FILTR POWIETRZA SCT AP149 VOLVO 850 C70 S70 V70

od
czesciarnia_pl
23,98
Allegro Smart!
dla zakupu od 40 zł
Liczba sztuk
z 7 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

    • Stan:
      Nowy
    • Faktura:
      Wystawiam fakturę VAT
    • Producent części:
      Inny
    • Typ samochodu:
      Samochody osobowe
    • Rodzaj filtra powietrza:
      wkład

Opis

Filtr powietrza SCT AP149

Zamienniki:

FILTRON AP149

ALPHA RPC AF1697-00

CHAMPION U644/606

DENCKERMANN A140079

MANN+HUMMEL C35148

PURFLUX A373

BOSCH 1457433642

VALEO 585217

CHAMPION CAF100644P

ALCO FILTER MD9294

ALCO FILTER MD9384

BOSCH S 3642

CHAMPION U644

CLEAN FILTERS MA1300

CLEAN FILTERS MA1003

DELPHI AF0284

FEBI BILSTEIN 15970

FEBI BILSTEIN 15974

HENGST FILTER E351L

KNECHT LX561

KNECHT LX686

KNECHT LX726

MANN-FILTER C 35 127

MANN-FILTER C 35 148

MANN-FILTER C 35 178

MOTIP VFA817

QUINTON HAZELL QAF503

SOFIMA S 3007 A

SOFIMA S 3084 A

UFI 30.007.00

UFI 30.084.00

VOLVO 3528093

VOLVO 9141094

VOLVO 91410944

VOLVO 9155711

VOLVO 91557116

VOLVO 9186262

VOLVO 91862623

VOLVO 944577

VOLVO 9445776

VOLVO 94457769

Zastosowanie:

VOLVO 850 2.0 20V Turbo B 5204 T2 179 08.1993-09.1997

VOLVO 850 2.0 B 5204 F 105 143 04.1992-12.1996

VOLVO 850 2.0 10V B 5202 S 93 126 08.1994-12.1996

VOLVO 850 2.0 20V Turbo 155 210 08.1993-12.1996

VOLVO 850 2.5 10V B 5252 103 140 08.1992-07.1994

VOLVO 850 2.5 10V B 5252 S 106 144 08.1994-12.1996

VOLVO 850 2.5 20V B 5254 125 170 08.1991-12.1996

VOLVO 850 2.5 4WD 142 193 04.1996-12.1996

VOLVO 850 2.5 TDI D 5252 103 140 08.1995-12.1996

VOLVO 850 2.3 T5 B 5234 FT 166 226 08.1993-07.1996

VOLVO 850 2.3 T5-R B 5234 FT+ 184 250 08.1995-12.1996

VOLVO 850 2.3 T5-R B 5234 FT+ 166 226 08.1995-12.1996

VOLVO C70 I 2.0 T B 5204 T 120 163 01.2001-09.2005

VOLVO C70 I 2.3 T-5 B 5234 T3 180 245 07.2002-09.2005

VOLVO C70 I 2.0 20V B 5204 T2 132 180 03.1997-09.2005

VOLVO C70 I 2.0 20V Turbo B 5204 T3 166 226 03.1997-09.2005

VOLVO C70 I 2.3 20V T-5 B 5234 T3 176 240 03.1997-08.2005

VOLVO C70 I 2.4 20V Turbo B 5254T 142 193 03.1997-09.2005

VOLVO C70 I 2.5 20V B 5244 S 121 165 03.1999-09.2005

VOLVO C70 I 2.4 20V B 5254S 125 170 03.2000-09.2005

VOLVO C70 I 2.4 T B 5244 T 142 193 03.2000-09.2005

VOLVO S70 2.0 B 5202 S 93 126 01.1997-12.2000

VOLVO S70 2.0 B 5204 F 105 143 01.1997-12.2000

VOLVO S70 2.0 20V Turbo B 5204 T4 155 211 01.1997-12.2000

VOLVO S70 2.3 Turbo B 5234 FT 184 250 01.1997-12.2000

VOLVO S70 2.5 B 5252 S 106 144 01.1997-12.2000

VOLVO S70 2.5 B 5254 125 170 01.1997-12.2000

VOLVO S70 2.5 TDI D 5252 103 140 01.1997-12.2000

VOLVO S70 2.5 Turbo B 5254T 142 193 01.1997-12.2000

VOLVO S70 2.3 T-5 B 5234 T3 176 239 01.1997-12.2000

VOLVO S70 2.0 20V B 5204 T2 132 180 01.1997-12.2000

VOLVO S70 2.0 20V Turbo B 5204 T3 166 226 01.1997-12.2000

VOLVO S70 2.5 20V B 5254 S 121 165 06.1998-12.2000

VOLVO S70 2.5 B 5244 SG 103 140 08.1999-12.2000

VOLVO V70 2.0 Turbo B 5204 T2 132 180 03.2000-->

VOLVO V70 2.5 TDI D 5252 103 140 03.2000-09.2001

VOLVO V70 2.0 B 5202 S 93 126 01.1997-02.2000

VOLVO V70 2.0 B 5204 S 105 143 01.1997-02.2000

VOLVO V70 2.0 20V Turbo B 5204 T 155 211 01.1997-02.2000

VOLVO V70 2.3 Turbo B 5234 FT 184 250 01.1997-02.2000

VOLVO V70 2.4 B 5252 S 106 144 01.1997-02.2000

VOLVO V70 2.4 20V B 5254 125 170 01.1997-02.2000

VOLVO V70 2.5 TDI D 5252 103 140 01.1997-02.2000

VOLVO V70 2.4 Turbo B 5254T 142 193 01.1997-02.2000

VOLVO V70 2.4 Turbo 4WD B 5254T 142 193 01.1997-02.2000

VOLVO V70 2.3 T-5 B 5234 T3 176 239 01.1997-02.2000

VOLVO V70 2.3 R AWD B 5234 T 195 266 07.1998-02.2000

VOLVO V70 2.0 20V Turbo B 5204 T2 132 180 01.1997-02.2000

VOLVO V70 2.0 20V Turbo B 5204 T3 166 226 01.1997-02.2000

VOLVO V70 2.4 B 5244 SG (10V) 103 140 08.1999-02.2000

VOLVO V70 2.4 20V B 5244 121 165 06.1998-02.2000

VOLVO V70 2.4 R AWD B 5244 T2 195 265 03.1999-03.2000

UWAGA!

JEŚLI NIE JESTEŚ PEWNY CZY DANA CZĘŚĆ PASUJE DO TWOJEGO SAMOCHODU SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI W CELU PRAWIDŁOWEGO DOBORU.

POWYŻSZE ZASTOSOWANIA SĄ TYLKO POGLĄDOWE I NIE DAJĄ 100% PEWNOŚCI ŻE DANA CZĘŚĆ BĘDZIE PASOWAŁA DO TWOJEGO SAMOCHODU.

Oferty sponsorowane, które mogą Cię zainteresować

Dostawa i płatność

od 8,99 zł

Dostawa i płatność

Wysyłka z: Warszawa, Polska
Kupujesz więcej niż jedną sztukę?Sprawdź koszt dostawy dla wielu sztuk
Odbiór w punkcie
koszt dostawy
czas realizacji
Odbiór w punkcie
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost
8,99 zł
2 dni robocze
za darmo z pakietemdla zakupu od 40 zł
0,00 zł
2 dni robocze
Odbiór osobisty w punkcie sprzedawcy
0,00 zł
1 dzień roboczy
1 dzień roboczy
Odbiór osobisty w punkcie sprzedawcy pobranie
0,00 zł
1 dzień roboczy
1 dzień roboczy
Paczkomaty 24/7
13,00 zł
2 dni robocze
2 dni robocze
Kurier
koszt dostawy
czas realizacji
Kurier
Przesyłka kurierska
13,90 zł
2-3 dni robocze
2-3 dni robocze
Przesyłka kurierska pobranie
19,00 zł
2-3 dni robocze
2-3 dni robocze

Punkty odbioru

Częściarnia.pl
Jagiellońska 6
03-721 warszawa
woj. mazowieckie
email: sklep@czesciarnia.pl
tel.: 690630130

poniedziałek - piątek
09:30 - 18:00
sobota
09:30 - 13:30
niedziela
zamknięte

płatność kartą i gotówką
do odbioru w 2 dni robocze
poinformujemy o terminie odbioru

Płatności

Reklamacja

Reklamacja

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata
rękojmia wyłączona dla przedsiębiorców

Adres do reklamacji

Częściarnia.pl
Jagiellońska 6
03-721 Warszawa
Dodatkowe informacje

Opis procedury reklamacji:

1.Kupujący może składać Sprzedawcy reklamacje dotyczące zawartej Umowy pod adresem sklep@czesciarnia.pl lub w formie pisemnej na adres Sprzedawcy. Poprawnie złożona reklamacja powinna zawierać co najmniej: 

1. imię, nazwisko, adres, adres e-mail Kupującego, 

2. datę zawarcia Umowy stanowiącej podstawę reklamacji, 

3. przedmiot reklamacji, ze wskazaniem żądania Kupującego, 

4. wszelkie okoliczności uzasadniające reklamację. 


2.Jeżeli podane w reklamacji dane lub informacje wymagają uzupełnienia, przed rozpatrzeniem reklamacji Sprzedający zwraca się do składającego reklamację o jej uzupełnienie we wskazanym zakresie. 


3.Sprzedający rozpoznaje reklamację w terminie 14 dni od daty jej otrzymania w prawidłowej postaci. 


4.Odpowiedź na reklamację wysyłana jest na podany przez Kupującego adres e-mail bądź na adres poczty tradycyjnej.

Zwroty

14 dni na odstąpienie od umowy

Zwroty

14 dni na odstąpienie od umowy
Czas na odstąpienie od umowy
14 dni
Koszt zwrotu
Koszt zwrotu zależy od tego, jaką metodę dostawy wskażesz podczas zakupu.
dostawa
zwrot
Allegro Paczkomaty 24/7 InPost
za darmo
Pozostałe metody
na własny koszt
Adres do zwrotu
Częściarnia
Jagiellońska 6
03-721 Warszawa
Dodatkowe informacje

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub – w przypadku usług - zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności. Aby odstąpić od umowy zawartej na Allegro, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres e-mail: sklep@czesciarnia.pl

O sprzedającym

czesciarnia_pl

O sprzedającym

czesciarnia_pl

99,4%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
5,0/5
NA ALLEGRO OD
od 5 lat i 7 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 21:37

Dane firmy

Buda Krystyna
Częściarnia.pl
Jagiellońska 6
03-721 Warszawa
REGON: 016814931
NIP: 113-046-27-80

Kontakt

  • 690****** (pokaż)
  • 690****** (pokaż)
poniedziałek - piątek
09:30 - 18:00
sobota
09:30 - 13:30
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

Jesteśmy jednym z największych sklepów motoryzacyjnych w woj. mazowieckim. Obsługujemy zarówno klientów hurtowych, jak i detalicznych. Nasz magazyn to ponad 9000 produktów, który stale dla Państwa powiększamy. Życzymy udanych zakupów!


Uwaga!

Jeżeli nie jesteś pewny czy dana część pasuje do Twojego samochodu - skontaktuj się z nami w celu prawidłowego doboru. Podane zastosowania mają charakter poglądowy i nie dają 100% pewności, że wybrana część będzie pasowała do wymienionego samochodu.

Pozostałe informacje

Możliwość skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz dostęp do tych procedur.Kupujący będący konsumentem ma możliwość skorzystania z pozasądowego sposobu rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń przed Stałym Polubownym Sądem Konsumenckim przy Wojewódzkim Inspektorze Inspekcji Handlowej w Warszawie. Informacje o sposobie dostępu do ww. trybu i procedur rozstrzygania sporów, znajdują się na stronie internetowej UOKIK, w zakładce Rozstrzyganie sporów konsumenckich.

1.1 Oświadczenie o odstąpieniu od umowy (wg ogólnego wzoru).

(Oświadczenie to należy wypełnić i odesłać tylko w przypadku chęci odstąpienia od umowy)

1.2 Brak odstąpienia od umowy: Prawo odstąpienia od umowy zawartej w ramach Allegro nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do umów:

1) o świadczenie usług, jeżeli przedsiębiorca wykonał w pełni usługę za wyraźną zgodą konsumenta, który został poinformowany przed rozpoczęciem świadczenia, że po spełnieniu świadczenia przez przedsiębiorcę utraci prawo odstąpienia od umowy;

2) w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi przedsiębiorca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy;

3) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;

4) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;

5) w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

6) w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;

7) w której przedmiotem świadczenia są napoje alkoholowe, których cena została uzgodniona przy zawarciu umowy sprzedaży, a których dostarczenie może nastąpić dopiero po upływie 30 dni i których wartość zależy od wahań na rynku, nad którymi przedsiębiorca nie ma kontroli;

8) w której konsument wyraźnie żądał, aby przedsiębiorca do niego przyjechał w celu dokonania pilnej naprawy lub konserwacji; jeżeli przedsiębiorca świadczy dodatkowo inne usługi niż te, których wykonania konsument żądał, lub dostarcza rzeczy inne niż części zamienne niezbędne do wykonania naprawy lub konserwacji, prawo odstąpienia od umowy przysługuje konsumentowi w odniesieniu do dodatkowych usług lub rzeczy;

9) w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;

10) o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;

11) zawartej w drodze aukcji publicznej;

12) o świadczenie usług w zakresie zakwaterowania, innych niż do celów mieszkalnych, przewozu rzeczy, najmu samochodów, gastronomii, usług związanych z wypoczynkiem, wydarzeniami rozrywkowymi, sportowymi lub kulturalnymi, jeżeli w umowie oznaczono dzień lub okres świadczenia usługi;

13) o dostarczanie treści cyfrowych, które nie są zapisane na nośniku materialnym, jeżeli spełnianie świadczenia rozpoczęło się za wyraźną zgodą konsumenta przed upływem terminu do odstąpienia od umowy i po poinformowaniu go przez przedsiębiorcę o utracie prawa odstąpienia od umowy.

Numer oferty: 7179989163

 


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro