FILTR OLEJU MAZDA 6 MPV II 2.0DI CARISMA COLT

od
Super Sprzedawcy
okoelk
15,50
Odbiór w punkcie
Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch9,00 zł
Punkty Poczta pobranie11,00 zł
Kurier
Kurier DPD15,50 zł
Kurier DPD pobranie18,00 zł
Listy i paczki pocztowe
Paczka4810,50 zł
Paczka48 pobranie12,50 zł
sprawdź szczegóły
Kolor/wzór
Producent części
Liczba sztuk
z 15 sztuk
Allegro gwarantuje bezpieczne zakupy
Otrzymasz kupiony przedmiot albo zwrócimy Ci pieniądze. Sprawdź szczegóły.

Parametry

    • Stan:
      Nowy
    • Faktura:
      Wystawiam fakturę VAT
    • Jakość części (zgodnie z GVO):
      P - zamiennik o jakości porównywalnej do oryginału
    • Producent części:
      Mann Filter
    • Typ samochodu:
      Samochody osobowe
    • Rodzaj filtra oleju:
      puszkowy
    • Numer katalogowy części:
      W 811/80
    • Typ silnika:
      benzyna, diesel
    • Numery katalogowe zamienników:
      OC205, 0 451 103 316, OP 536, W811/80, OC 205, 0451103316, OP536

Opis

FILTR OLEJU

RENOMOWANEJ FIRMY

"MANN"

W 811/80

DANE PODSTAWOWE:

ŚREDNICA ZEWNĘTRZNA [mm]: 80

WYSOKOŚĆ [mm]: 75

NUMERY PORÓWNAWCZE:

BOSCH 0 451 103 316

KNECHT  KC 230

KNECHT  OC205

KAGER  10-0045

FILTRON OP 536

MANN  W 811/80

RACER  R3056

NUMERY OE:

CHRYSLER 03838 011

CHRYSLER 04026 486

CHRYSLER 04186 165

CHRYSLER 04243 445

CHRYSLER 04243 693

CHRYSLER 04243 805

CHRYSLER 04494 477

CHRYSLER 3838011

CHRYSLER 4026486

CHRYSLER 4186165

CHRYSLER 4243445

CHRYSLER 4243693

CHRYSLER 4243805

CHRYSLER 4494477

CHRYSLER MD084963

FORD 9613320

GMC 25013032

GMC 25013451

GMC 649011

HONDA 15400-611-003

HONDA 15400-679-004

HONDA 15400-679-023

HONDA 15400-MJ0-003

HONDA 15400-PH1-F02

HONDA 15400-PH9-004

HONDA 15400-PR3-305

HONDA 15400-PR3-406

HONDA 15400-PR3-505

HONDA 15400-PT7-005

HONDA 15400-PT7-006

HONDA 15410-MB0-003

HYUNDAI 26300 21020

HYUNDAI 26300 21A00

HYUNDAI 26300 35054

HYUNDAI 26300 35056

HYUNDAI 26300 35500

HYUNDAI 26300 35501

HYUNDAI 26300 35502

HYUNDAI 26300-11200

HYUNDAI 26300-21100

HYUNDAI 26300-35004

HYUNDAI 2630035503

HYUNDAI 2630035A00

HYUNDAI 26600 35500

ISUZU 2-94456-641-0

ISUZU 5860001790

ISUZU 5860001800

ISUZU 5-86202-200-0

ISUZU 8 9420 194 2

ISUZU 8 94243 502

ISUZU 8 94430 411

ISUZU 8-93156-998-0

ISUZU 8941110840

ISUZU 8-94201-942-3

ISUZU 8-94430-411-1

ISUZU 8-94430-411-2

ISUZU 9 4201 942

KIA 26300 35500

KIA 26300 35501

KIA 26300 35502

LOTUS A100E6085S

MAZDA 032414300

MAZDA 037023802

MAZDA 0370-23-802B

MAZDA 134514300

MAZDA B35914302

MAZDA B63014300

MAZDA B6Y014300

MAZDA B6Y014302

MAZDA N23123802

MAZDA N3Y614302

MAZDA N3Y6-23-802

MAZDA RF2A-14-302

MAZDA RF79-14-302

MAZDA RFY5-14-302

MAZDA RFYZ14302

MITSUBISHI 4063396

MITSUBISHI K 486201-1

MITSUBISHI K 9665400

MITSUBISHI MB134953

MITSUBISHI MC031805

MITSUBISHI MD001445

MITSUBISHI MD007095

MITSUBISHI MD017440

MITSUBISHI MD069982

MITSUBISHI MD084963

MITSUBISHI MD097003

MITSUBISHI MD136466

MITSUBISHI MD136790

MITSUBISHI MD17440

MITSUBISHI MD322508

MITSUBISHI MD352626

MITSUBISHI MD356000

MITSUBISHI MD409365

MITSUBISHI ME017440

MITSUBISHI MM409365

MITSUBISHI MZ690116

MITSUBISHI MZ690150

MITSUBISHI XD 00145

NISSAN 15208HC254

NISSAN 15208HC300

NISSAN AY100HN022

OPEL 5650304

OPEL 65 03 93

OPEL 650306

OPEL 93156093

OPEL 93156667

OPEL 94201942

OPEL 94243502

OPEL 94430411

OPEL 94456741

SMART 122 180 01 10

SUBARU 15208 AA031

SUBARU 15208AA020

SUBARU 15208AA021

SUBARU 15208AA022

SUBARU 15208AA023

SUBARU 420335400

SUBARU 420335410

SUBARU 420335500

SUBARU 880872100

VAUXHALL 94201942

PRZED ZAKUPEM PROSZĘ O KONTAKT W CELU SPRAWDZENIA ZASTOSOWANIA W DANYM POJEŹDZIE - MOGĄ WYSTĘPOWAĆ RÓŻNE FILTRY W TYM SAMYM MODELU.

ZASTOSOWANIE W SAMOCHODACH:

MAZDA 6 (GG)

2.0 DI (2002.06 - ???); 1998.00 ccm - 136.00 KM/100.00 kW; Silnik: RF5C

2.0 DI (2002.08 - ???); 1998.00 ccm - 121.00 KM/89.00 kW; Silnik: RF5C

2.0 DI (2005.06 - ???); 1998.00 ccm - 143.00 KM/105.00 kW; Silnik: RF7J

MAZDA 6 Hatchback (GG)

2.0 DI (2002.08 - ???); 1998.00 ccm - 136.00 KM/100.00 kW; Silnik: RF5C

2.0 DI (2002.08 - ???); 1998.00 ccm - 121.00 KM/89.00 kW; Silnik: RF5C

2.0 DI (2005.06 - ???); 1998.00 ccm - 143.00 KM/105.00 kW; Silnik: RF7J

MAZDA 6 Station Wagon (GY)

2.0 DI (2002.08 - ???); 1998.00 ccm - 136.00 KM/100.00 kW; Silnik: RF5C

2.0 DI (2002.08 - ???); 1998.00 ccm - 121.00 KM/89.00 kW; Silnik: RF5C

MAZDA MPV II (LW)

2.0 DI (2002.07 - ???); 1998.00 ccm - 136.00 KM/100.00 kW; Silnik: RF5C

MITSUBISHI CARISMA (DA_)

1.8 i 16V (1995.07 - 2006.06); 1834.00 ccm - 140.00 KM/103.00 kW; Silnik: 4G93

1.6 i 16V (1995.07 - 2006.06); 1597.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 4 G 92

1.8 i 16V (1995.07 - 2006.06); 1834.00 ccm - 116.00 KM/85.00 kW; Silnik: 4G93

1.6 i 16V (1997.05 - 2006.06); 1597.00 ccm - 99.00 KM/73.00 kW; Silnik: 4 G 92

1.8 i 16V GDI (1997.09 - 2006.06); 1834.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Silnik: 4G93

1.8 i 16V GDI (2000.10 - 2006.06); 1834.00 ccm - 122.00 KM/90.00 kW; Silnik: 4G93

1.6 i 16V (1998.12 - 2006.06); 1597.00 ccm - 95.00 KM/70.00 kW; Silnik: 4 G 92

1.6 i 16V (2000.09 - 2006.06); 1597.00 ccm - 103.00 KM/76.00 kW; Silnik: 4 G 92

MITSUBISHI CARISMA sedan (DA_)

1.6 i 16V (1996.09 - 2006.06); 1597.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 4 G 92

1.8 i 16V (1996.09 - 2006.06); 1834.00 ccm - 115.00 KM/85.00 kW; Silnik: 4G93

1.6 i 16V (1997.05 - 2006.06); 1597.00 ccm - 99.00 KM/73.00 kW; Silnik: 4 G 92

1.8 i 16V GDI (1997.09 - 2006.06); 1834.00 ccm - 125.00 KM/92.00 kW; Silnik: 4G93

1.8 i 16V GDI (2000.10 - 2006.06); 1834.00 ccm - 122.00 KM/90.00 kW; Silnik: 4G93

1.6 i 16V (1998.12 - 2006.06); 1597.00 ccm - 95.00 KM/70.00 kW; Silnik: 4 G 92

1.6 i 16V (2000.09 - 2006.06); 1597.00 ccm - 103.00 KM/76.00 kW; Silnik: 4 G 92

MITSUBISHI COLT CZC kabriolet (RG)

1.5 Turbo (2006.05 - ???); 1468.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: 4G15T

MITSUBISHI COLT V (CJ_A)

1300 GL,GLX (CJ1A) (1996.05 - 2000.09); 1299.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Silnik: 4 G 13 (12V)

1600 GLX (CJ4A) (1996.05 - 2000.09); 1597.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 4 G 92

1500 (CJ2A) (1995.11 - 2005.07); 1468.00 ccm - 94.00 KM/69.00 kW; Silnik: 4 G 15 (16V)

1300 (CJ1A) (2000.09 - 2005.07); 1299.00 ccm - 82.00 KM/60.00 kW; Silnik: 4 G 13 (16 V)

1600 (2000.09 - 2005.07); 1597.00 ccm - 103.00 KM/76.00 kW; Silnik: 4 G 92

MITSUBISHI COLT VI (Z_)

1.5 CZT (Z37A) (2005.03 - ???); 1468.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: 4G15T

MITSUBISHI COLT VII (CZ_)

1.5 Ralliart (Z37AM) (2008.09 - ???); 1468.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: 4G15T

MITSUBISHI GALANT V (E5_A, E7_A, E8_A)

2.0 GLSI (E75A, E55A) (1992.11 - 1996.08); 1997.00 ccm - 137.00 KM/101.00 kW; Silnik: 4G63

2.0 GLSI 4x4 (E55A, E75A) (1992.11 - 1996.08); 1997.00 ccm - 137.00 KM/101.00 kW; Silnik: 4G63

2.0 V6-24 (E64A, E54A) (1992.11 - 1996.08); 1999.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: 6A12

2.5 V6-24 4x4 (E88A) (1992.11 - 1996.08); 2497.00 ccm - 170.00 KM/125.00 kW; Silnik: 6G73

2.5 (E88A) (1992.11 - 1996.09); 2497.00 ccm - 170.00 KM/125.00 kW; Silnik: 6G73

MITSUBISHI GALANT V sedan (E5_A, E7_A, E8_A)

2.0 GLSI (E75A, E55A) (1992.11 - 1996.08); 1997.00 ccm - 137.00 KM/101.00 kW; Silnik: 4G63

2.0 GLSI 4x4 (E55A, E75A) (1992.11 - 1996.08); 1997.00 ccm - 137.00 KM/101.00 kW; Silnik: 4G63

2.0 V6-24 (E64A, E54A) (1992.11 - 1996.08); 1999.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: 6A12

2.5 V6-24 4x4 (E88A) (1992.11 - 1996.08); 2497.00 ccm - 170.00 KM/125.00 kW; Silnik: 6G73

MITSUBISHI GALANT VI (EA_)

2.0 (EA2A) (1996.09 - 2000.09); 1997.00 ccm - 136.00 KM/100.00 kW; Silnik: 4 G 63

2.5 V6 24V (EA5A) (1996.09 - 2000.09); 2498.00 ccm - 163.00 KM/120.00 kW; Silnik: 6A13

2.4 GDI (EA3A) (1999.02 - 2000.09); 2351.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: 4G64 (GDI)

2.0 (EA2A) (2000.09 - 2004.10); 1997.00 ccm - 133.00 KM/98.00 kW; Silnik: 4 G 63

2.4 GDI (EA3A) (2000.09 - 2004.10); 2351.00 ccm - 144.00 KM/106.00 kW; Silnik: 4G64 (GDI)

2.5 V6 24V (EA5A) (2000.09 - 2004.10); 2498.00 ccm - 160.00 KM/118.00 kW; Silnik: 6A13

MITSUBISHI GALANT VI kombi (EA_)

2.0 (EA2W) (1996.09 - 2000.09); 1997.00 ccm - 136.00 KM/100.00 kW; Silnik: 4 G 63

2.5 V6 24V (EA5W) (1996.09 - 2000.09); 2498.00 ccm - 163.00 KM/120.00 kW; Silnik: 6A13

2.4 GDI (EA3W) (1999.02 - 2000.09); 2351.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: 4G64 (GDI)

2.0 (EA2W) (2000.09 - 2003.10); 1997.00 ccm - 133.00 KM/98.00 kW; Silnik: 4 G 63

2.4 GDI (EA3W) (2000.09 - 2003.10); 2351.00 ccm - 144.00 KM/106.00 kW; Silnik: 4G64 (GDI)

2.5 V6 24V (EA5W) (2000.09 - 2003.10); 2498.00 ccm - 160.00 KM/118.00 kW; Silnik: 6A13

MITSUBISHI LANCER III Station Wagon (C1_V, C3_V)

1.8 4x4 (C37V) (1987.01 - 1989.08); 1755.00 ccm - 83.00 KM/61.00 kW; Silnik: G37B

1.8 4x4 (C37V) (1987.01 - 1987.12); 1755.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 4G37

1.8 4x4 (C37V) (1989.03 - 1990.12); 1755.00 ccm - 86.00 KM/63.00 kW; Silnik: 4G37

1.8 4x4 (C37V) (1990.08 - 1992.06); 1755.00 ccm - 94.00 KM/69.00 kW; Silnik: 4G37

MITSUBISHI LANCER IV (C6_A, C7_A)

1.8 GTi 16V (C68A) (1989.11 - 1992.05); 1836.00 ccm - 136.00 KM/100.00 kW; Silnik: 4G67

MITSUBISHI LANCER kombi (CS_W)

2.0 (CS9W) (2003.09 - ???); 1997.00 ccm - 135.00 KM/99.00 kW; Silnik: 4 G 63

MITSUBISHI LANCER sedan (CS_A)

2.0 16V EVO VIII (CT9A) (2004.03 - ???); 1997.00 ccm - 265.00 KM/195.00 kW; Silnik:

2.0 (CS9A) (2003.12 - ???); 1997.00 ccm - 135.00 KM/99.00 kW; Silnik: 4 G 63

2.0 16V EVO IX (CT9A) (2006.01 - ???); 1997.00 ccm - 280.00 KM/206.00 kW; Silnik: 4 G 63 Turbo

MITSUBISHI LANCER sedan (CY/Z_A)

2.0 EVO (CZ4A) (2008.06 - ???); 1998.00 ccm - 295.00 KM/217.00 kW; Silnik: 4B11 T/C; 4 G 63 Turbo

2.0 i Ralliart AWD (CY4A) (2008.10 - ???); 1998.00 ccm - 241.00 KM/177.00 kW; Silnik: 4B11 T/C

MITSUBISHI LANCER SPORTBACK (CX_A)

2.0 Ralliart (CX4A) (2008.10 - ???); 1998.00 ccm - 241.00 KM/177.00 kW; Silnik: 4B11 T/C

MITSUBISHI LANCER V (CB/D_A)

2.0 EVO I (CD9A) (1992.10 - 1993.12); 1997.00 ccm - 248.00 KM/182.00 kW; Silnik: 4 G 63 Turbo

MITSUBISHI LANCER V Station Wagon (CB_W, CD_W)

1.6 16V (CB4W) (1992.12 - 2003.10); 1597.00 ccm - 113.00 KM/83.00 kW; Silnik: 4 G 92

1.6 16V 4WD (CD4W) (1992.12 - 2003.10); 1597.00 ccm - 113.00 KM/83.00 kW; Silnik: 4 G 92

MITSUBISHI LANCER VI (CK/P_A)

1.3 12V (CK1A) (1995.12 - 2003.08); 1299.00 ccm - 75.00 KM/55.00 kW; Silnik: 4 G 13 (12V)

1.5 16V (CK2A) (1995.12 - 2003.08); 1468.00 ccm - 94.00 KM/69.00 kW; Silnik: 4 G 15 (16V)

1.6 16V (CK4A) (1995.12 - 2003.08); 1597.00 ccm - 90.00 KM/66.00 kW; Silnik: 4 G 92

2.0 16V EVO IV / V / VI / VII (CP9A, CT9A) (1996.08 - 2003.08); 1997.00 ccm - 280.00 KM/206.00 kW; Silnik: 4 G 63 Turbo

MITSUBISHI PAJERO II (V2_W, V4_W)

3.0 V6 4x4 (V23W, V43W, V23C) (1990.12 - 1995.12); 2972.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: 6G72

3.5 V6 24V (V25W, V45W) (1994.06 - 2000.04); 3497.00 ccm - 208.00 KM/153.00 kW; Silnik: 6G74 DOHC

2.4 (V21W, V21C) (1991.04 - 2000.04); 2351.00 ccm - 112.00 KM/82.00 kW; Silnik: 4G64

3.5 V6 24V (V45W, V25W) (1997.07 - 2000.04); 3497.00 ccm - 194.00 KM/143.00 kW; Silnik: 6G74 DOHC

3.0 V6 24V (V43W, V23W) (1997.06 - 2000.04); 2972.00 ccm - 177.00 KM/130.00 kW; Silnik: 6G72

MITSUBISHI PAJERO II samochód terenowy otwarty (V2_W, V4_W)

3.0 V6 (V23W, v43W, V23C) (1990.12 - 1995.12); 2972.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: 6G72

3.0 V6 24V (V23W, V23C) (1994.06 - 2000.04); 2972.00 ccm - 181.00 KM/133.00 kW; Silnik: 6G72

2.4 (V41W, V21W, V21C) (1991.04 - 2000.04); 2351.00 ccm - 112.00 KM/82.00 kW; Silnik: 4G64

MITSUBISHI PAJERO III (V60, V70)

3.5 V6 GDI (V65W, V75W) (2000.04 - ???); 3497.00 ccm - 203.00 KM/149.00 kW; Silnik: 6G74 DOHC

MITSUBISHI PAJERO IV (V80, V90)

3.8 V6 (V87W, V97W) (2007.02 - ???); 3828.00 ccm - 250.00 KM/184.00 kW; Silnik: 6G75

3.8 V6 (2010.02 - ???); 3828.00 ccm - 248.00 KM/182.00 kW; Silnik: 6G75

MITSUBISHI PAJERO PININ (H6_W, H7_W)

1.8 GDI (H66W) (1999.10 - ???); 1834.00 ccm - 120.00 KM/88.00 kW; Silnik: 4G93

2.0 GDI (H67W, H77W) (2000.10 - ???); 1999.00 ccm - 129.00 KM/95.00 kW; Silnik: 4G94

1.8 (H76W, H66W) (2001.11 - ???); 1834.00 ccm - 114.00 KM/84.00 kW; Silnik: 4G93

MITSUBISHI PAJERO SPORT (K90)

3.0 V6 (K96W) (1998.11 - ???); 2972.00 ccm - 177.00 KM/130.00 kW; Silnik: 6G72

3.0 V6 (K96W) (2000.06 - ???); 2972.00 ccm - 170.00 KM/125.00 kW; Silnik: 6G72

3.0 V6 (K96W) (2003.03 - ???); 2972.00 ccm - 167.00 KM/123.00 kW; Silnik: 6G72

MITSUBISHI SANTAMO

2.0 16V (1999.05 - ???); 1997.00 ccm - 139.00 KM/102.00 kW; Silnik: 4 G 63

2.0 16V 4x4 (1999.05 - ???); 1997.00 ccm - 139.00 KM/102.00 kW; Silnik: 4 G 63

MITSUBISHI SIGMA (F16A)

3.0 V6 (F16A) (1990.12 - 1996.07); 2972.00 ccm - 177.00 KM/130.00 kW; Silnik: 6G72

3.0 V6 (F16A) (1990.12 - 1996.07); 2972.00 ccm - 205.00 KM/151.00 kW; Silnik: 6G72

MITSUBISHI SIGMA Station Wagon (F07W)

3.0 (V6) (1993.01 - 1996.07); 2972.00 ccm - 170.00 KM/125.00 kW; Silnik: 6G72

MITSUBISHI SPACE GEAR (PA/B/D_V/W)

2.0 16V (PA3V/W, PB3V) (1995.05 - 2000.05); 1997.00 ccm - 115.00 KM/85.00 kW; Silnik: 4 G 63

2.4 i (PA4W) (1995.05 - 2000.05); 2351.00 ccm - 132.00 KM/97.00 kW; Silnik: 4G64

2.4 i 4x4 (PD4V/W) (1995.05 - 2000.05); 2351.00 ccm - 132.00 KM/97.00 kW; Silnik: 4G64

2.0 16V (PA3V/W, PB3V) (1996.08 - 2000.05); 1997.00 ccm - 113.00 KM/83.00 kW; Silnik: 4 G 63

MITSUBISHI SPACE RUNNER (N1_W, N2_W)

2.0 16V (1997.06 - 1999.08); 1997.00 ccm - 133.00 KM/98.00 kW; Silnik: 4 G 63

MITSUBISHI SPACE RUNNER (N50)

2.4 GDI (1999.08 - ???); 2351.00 ccm - 150.00 KM/110.00 kW; Silnik: 4G64 (GDI)

2.0 (1999.08 - ???); 1997.00 ccm - 136.00 KM/100.00 kW; Silnik: 4 G 63

OPEL MONTEREY A (UBS_)

3.2 (UBS25_) (1992.06 - 1998.07); 3165.00 ccm - 177.00 KM/130.00 kW; Silnik: 6VD1

SUBARU OUTBACK (BE, BH)

3.0 H6 (2000.10 - 2003.08); 3000.00 ccm - 209.00 KM/154.00 kW; Silnik:

SUBARU OUTBACK (BL, BP)

3.0 (2003.11 - ???); 3000.00 ccm - 245.00 KM/180.00 kW; Silnik: EZ30

Sponsorowane oferty z tej kategorii

Dostawa i płatność

od 9,00 zł

Lokalizacja: EŁK, Polska

Wysyłka

Odbiór w punkcie

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Odbiór osobisty w punkcie sprzedawcy
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Odbiór osobisty w punkcie sprzedawcy pobranie
pierwsza sztuka
0,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
-
czas realizacji
1 dzień roboczy
Punkty Poczta, Żabka, Orlen, Ruch
pierwsza sztuka
9,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze
Punkty Poczta pobranie
pierwsza sztuka
11,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze

Kurier

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Kurier DPD
pierwsza sztuka
15,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
8
czas realizacji
2-3 dni robocze
Kurier DPD pobranie
pierwsza sztuka
18,00 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
8
czas realizacji
2-3 dni robocze

Listy i paczki pocztowe

pierwsza sztuka
kolejna sztuka
maksymalnie w paczce
czas realizacji
Paczka48
pierwsza sztuka
10,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze
Paczka48 pobranie
pierwsza sztuka
12,50 zł
kolejna sztuka
0,00 zł
maksymalnie w paczce
10
czas realizacji
3-4 dni robocze

Sprzedawca nie określił cen wysyłki za granicę

Skontaktuj się ze sprzedawcą, jeśli zależy Ci na dostawie

Punkty odbioru

EŁK
GRODZIEŃSKA 2/55
19-300 EŁK
woj. warmińsko-mazurskie
email: oko128@op.pl
tel.: 609 699 546

poniedziałek - sobota
10:00 - 18:00
niedziela
zamknięte

płatność tylko gotówką
prosimy umówić się na odbiór

Płatności

Gwarancja

24 miesiące

Rodzaj gwarancji

producenta/dystrybutora

Okres gwarancji

24 miesiące

Reklamacja

Czas na reklamację z tytułu rękojmi

2 lata

Adres do reklamacji

"okoelk" Barbara Suplicka
Grodzieńska 2/55
19-300 Ełk
Dodatkowe informacje

 Proszę przesłać części do reklamacji razem z wystawionym na nie  oryginałem paragonu, (jeżeli była wystawiona faktura to nie trzeba jej   przysyłać), paczką pocztową ekonomiczną na własny koszt (nie przyjmujemy   przesyłek pobraniowych) na adres siedziby firmy. Proszę podać dane do   przelewu.  W przypadku, gdy przedstawiciel producenta uzna roszczenia, zwrócimy pieniądze lub wyślemy nowe części, wedle wyboru  kupującego. Na  rozpatrzenie reklamacji są 30 dni od otrzymania przez  nas przesyłki.  

Zwroty

14 dni na odstąpienie od umowy
14 dni na odstąpienie od umowy

Czas na odstąpienie od umowy

14 dni

Adres do zwrotu

"okoelk" Barbara Suplicka
Grodzieńska 2/55
19-300 EŁK

Koszt przesyłki zwrotnej pokrywa

kupujący
Dodatkowe informacje

Przed dokonaniem zwrotu proszę o wcześniejszy kontakt w celu ustalenia sposobu zwrotu gotówki za zakupiony towar.

O sprzedającym

okoelk
okoelk

99,9%

kupujących poleciło tego sprzedawcę
w ostatnich 12 miesiącach
ZGODNOŚĆ Z OPISEM
5,0/5
OBSŁUGA KLIENTA
5,0/5
CZAS WYSYŁKI
5,0/5
KOSZT WYSYŁKI
4,9/5
NA ALLEGRO OD
od 10 lat i 5 miesięcy

Dane firmy

BARBARA suplicka
"okoelk"
grodzieńska 2/55
19-300 EŁK
REGON: 281475946
NIP: 848-129-86-77

Kontakt

  • 609 *** *** (pokaż)
poniedziałek - sobota
10:00 - 18:00
niedziela
zamknięte

Informacje o sprzedającym

ZAJMUJEMY SIĘ SPRZEDAŻĄ ORYGINALNYCH FILTRÓW TAKICH MAREK JAK:

* MANN

* BOSCH

* KNECHT

* FILTRON

* ORAZ WIELU INNYCH


WSZYSTKIE PRODUKTY SĄ NOWE I ORYGINALNIE ZAPAKOWANE.         

                                                                                                         

PRZED ZAKUPEM PROSZĘ O KONTAKT W CELU SPRAWDZENIA ZASTOSOWANIA W DANYM POJEŹDZIE - MOGĄ WYSTĘPOWAĆ RÓŻNE FILTRY W TYM SAMYM MODELU. ZAPRASZAM DO ZAKUPÓW !!!

Pozostałe informacje

Dokonując zakupu kilku przedmiotów na moich aukcjach za przesyłkę płacisz raz - zakupione przedmioty wysyłam w jednej paczce.

Informacja o przetwarzaniu Twoich danych osobowych  

Informujemy Cię, że przetwarzamy Twoje dane osobowe. Szczegóły przetwarzania tych danych znajdziesz poniżej.  

1. Administrator danych osobowych - Administratorem Twoich danych osobowych jest Barbara Suplicka prowadząca działalność gospodarczą  -dalej jest określana jako MY. Możesz się z nami skontaktować telefonicznie pod numerem telefonu: 609 699 546, oraz e-mailowo pod adresem  oko128@op.pl , a także listownie na adres: ul. Grodzieńska 2/55, 9-300 Ełk 

2. Cele i podstawy prawne przetwarzania - Twoje dane osobowe będziemy przetwarzać w celu: zawarcia z Tobą umowy kupna sprzedaży na podstawie Towjego zainteresowania naszą ofertą – na podstawie art. 6 ust.1 lit.b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takcih danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L119,s.1) zwane dalej RODO w celu wykonania i na podsatwie zawartej przez Ciebie z nami umowy – na podstawie art. 6 ust.1 lit.b RODO w celach archiwalnych i księgowych dla zabezpieczenia informacji na wypadek prawnej potrzeby wykazania faktów, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem – na podstawie art. 6 ust.1 lit.f RODO w celu ewentualnego ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem – na podstawie art. 6 ust.1 lit.f RODO w celu oferowania Ci przez nas produktów i usług bezpośrednio (marketing bezpośredni), w tym dobierania ich pod kątem Twoich potrzeb z pomocą profilowania (co wyjaśniamy dalej), co jest naszym prawnie uzasadnionym interesem – na podstawie art. 6 ust.1 lit.f RODO 

3. Odbiorcy danych - Będziemy przekazywać Twoje dane osobowe: naszym dostawcom, którym zlecimy usługi związane z przetwarzaniem danych osobowych, dostawcom usług IT, naszym firmom kurierskim.        

4.  Przekazywanie danych do Państw trzecich lub organizacji mędzynarodowych  - Nie przekazujemy twoich danych osobowych poza obszar Europejskiego Obszaru Gospodarczego  

5. Okres przechowywania danych  - Twoje dane pozyskane w celu zawarcia umowy kupna sprzedaży  przechowujemy przez okres negocjowania umowy oraz do końca roku kalendarzowego następującego po roku, w którym ostatni raz się z nami kontaktowałaś w sprawie jej zawarcia.  -  Twoje dane pozyskane w związku z zawarciem umowy kupna sprzedaży przetwarzamy do końca okresu przedawnienia potencjalnych roszczeń z umowy  -  Twoje podstawowe dane kontaktowe przechowujemy dla potrzeb marketingu bezpośredniego naszych produktów i usług do czasu, aż zgłosisz sprzeciw względem ich przetwarzania w tym celu, cofniesz zgodę, jeśli przetwarzaliśmy je na podstawie tzw. zgody marketingowej, lub sami ustalimy, że się zdezaktualizowały  

6. Twoje prawa:  Przysługuje Ci :  a) prawo dostępu do swoich danych oraz otrzymania ich kopii  b) prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych  c) prawo do usunięcia danych. Jeżeli Twoim zdaniem nie ma podstaw do tego, abyśmy przetwarzali Twoje dane, możesz zażądać, abyśmy je usunęli. d) ograniczenia przetwarzania danych Możesz zażądać, abyśmy ograniczyli przetwarzanie Twoich danych osobowych wyłącznie do ich przechowywania lub wykonywania uzgodnionych z Tobą działań, jeżeli Twoim zdaniem mamy nieprawidłowe dane na Twój temat lub przetwarzamy je bezpodstawnie; lub nie chcesz, żebyśmy je usunęli, bo są Ci potrzebne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń; lub na czas wniesionego przez Ciebie sprzeciwu względem przetwarzania danych.  e) prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych: Sprzeciw „marketingowy”. Masz prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego. Jeżeli skorzystasz z tego prawa – zaprzestaniemy przetwarzania danych w tym celu. Sprzeciw z uwagi na szczególną sytuację. Masz także prawo sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych na podstawie prawnie uzasadnionego interesu w celach innych niż marketing bezpośredni, a także, gdy przetwarzanie jest nam niezbędne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym lub do sprawowania powierzonej nam władzy publicznej. Powinnaś wtedy wskazać nam Twoją szczególną sytuację, która Twoim zdaniem uzasadnia zaprzestanie przez nas przetwarzania objętego sprzeciwem. Przestaniemy przetwarzać Twoje dane w tych celach, chyba że wykażemy, że podstawy przetwarzania przez nas Twoich danych są nadrzędne wobec Twoich praw lub też że Twoje dane są nam niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń.  f) prawo do przenoszenia danych: Masz prawo otrzymać od nas w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego  dane osobowe Ciebie dotyczące, które nam dostarczyłaś na podstawie umowy lub Twojej zgody. Możesz też zlecić nam przesłanie tych danych bezpośrednio innemu podmiotowi  g) prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego Jeżeli uważasz, że przetwarzamy Twoje dane niezgodnie z prawem, możesz złożyć w tej sprawie skargę do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych lub innego właściwego organu nadzorczego  h) prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych W każdej chwili masz prawo cofnąć zgodę na przetwarzanie tych danych osobowych, które przetwarzamy na podstawie Twojej zgody. Cofnięcie zgody nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie Twojej zgody przed jej wycofaniem.   Aby skorzystać z powyższych praw, skontaktuj się z nami dane kontaktowe w punkcie nr 1  powyżej. 

7. Informacja o dobrowolności/obowiązku podania danych - Podanie przez Ciebie danych jest warunkiem zawarcia umowy.  Jeżeli nie podasz swoich danych możemy odmówć zawarcia umowy.   

8. Źródło danych - Twoje dane otrzymaliśmy od portalu Allegro.pl oraz bezpośrednio od Ciebie.  

9. Zakres przetwarzanych danych - Będziemy przetwarzać następujące kategorie twoich danych: imię i nazwisko, adres,  adres e- mail, numer telefonu .

Numer oferty:7541396470
Zgłoś naruszenie zasad

 


Korzystanie z serwisu oznacza akceptację regulaminu

Allegro