLVO C70 I kabriolet (873) 2.4 T 193KM 1998-2005

VOLVO C70 I kabriolet (873) 2.4 T 200KM 2002-2005

VOLVO S70 (874) 2.0 180KM 1997-2000

VOLVO S70 (874) 2.0 163KM 1997-2000

VOLVO S70 (874) 2.0 143KM 1997-2000

VOLVO S70 (874) 2.0 126KM 1997-2000

VOLVO S70 (874) 2.0 Turbo 210KM 1997-2000

VOLVO S70 (874) 2.0 Turbo 226KM 1997-2000

VOLVO S70 (874) 2.3 265KM 1999-2000

VOLVO S70 (874) 2.3 T-5 239KM 1997-2000

VOLVO S70 (874) 2.3 Turbo 250KM 1997-2000

VOLVO S70 (874) 2.4 170KM 1997-2000

VOLVO S70 (874) 2.4 140KM 1999-2000

VOLVO S70 (874) 2.4 144KM 1997-2000

VOLVO S70 (874) 2.4 165KM 1998-2000

VOLVO S70 (874) 2.4 AWD 170KM 1999-2000

VOLVO S70 (874) 2.4 AWD 165KM 1998-1999

VOLVO S70 (874) 2.4 AWD 144KM 1996-1999

VOLVO S70 (874) 2.4 AWD 140KM 1999-2000

VOLVO S70 (874) 2.4 Bifuel 144KM 1998-2000

VOLVO S70 (874) 2.4 Bifuel 140KM 1999-2000

VOLVO S70 (874) 2.4 Blu-Fuel 140KM 1997-2000

VOLVO S70 (874) 2.4 T5 AWD 193KM 1996-1999

VOLVO S70 (874) 2.4 Turbo 193KM 1997-2000

VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 163KM 1997-2000

VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 180KM 1996-2000

VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 143KM 1995-2000

VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 126KM 1995-2000

VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 Turbo 211KM 1995-2000

VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 Turbo 226KM 1996-2000

VOLVO V70 I (875, 876) 2.0 Turbo AWD 226KM 1996-2000

VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 AWD 241KM 1997-1998

VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T AWD 250KM 1997-2000

VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T-5 239KM 1996-2000

VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 T-5 AWD 239KM 1997-2000

VOLVO V70 I (875, 876) 2.3 Turbo 250KM 1995-2000

VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 144KM 1995-2000

VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 140KM 1999-2000

VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 165KM 1998-1999

VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 170KM 1995-2000

VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 AWD 165KM 1998-1999

VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Bifuel 140KM 1999-2000

VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Bifuel 144KM 1998-1999

VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo 193KM 1996-2000

VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo AWD 265KM 1999-2000

VOLVO V70 I (875, 876) 2.4 Turbo AWD 193KM 1996-2000

VOLVO XC70 CROSS COUNTRY (295) 2.4 T XC AWD 193KM 1997-2002

INNE KODY OE.

ACDelco A1410C

ALCO FILTER MD9294

BALDWIN PA2244

BOSCH 1457433642

BOSCH S3642

CHAMP AF7912

CHAMPION U644

COOPERS AG1137

CoopersFiaam AG1137

CoopersFiaam PA7144

CROSLAND 8029

CROSLAND 8125

DELPHI AF0284

FILTRON AP149

FIRST LINE BFA2161

FRAM AF7912

FRAM CA5436

HENGST FILTER E351L

KOLBENSCHMIDT 211AP

KOLBENSCHMIDT 50013211

MANN-FILTER C35127

MANN-FILTER C35148

MANN-FILTER C35178

MECAFILTER ELP3679

MULLER FILTER PA115

PURFLUX A300

PURFLUX A373

PUROLATOR A27399

PUROLATOR A27813

PUROLATOR A34862

SOFIMA S3007A

SogefiPro PA7144

TEHO 2477

UFI 3000700

VOLVO 3528093

VOLVO 35280932

VOLVO 9141094

VOLVO 91410944

VOLVO 9186262

VOLVO 9186262-4

WIX FILTERS 42177

Pasuje do pojazdów

  • VOLVO
    • 850 (854) 2.0 (B 5202 S) 1984ccm 126KM/93kW 1994/08-1996/12

    • 850 (854) 2.0 (B 5204 F) 1984ccm 143KM/105kW 1991/06-1996/12

    • 850 (854) 2.0 Turbo (B 5204 FT B 5204 T) 1984ccm 210KM/155kW 1993/08-1996/12

    • 850 (854) 2.3 T5 (B 5234 FT) 2319ccm 226KM/166kW 1993/08-1996/07

    • 850 (854) 2.3 T5-R (B 5234 T4) 2319ccm 250KM/184kW 1995/08-1996/12

    +63 więcej


Oferty sponsorowane, które mogą Cię zainteresować

Dostawa i płatność

od 8,00 zł

Dostawa i płatność

Wysyłka z: krakow, Polska
Aby mieć darmową dostawę, kup u verva_2006 za co najmniej 1000,00 zł.
Kupujesz więcej niż jedną sztukę?Sprawdź koszt dostawy dla wielu sztuk
Odbiór w punkcie
koszt dostawy
czas realizacji
Odbiór w punkcie
Allegro Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch
8,00 zł
3-4 dni robocze
z pakietem
0,00 zł
3-4 dni robocze
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost
8,99 zł
2 dni robocze
z pakietem
0,00 zł
2 dni robocze
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost pobranie
12,49 zł
2 dni robocze
2 dni robocze
Odbiór osobisty w punkcie sprzedawcy
0,00 zł
1 dzień roboczy
1 dzień roboczy
Odbiór osobisty w punkcie sprzedawcy pobranie
0,00 zł
1 dzień roboczy
1 dzień roboczy
Allegro Paczka w RUCHu
8,60 zł
4-5 dni roboczych
4-5 dni roboczych
Paczkomaty 24/7
12,00 zł
2 dni robocze
2 dni robocze
Paczkomaty 24/7 pobranie
19,00 zł
2 dni robocze
2 dni robocze
Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch
15,00 zł
3-4 dni robocze
3-4 dni robocze
Kurier
koszt dostawy
czas realizacji
Kurier
Allegro miniKurier24 InPost
10,95 zł
2-3 dni robocze
2-3 dni robocze
Allegro Kurier24 InPost
13,41 zł
2-3 dni robocze
2-3 dni robocze
Pocztex Kurier48
15,00 zł
3-4 dni robocze
3-4 dni robocze
Przesyłka kurierska
20,00 zł
2-3 dni robocze
2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska pobranie
25,00 zł
2-3 dni robocze
2-3 dni robocze
Listy i paczki pocztowe
koszt dostawy
czas realizacji
Listy i paczki pocztowe
Paczka pocztowa ekonomiczna
15,00 zł
3-4 dni robocze
3-4 dni robocze
Paczka pocztowa priorytetowa
16,00 zł
2-3 dni robocze
2-3 dni robocze

Punkty odbioru

SKLEP MOTORYZACYJNY AUTO-MOTO ROBERT PAJĄK
Pilotów 4b
31-462 krakow
woj. małopolskie
email: kontakt@czesci.sklep.pl
tel.: 508-146-434

poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

płatność kartą i gotówką
poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Gwarancja

24 miesiące

Gwarancja

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące

Reklamacja

Reklamacja

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

SKLEP MOTORYZACYJNY AUTO-MOTO ROBERT PAJAK
UL. PILOTÓW
31-462 KRAKÓW

Zwroty

14 dni na odstąpienie od umowy

Zwroty

14 dni na odstąpienie od umowy
Czas na odstąpienie od umowy
14 dni
Koszt zwrotu
Koszt zwrotu zależy od tego, jaką metodę dostawy wskażesz podczas zakupu.
dostawa
zwrot
Allegro miniKurier24 InPost
za darmo
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost
za darmo
Allegro Kurier24 InPost
za darmo
Allegro Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch
na własny koszt
za darmo z pakietem
Pozostałe metody
na własny koszt
Adres do zwrotu
SKLEP MOTORYZACYJNY AUTO-MOTO ROBERT PAJĄK
PILOTÓW 4B
31-462 KRAKÓW
Dodatkowe informacje

 

1. Sklep oświadcza, że zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o ochronie praw konsumentów, Konsument ma prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru bez podawania przyczyny wysyłając lub w inny sposób dostarczając pismo o odstąpieniu od umowy na adres ul. Pilotów 31-462 Kraków. Do zachowania wskazanego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Konsument jest obowiązany do zwrotu towaru niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty złożenia oświadczenia. 

 Zwroty przyjmowane są w oryginalnym niezniszczonym opakowaniu . 

zwracane zamówienie nie może:

 • nosić śladów montażu   

• nie może być wcześniej używane  

 2. W przypadku złożenia oświadczenia o odstąpieniu od Umowy na konsumencie spoczywa obowiązek dostarczenia towaru do siedziby Sprzedawcy w Krakowie w terminie do 14 dni, od dnia wysłania pisma o odstąpieniu od umowy. Do zwrotu, wraz z towarem należy dołączyć dowód zakupu, np. paragon, fakturę lub inny dowód zakupu, który jednoznacznie potwierdza, iż towar nabyto w sklepie .Należności za zwracany towar zostaną przekazane niezwłocznie na wskazany przez Konsumenta w treści oświadczenia, i której mowa w ust. 1 niniejszego Rozdziału numer rachunku bankowego, nie później jednakże niż w terminie do 14 dni.  

3. Klient poniesie koszty odesłania zwracanego towaru,  

 

O sprzedającym

verva_2006

O sprzedającym

verva_2006

99,6%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 13 lat i 1 miesiąca
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 10:53

Dane firmy

ROBERT PAJAK
SKLEP MOTORYZACYJNY AUTO-MOTO ROBERT PAJĄK
ul. PILOTÓW .
31-462 krakow
REGON: 120907483
NIP: 678-168-91-16

Kontakt

  • 508****** (pokaż)
  • 12 ********* (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:00 - 17:00
sobota - niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

SKLEP MOTORYZACYJNY AUTO-MOTO 

ROBERT PAJĄK ul. PILOTÓW . 

31-462 KRAKÓW  NIP: 678-168-91-16

 Kontakt 

TEL  508146434 12 452-20-38 

EMAIL @   

 auto_moto_paj@interia.pl



Pozostałe informacje

Sklep motoryzacyjny AUTO-MOTO istnieje na rynku od 1991 roku. 

Specjalizujemy się w sprzedaży nowych części do wszystkich marek samochodów, akcesoriów samochodowych jak również realizujemy zamówienia indywidualne. 

Przez te wszystkie lata działalności staramy się zapewnić naszym Klientom profesjonalną obsługę oraz szeroki asortyment zyskując tym samych ich zaufanie.

 Współpracujemy z największymi hurtowniami motoryzacyjnymi. 

Dostawy odbywają się dwa razy dziennie, przez co klienci nie tracą czasu oczekując na złożone zamówienie. 

Oferowany przez nas asortyment jest w bardzo konkurencyjnych cenach. 

Służymy fachową i rzetelną pomocą w doborze odpowiedniego produktu. 

 Oferujemy m. innymi : części zamienne do wszystkich marek samochodów płyny eksploatacyjne pióra wycieraczek żarówki reflektor yoleje akumulatory paski klinowe tarcze i klocki hamulcowe filtry (oleju, powietrza, paliwowe, przeciwpyłowe)dywaniki samochodowe kosmetyki samochodowe chemię samochodową blacharkę

1. Sklep oświadcza, że zgodnie z ustawą z dnia 30 maja 2014 roku o ochronie praw konsumentów, Konsument ma prawo odstąpić od umowy zakupu w terminie 14 dni od daty otrzymania towaru bez podawania przyczyny wysyłając lub w inny sposób dostarczając pismo o odstąpieniu od umowy na adres ul. Pilotów 31-462 Kraków. Do zachowania wskazanego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem. Konsument jest obowiązany do zwrotu towaru niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od daty złożenia oświadczenia. 

 Zwroty przyjmowane są w oryginalnym niezniszczonym opakowaniu . 

zwracane zamówienie :

 • nie może nosić śladów montażu   

• nie może być wcześniej używane  

 2. W przypadku złożenia oświadczenia o odstąpieniu od Umowy na konsumencie spoczywa obowiązek dostarczenia towaru do siedziby Sprzedawcy w Krakowie w terminie do 14 dni, od dnia wysłania pisma o odstąpieniu od umowy. Do zwrotu, wraz z towarem należy dołączyć dowód zakupu, np. paragon, fakturę lub inny dowód zakupu, który jednoznacznie potwierdza, iż towar nabyto w sklepie .Należności za zwracany towar zostaną przekazane niezwłocznie na wskazany przez Konsumenta w treści oświadczenia, i której mowa w ust. 1 niniejszego Rozdziału numer rachunku bankowego, nie później jednakże niż w terminie do 14 dni.  

3. Klient poniesie koszty odesłania zwracanego towaru,  

4. Reklamacji podlegają towary jeżeli w chwili ich wydania są niezgodne z umową. Reklamacja może dotyczyć części lub całości zamówienia.

  5. Jeżeli towary są niezgodne z umową, Konsument może żądać doprowadzenia ich do stanu zgodnego z umową przez nieodpłatną naprawę albo wymianę na nowe, chyba że naprawa albo wymiana są niemożliwe lub wymagają nadmiernych kosztów. Przy ocenie nadmierności kosztów uwzględnia się wartość towaru zgodnego z umową oraz rodzaj i stopień stwierdzonej niezgodności, a także bierze się pod uwagę niedogodności, na jakie naraziłby Konsumenta inny sposób zaspokojenia.  

6. Konsument traci uprawnienia, o których mowa w ust. 5 niniejszego Rozdziału, jeżeli przed upływem dwóch miesięcy od stwierdzenia niezgodności towaru konsumpcyjnego z umową nie zawiadomi o tym sprzedawcy. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie zawiadomienia przed jego upływem. Sklep odpowiada za niezgodność towaru konsumpcyjnego z umową jedynie w przypadku jej stwierdzenia przed upływem dwóch lat od wydania tego towaru Konsumentowi. Termin ten biegnie na nowo w razie wymiany towaru. 

7. Upływ powyższych terminów nie wyłącza wykonania uprawnień wynikających z niezgodności towaru konsumpcyjnego z umową, jeżeli Sprzedający w chwili zawarcia umowy wiedział o niezgodności i nie zwrócił na to uwagi Konsumentowi.  

8. Reklamacje są rozpatrywane przez Sprzedawcę nie dłużej niż w ciągu 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania reklamowanego towaru lub zawiadomienia o braku towaru w doręczonym zamówieniu.  

9. W przypadku uzasadnionej reklamacji towar zostanie wymieniony, a jeśli nie będzie to możliwe, Sprzedawca niezwłocznie zwróci Konsumentowi równowartość ceny towaru wraz z kosztami przesyłki, na numer rachunku bankowego, z którego dokonano przelewu bądź – w przypadku gdy zapłata za realizację zamówienia następowała gotówką przy odbiorze - na numer rachunku bankowego, którego dane Konsument wskazał w korespondencji. 

10. Osoby składające zamówienia na naszych aukcjach mogą zostać dodani do naszego sklepu internetowego czesci.sklep.pl w celu poprawnej realizacji zamówienia (Polityka Prywatności - http://czesci.sklep.pl/pl/i/RODO/13).


Wpłaty za zamówienie prosimy dokonywać przelewem na konto bankowe.

Numer rachunku:

47105014451000002232351573

Nazwa Banku:

ING Bank Śląski S.A.

Płatnik:

  "AUTO-MOTO" ROBERT PAJĄK

ul. PILOTÓW

31-462 KRAKÓW

Numer oferty: 7540855760

 


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro