FILTR OLEJU OLEJU STILO SIENA 1.2 1.4 ACCORD VIII

od
Super Sprzedawcy
okoelk
16,99
Odbiór w punkcie
Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch9,00 zł
Punkty Poczta pobranie11,00 zł
Kurier
Kurier DPD15,50 zł
Kurier DPD pobranie18,00 zł
Listy i paczki pocztowe
Paczka4810,50 zł
Paczka48 pobranie12,50 zł
sprawdź szczegóły
Kolor/wzór
Producent części
Liczba sztuk
z 13 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

    • Stan:
      Nowy
    • Faktura:
      Wystawiam fakturę VAT
    • Jakość części (zgodnie z GVO):
      P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
    • Producent części:
      Bosch
    • Typ samochodu:
      Samochody osobowe
    • Rodzaj filtra oleju:
      puszkowy
    • Typ silnika:
      benzyna
    • Numer katalogowy części:
      0 986 452 041
    • Numery katalogowe zamienników:
      OP 575, OP 545/2, W 610/3, W 610/2, OC986, 0986452041, OC 986, W610/3, OP575, OP545/2

Opis

FILTR OLEJU

RENOMOWANEJ FIRMY

"BOSCH"

0 986 452 041

DANE PODSTAWOWE:

ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA [mm]: 70

WYSOKOŚĆ [mm]: 87

NUMERY PORÓWNAWCZE:

BOSCH 0 986 452 041

KAGER  10-0044

FILTRON OP 545/2

FILTRON  OP 575

MANN  W 610/3

MANN  W 610/2

KNECHT  OC986

NUMERY OE:  

CHRYSLER 05069273AA

CHRYSLER 5069 273AA

FIAT 46544820

FIAT 46751179

FORD 3396825

FORD B6M6-14-302

FORD F32Z 6731 A

GMC 12582255

GMC 25067065

GMC 90511146

GMC 90541162

GMC 93156769

GMC 94314263

GMC 94316263

GMC VOF 225

GMC VOF 28

GMC VOF 500

GMC VOF 88

HONDA 15400-PH1-004

HONDA 15400-PLC-004

HONDA 15400-RTA-003

HONDA 15400-ZJ1-004

HYUNDAI OJE15 14302

ISUZU 8943687200

ISUZU 8-94368-727-0

ISUZU 8-94412-815-0

KIA 0JE15 14302

KIA 26300 2Y500

KIA OFE3R-14-302

KUBOTA 16271 3209 0

MAZDA 1N01-14-302

MAZDA B630-14-302

MAZDA B651-14-302

MAZDA B67114302

MAZDA B6Y2-14-302

MAZDA F2Y0-14-302A

MAZDA F802 23 8029A

MAZDA FE3R-14-302

MAZDA G6Y014302

MAZDA G6Y0-14-302A

MAZDA JE1514302

MAZDA JE1514302A

MAZDA JEY0 14 3029 A

MAZDA JEY0-14-302

MAZDA JEY0-14-302A

MAZDA JEYO14302

MAZDA KL0714302A

MAZDA RFY0 14 3029 A

MAZDA Y70114302A

MITSUBISHI 30A4000100

MITSUBISHI 30A4000103

MITSUBISHI MD017440

MITSUBISHI MD135737

MITSUBISHI MD325714

MITSUBISHI MD352627

MITSUBISHI MD360935

MITSUBISHI MD528109

MITSUBISHI MR934387

MITSUBISHI MZ690072

NISSAN 15208 31U00

NISSAN 15208 31U01

NISSAN 15208 65F00

NISSAN 1520831U00L

NISSAN 1520831U0B

NISSAN 15208-7B000

NISSAN 15208-9E000

NISSAN 15208HC400

NISSAN 15208HC401

NISSAN AY100NS006

OPEL 5650301

OPEL 64 90 07

OPEL 64 90 10

OPEL 64 90 12

OPEL 64 90 13

OPEL 64 90 14

OPEL 90485456

OPEL 90511146

OPEL 90541162

OPEL 90541163

OPEL 91151707

OPEL 91151708

OPEL 93156769

OPEL 93156956

OPEL 94314263

OPEL 94316263

OPEL VOF 225

OPEL VOF 28

OPEL VOF 500

OPEL VOF 88

PROTON MD135737

PROTON PW 510 577 E

PROTON PW510577

SAAB 3200 5769

SUBARU 15208-AA09A

ZASTOSOWANIE W SAMOCHODACH:

ALFA ROMEO MITO (955)

1.4 (2008.09 - ???); 1368.00 ccm - 78.00 KM/58.00 kW; Silnik: 955 A1.000

FIAT 500

1.2 (2007.10 - ???); 1242.00 ccm - 69.00 KM/51.00 kW; Silnik: 169 A4.000

1.4 (2007.10 - ???); 1368.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Silnik: 169 A3.000

FIAT 500 C

1.2 (2009.09 - ???); 1242.00 ccm - 69.00 KM/51.00 kW; Silnik: 169 A4.000

1.4 (2009.09 - ???); 1368.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Silnik: 169 A3.000

FIAT BRAVA (182)

1.2 16V 80 (1998.12 - 2000.10); 1242.00 ccm - 82.00 KM/60.00 kW; Silnik: 182 B2.000

1.2 16V 80 (2000.10 - 2001.10); 1242.00 ccm - 80.00 KM/59.00 kW; Silnik: 188 A5.000

FIAT BRAVO (182)

1.2 16V 80 (1998.12 - 2000.10); 1242.00 ccm - 82.00 KM/60.00 kW; Silnik: 182 B2.000

1.2 16V 80 (2000.10 - 2001.10); 1242.00 ccm - 80.00 KM/59.00 kW; Silnik: 188 A5.000

FIAT BRAVO (198)

1.4 LPG (2009.11 - ???); 1368.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 192 B2.000

1.4 (2007.04 - ???); 1368.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 192 B2.000

FIAT DOBLO (119)

1.2 (223AXA1A) (2001.03 - ???); 1242.00 ccm - 65.00 KM/48.00 kW; Silnik: 223 A5.000

1.4 (2005.10 - ???); 1368.00 ccm - 77.00 KM/57.00 kW; Silnik: 350 A1.000

FIAT DOBLO (152)

1.4 (2010.02 - ???); 1368.00 ccm - 95.00 KM/70.00 kW; Silnik: 843 A1.000

FIAT DOBLO Cargo (223)

1.2 (223ZXA1A) (2001.03 - ???); 1242.00 ccm - 65.00 KM/48.00 kW; Silnik: 223 A5.000

1.4 (2005.10 - ???); 1368.00 ccm - 77.00 KM/57.00 kW; Silnik: 350 A1.000

FIAT DOBLO Cargo (263)

1.4 (2010.02 - ???); 1368.00 ccm - 95.00 KM/70.00 kW; Silnik: 843 A1.000

FIAT DOBLO Cargo platforma / podwozie (263)

1.4 (2010.04 - ???); 1368.00 ccm - 95.00 KM/70.00 kW; Silnik: 843 A1.000

FIAT FIORINO nadwozie pełne / kombi

1.4 Natural Power (2009.10 - ???); 1368.00 ccm - 78.00 KM/57.00 kW; Silnik: 350 A1.000

FIAT IDEA

1.4 LPG (2009.03 - ???); 1368.00 ccm - 78.00 KM/57.00 kW; Silnik: 350 A1.000

1.2 16V (2004.01 - ???); 1242.00 ccm - 80.00 KM/59.00 kW; Silnik: 188 A5.000

1.4 16V (2004.01 - ???); 1368.00 ccm - 95.00 KM/70.00 kW; Silnik: 843 A1.000

1.4 (2005.10 - ???); 1368.00 ccm - 77.00 KM/57.00 kW; Silnik: 350 A1.000

1.4 (2003.12 - ???); 1368.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 192 B2.000

FIAT LINEA

1.4 (2007.06 - ???); 1368.00 ccm - 77.00 KM/57.00 kW; Silnik: 350 A1.000

FIAT MAREA (185)

1.2 16V (1998.10 - ???); 1242.00 ccm - 82.00 KM/60.00 kW; Silnik: 182 B2.000

FIAT MAREA Weekend (185)

1.2 16V (1998.10 - ???); 1242.00 ccm - 82.00 KM/60.00 kW; Silnik: 182 B2.000

FIAT PALIO (178BX)

1.2 (2001.09 - ???); 1242.00 ccm - 80.00 KM/59.00 kW; Silnik: 188 A5.000

FIAT PALIO Weekend (178DX)

1.2 LPG (1997.07 - 2002.08); 1242.00 ccm - 60.00 KM/44.00 kW; Silnik: 188 A4.000

1.2 Flexfuel (1997.07 - 2002.08); 1242.00 ccm - 60.00 KM/44.00 kW; Silnik:

1.2 (178DYA1A) (2001.02 - ???); 1242.00 ccm - 60.00 KM/44.00 kW; Silnik: 188 A4.000

FIAT PANDA (169)

1.1 (2003.09 - ???); 1108.00 ccm - 54.00 KM/40.00 kW; Silnik: 187 A1.000

1.2 (2003.09 - ???); 1242.00 ccm - 60.00 KM/44.00 kW; Silnik: 188 A4.000

1.2 4x4 (2004.10 - ???); 1242.00 ccm - 60.00 KM/44.00 kW; Silnik: 188 A4.000

1.4 (2006.10 - ???); 1368.00 ccm - 100.00 KM/74.00 kW; Silnik: 169 A3.000

1.2 Bi-Power / Natural Power (2007.01 - ???); 1242.00 ccm - 60.00 KM/44.00 kW; Silnik: 188 A4.000

1.2 LPG (2009.04 - ???); 1242.00 ccm - 60.00 KM/44.00 kW; Silnik: 188 A4.000

FIAT PANDA Van (169)

1.2 4x4 (2004.09 - ???); 1242.00 ccm - 60.00 KM/44.00 kW; Silnik: 188 A4.000

1.2 (2004.09 - ???); 1242.00 ccm - 60.00 KM/44.00 kW; Silnik: 188 A4.000

FIAT PUNTO (176)

85 16V 1.2 (1997.04 - 1999.09); 1242.00 ccm - 86.00 KM/63.00 kW; Silnik: 176 B9.000

FIAT PUNTO (188)

1.2 60 (188.030, .050, .130, .150, .230, .250) (1999.09 - ???); 1242.00 ccm - 60.00 KM/44.00 kW; Silnik: 188 A4.000

1.2 16V 80 (188.233, .235, .253, .255, .333, .353, .639, .63 (1999.09 - ???); 1242.00 ccm - 80.00 KM/59.00 kW; Silnik: 188 A5.000

1.4 (2003.09 - ???); 1368.00 ccm - 95.00 KM/70.00 kW; Silnik: 843 A1.000

1.2 Natural Power (2003.09 - ???); 1242.00 ccm - 60.00 KM/44.00 kW; Silnik: 188 A4.000

FIAT PUNTO / GRANDE PUNTO (199)

1.4 Natural Power (2008.07 - ???); 1368.00 ccm - 78.00 KM/57.00 kW; Silnik: 350 A1.000

1.4 (2006.06 - ???); 1368.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Silnik: 199 A7.000

1.4 LPG (2008.12 - ???); 1368.00 ccm - 78.00 KM/57.00 kW; Silnik: 350 A1.000

1.2 (2005.10 - ???); 1242.00 ccm - 65.00 KM/48.00 kW; Silnik: 199 A4.000

1.4 (2005.10 - ???); 1368.00 ccm - 77.00 KM/57.00 kW; Silnik: 350 A1.000

1.4 16V (2005.10 - ???); 1368.00 ccm - 95.00 KM/70.00 kW; Silnik: 199 A6.000

FIAT PUNTO EVO

1.4 Natural Power (2009.10 - ???); 1368.00 ccm - 78.00 KM/57.00 kW; Silnik: 350 A1.000

1.2 (2009.10 - ???); 1242.00 ccm - 69.00 KM/51.00 kW; Silnik: 169 A4.000

1.4 (2009.07 - ???); 1368.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Silnik: 199 A7.000

1.2 (2009.10 - ???); 1242.00 ccm - 65.00 KM/48.00 kW; Silnik: 199 A4.000

1.4 (2009.10 - ???); 1368.00 ccm - 77.00 KM/57.00 kW; Silnik: 350 A1.000

FIAT PUNTO kabriolet (176C)

85 16V 1.2 (1997.04 - 2000.06); 1242.00 ccm - 86.00 KM/63.00 kW; Silnik: 176 B9.000

FIAT PUNTO Van (188AX)

1.2 60 (2000.02 - ???); 1242.00 ccm - 60.00 KM/44.00 kW; Silnik: 188 A4.000

FIAT QUBO

1.4 Natural Power (2009.10 - ???); 1368.00 ccm - 78.00 KM/57.00 kW; Silnik: 350 A1.000

FIAT SEICENTO (187)

1.1 (187AXB, 187AXB1A) (1998.01 - ???); 1108.00 ccm - 54.00 KM/40.00 kW; Silnik: 176 B2.000; 187 A1.000

FIAT SEICENTO Van (187)

1.1 (187CXB/C) (1998.01 - ???); 1108.00 ccm - 54.00 KM/40.00 kW; Silnik: 176 B2.000

FIAT SIENA (178_)

1.2 (2001.09 - ???); 1242.00 ccm - 80.00 KM/59.00 kW; Silnik: 188 A5.000

1.4 (2007.01 - ???); 1368.00 ccm - 77.00 KM/57.00 kW; Silnik: 199 A1.000

FIAT STILO (192)

1.2 16V (192_XA1B) (2002.02 - ???); 1242.00 ccm - 80.00 KM/59.00 kW; Silnik: 188 A5.000

1.4 16V (2004.01 - ???); 1368.00 ccm - 95.00 KM/70.00 kW; Silnik: 843 A1.000

1.4 16V (2005.03 - ???); 1368.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 192 B2.000

FIAT STILO Multi Wagon (192)

1.4 16V (2004.01 - ???); 1368.00 ccm - 95.00 KM/70.00 kW; Silnik: 843 A1.000

1.4 16V (2005.03 - ???); 1368.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 192 B2.000

FIAT STRADA (178E)

1.2 (2003.04 - ???); 1242.00 ccm - 60.00 KM/44.00 kW; Silnik: 188 A4.000

FORD USA PROBE II (ECP)

2.0 16V (1993.10 - 1998.03); 1991.00 ccm - 116.00 KM/85.00 kW; Silnik: FS

2.5 V6 24V (1993.10 - 1998.03); 2497.00 ccm - 162.00 KM/119.00 kW; Silnik: KL

2.5 V6 24V (1994.12 - 1998.03); 2497.00 ccm - 163.00 KM/120.00 kW; Silnik: KL

HONDA ACCORD EURO VIII sedan (CL)

2.4 (CL9) (2003.06 - ???); 2354.00 ccm - 190.00 KM/140.00 kW; Silnik:

HONDA ACCORD VIII (CL_, CM_)

2.0 (CL7) (2003.02 - ???); 1998.00 ccm - 155.00 KM/114.00 kW; Silnik: K20A; K20A6

2.4 (CL9) (2003.02 - ???); 2354.00 ccm - 190.00 KM/140.00 kW; Silnik: K24A; K24A3

2.4 Vtec E (CM5) (2006.06 - 2008.01); 2354.00 ccm - 170.00 KM/125.00 kW; Silnik: K24A4

HONDA ACCORD VIII Tourer (CM_)

2.0 (CM1) (2003.04 - ???); 1998.00 ccm - 155.00 KM/114.00 kW; Silnik: K20A; K20A6

2.4 (CM2) (2003.04 - ???); 2354.00 ccm - 190.00 KM/140.00 kW; Silnik: K24A

HONDA CIVIC VII Hatchback (EU, EP, EV)

1.4 iS (EP1) (2001.02 - 2005.09); 1396.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: D14Z6; D14Z5

1.6 i (2001.02 - 2005.09); 1590.00 ccm - 110.00 KM/81.00 kW; Silnik: D16V1

1.4 i (2001.02 - 2005.09); 1396.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Silnik:

2.0 Type-R (2001.09 - 2005.09); 1998.00 ccm - 200.00 KM/147.00 kW; Silnik: K20A2

HONDA CIVIC VII sedan (ES)

1.4 (ES4) (2001.02 - 2005.09); 1396.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: D14Z5

HONDA INTEGRA (DC5)

2.0 16V Type-R (2002.02 - ???); 1998.00 ccm - 220.00 KM/162.00 kW; Silnik:

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Dostawa i płatność

od 9,00 zł

Wysyłka z: EŁK, Polska

Wysyłka

Odbiór w punkcie

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty w punkcie sprzedawcy
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Odbiór osobisty w punkcie sprzedawcy pobranie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch
pierwsza sztuka
9,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze
Punkty Poczta pobranie
pierwsza sztuka
11,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze

Kurier

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Kurier DPD
pierwsza sztuka
15,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
8
czas realizacji
2-3 dni robocze
Kurier DPD pobranie
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
8
czas realizacji
2-3 dni robocze

Listy i paczki pocztowe

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Paczka48
pierwsza sztuka
10,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze
Paczka48 pobranie
pierwsza sztuka
12,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Punkty odbioru

EŁK
GRODZIEŃSKA 2/55
19-300 EŁK
woj. warmińsko-mazurskie
email: oko128@op.pl
tel.: 609 699 546

poniedziałek - sobota
10:00 - 18:00
niedziela
zamknięte

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Gwarancja

24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące

Reklamacja

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

"okoelk" Barbara Suplicka
Grodzieńska 2/55
19-300 Ełk
Dodatkowe informacje

 Proszę przesłać części do reklamacji razem z wystawionym na nie  oryginałem paragonu, (jeżeli była wystawiona faktura to nie trzeba jej   przysyłać), paczką pocztową ekonomiczną na własny koszt (nie przyjmujemy   przesyłek pobraniowych) na adres siedziby firmy. Proszę podać dane do   przelewu.  W przypadku, gdy przedstawiciel producenta uzna roszczenia, zwrócimy pieniądze lub wyślemy nowe części, wedle wyboru  kupującego. Na  rozpatrzenie reklamacji są 30 dni od otrzymania przez  nas przesyłki.  

Zwroty

14 dni na odstąpienie od umowy
14 dni na odstąpienie od umowy
Czas na odstąpienie od umowy
14 dni
Koszt zwrotu
Koszt zwrotu zależy od tego, jaką metodę dostawy wskażesz podczas zakupu.
dostawa
zwrot
Wszystkie metody dostawy dostępne w ofercie
na własny koszt
Adres do zwrotu
"okoelk" Barbara Suplicka
Grodzieńska 2/55
19-300 EŁK
Dodatkowe informacje

Przed dokonaniem zwrotu proszę o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia sposobu zwrotu gotówki za zakupiony towar.

O sprzedającym

okoelk
okoelk

99,9%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 10 lat i 7 miesięcy
OSTATNIE LOGOWANIE
dzisiaj o 11:38

Dane firmy

BARBARA suplicka
"okoelk"
grodzieńska 2/55
19-300 EŁK
REGON: 281475946
NIP: 848-129-86-77

Kontakt

  • 609 *** *** (pokaż)
poniedziałek - sobota
10:00 - 18:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

ZAJMUJEMY SIĘ SPRZEDAŻĄ ORYGINALNYCH FILTRÓW TAKICH MAREK JAK:

* MANN

* BOSCH

* KNECHT

* FILTRON

* ORAZ WIELU INNYCH


WSZYSTKIE PRODUKTY SĄ NOWE I ORYGINALNIE ZAPAKOWANE.         

                                                                                                         

PRZED ZAKUPEM PROSZĘ O KONTAKT W CELU SPRAWDZENIA ZASTOSOWANIA W DANYM POJEŹDZIE - MOGĄ WYSTĘPOWAĆ RÓŻNE FILTRY W TYM SAMYM MODELU. ZAPRASZAM DO ZAKUPÓW !!!

Pozostałe informacje

Dokonując zakupu kilku przedmiotów na moich aukcjach za przesyłkę płacisz raz - zakupione przedmioty wysyłam w jednej paczce.

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych  

Informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe. Szczegóły przetwarzania tych danych znajdziesz poniżej.  

1. Administrator danych osobowych - Administratorem Twoich danych osobowych jest Barbara Suplicka prowadząca działalność gospodarczą  -dalej jest określana jako MY. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie pod numerem telefonu: 609 699 546, oraz e-mailowo pod adresem  oko128@op.pl , a także listownie na adres: ul. Grodzieńska 2/55, 9-300 Ełk 

2. Cele i podstawy prawne przetwarzania - Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu: zawarcia z Tobą umowy kupna sprzedaży na podstawie Towjego zainteresowania naszą ofertą – na podstawie art. 6 ust.1 lit.b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takcih danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L119,s.1) zwane dalej RODO w celu wykonania i na podsatwie zawartej przez Ciebie z nami umowy – na podstawie art. 6 ust.1 lit.b RODO w celach archiwalnych i księgowych dla zabezpieczenia informacji na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem – na podstawie art. 6 ust.1 lit.f RODO w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem – na podstawie art. 6 ust.1 lit.f RODO w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), w tym dobierania ich pod kątem Twoich potrzeb z pomocą profilowania (co wyjaśniamy dalej), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem – na podstawie art. 6 ust.1 lit.f RODO 

3. Odbiorcy danych - Będziemy przekazywać Twoje dane osobowe: naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, dostawcom usług IT, naszym firmom kurierskim.        

4.  Przekazywanie danych do Państw trzecich lub organizacji mędzynarodowych  - Nie przekazujemy twoich danych osobowych poza obszar Europejskiego Obszaru Gospodarczego  

5. Okres przechowywania danych  - Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy kupna sprzedaży  przechowujemy przez okres negocjowania umowy oraz do końca roku kalendarzowego następującego po roku, w którym ostatni raz się z nami kontaktowałaś w sprawie jej zawarcia.  -  Twoje dane pozyskane w związku z zawarciem umowy kupna sprzedaży przetwarzamy do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy  -  Twoje podstawowe dane kontaktowe przechowujemy dla potrzeb marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług do czasu, aż zgłosisz sprzeciw względem ich przetwarzania w tym celu, cofniesz zgodę, jeśli przetwarzaliśmy je na podstawie tzw. zgody marketingowej, lub sami ustalimy, że się zdezaktualizowały  

6. Twoje prawa:  Przysługuje Ci :  a) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii  b) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych  c) prawo do usunięcia danych. Jeżeli Twoim zdaniem nie ma podstaw do tego, abyśmy przetwarzali Twoje dane, możesz zażądać, abyśmy je usunęli. d) ograniczenia przetwarzania danych Możesz zażądać, abyśmy ograniczyli przetwarzanie Twoich danych osobowych wyłącznie do ich przechowywania lub wykonywania uzgodnionych z Tobą działań, jeżeli Twoim zdaniem mamy nieprawidłowe dane na Twój temat lub przetwarzamy je bezpodstawnie; lub nie chcesz, żebyśmy je usunęli, bo są Ci potrzebne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń; lub na czas wniesionego przez Ciebie sprzeciwu względem przetwarzania danych.  e) prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych: Sprzeciw „marketingowy”. Masz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego. Jeżeli skorzystasz z tego prawa – zaprzestaniemy przetwarzania danych w tym celu. Sprzeciw z uwagi na szczególną sytuację. Masz także prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu w celach innych niż marketing bezpośredni, a także, gdy przetwarzanie jest nam niezbędne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym lub do sprawowania powierzonej nam władzy publicznej. Powinnaś wtedy wskazać nam Twoją szczególną sytuację, która Twoim zdaniem uzasadnia zaprzestanie przez nas przetwarzania objętego sprzeciwem. Przestaniemy przetwarzać Twoje dane w tych celach, chyba że wykażemy, że podstawy przetwarzania przez nas Twoich danych są nadrzędne wobec Twoich praw lub też że Twoje dane są nam niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.  f) prawo do przenoszenia danych: Masz prawo otrzymać od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego  dane osobowe Ciebie dotyczące, które nam dostarczyłaś na podstawie umowy lub Twojej zgody. Możesz też zlecić nam przesłanie tych danych bezpośrednio innemu podmiotowi  g) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Jeżeli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z prawem, możesz złożyć w tej sprawie skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego  h) prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych W każdej chwili masz prawo cofnąć zgodę na przetwarzanie tych danych osobowych, które przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.   Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z nami dane kontaktowe w punkcie nr 1  powyżej. 

7. Informacja o dobrowolności/obowiązku podania danych - Podanie przez Ciebie danych jest warunkiem zawarcia umowy.  Jeżeli nie podasz swoich danych możemy odmówć zawarcia umowy.   

8. Źródło danych - Twoje dane otrzymaliśmy od portalu Allegro.pl oraz bezpośrednio od Ciebie.  

9. Zakres przetwarzanych danych - Będziemy przetwarzać następujące kategorie twoich danych: imię i nazwisko, adres,  adres e- mail, numer telefonu .

Numer oferty:7524943071
Zgłoś naruszenie zasad

 


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro